PRONATAL Repro Č.B. Sanatorium ART Č.B. nebo SANUS Jihlava?

1.4.21 08:15

PRONATAL Repro Č.B. Sanatorium ART Č.B. nebo SANUS Jihlava?

Ahoj,

rozhoduji se mezi těmito třemi centry asistované reprodukce. Nikde jsem moc žádné recenze nenašla. Do Českých Budějovic i do Jihlavy to máme autem stejně daleko, asi hodinu a půl. Máte nějakou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
1.4.21 08:47

V Pronatalu sem nebyla spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 08:51

@Len123l Můžeš k tomu napsat víc? Bylo to v Č. Budějovicích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
1.4.21 08:56

Ano v Českých Budějovicích. Dostala sem clostylbegit na kontrole mi rekl ze nemam ovulaci takze nemam sanci otehotnet a tlacil me do umelyho ze ani iui neni sance. Deuhy den sem zacala krvacet tak sem si udelala test kterej byl samozrejme pozitivni. Rekli mi ze krvácení je normalni v tehotenstvi. Coz po třech potratech mi bylo jasny ze je to pryc. Po tydnu sem samozrejme byla negativni. A ze teda az budu chtit umely at se ozvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 09:02

@Len123l To nějak nechápu. Ty jsi byla těhotná, ale na kontrole ti řekli, že nemáš ovulaci, a to těhotenství nezjistili? A jak jsi dopadla? Šla jsi do jiného CAR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
1.4.21 09:04

Presne tak. Nepoznali to. Ja uz na to nemam nervy jit nekam jinam. Nastrkala bych ze to tolik penez a ono by to stejne nevyslo nevim jak uz bych to vzladla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
1.4.21 13:50

Hledala jsem recenze na Sanus v Pardubicich. Při té příležitosti jsem četla recenze na Jihlavu a nic moc, spíše nespokojenost. Určitě jsou dohledat, nevím z jakého to ani bylo roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
2.4.21 16:31

Tak já osobně taky Pronatal CB Repro taky nedoporučuji. Nyní jsme se přesunuli do noveho car v Praze, taky budu dojíždět 2 hodky.
Absolvovali jsme tam dvě IVF, první naprostá katastrofa. Druhé je na delší povídání…ale úroveň služeb…co si člověk sám nezaridi, to nemá🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 18:12

@Velešínka pokud chceš být těhotná, tak si vyber nějaké schopné CAR např. v Praze, my si teda vybrali Helioz v Brně, kde nám odhalili problém a teď doufáme, že se zadaří přirozeně. Ale jsme mladí a máme čas ještě.. a mmch. do pronatalu jsme chodili rok a půl a výsledek? Nenašli vůbec žádný problém a 2× neúspěšná inseminace, to se mi zdá hodně ubohý za takovou dobu!

• Citovat
  • Nahlásit
3792
2.4.21 18:33

@Velešínka
Já chodila do Artu. No a spíš nic než moc. Jak už psal někdo výše, vybírala bych mezi Prahou a Brnem. Jasně, vždycky najdeš někoho, komu to v těchto carech vyšlo, ale víš jak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat