Pronatal Teplice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
393
7.11.19 18:47

@Ivi27 Tak testuju jak šílená :D Přijde mi, že je ta čárka o něco výraznější, ale pořád asi slabá, tak nevím no… Další test budu dělat v neděli. Jinak první dva testy jsou z 31.10,pak 2.11,4.11 a 6.11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
8.11.19 15:12

@Tymicek Je videt ze druha carka je postupne vyraznejsi😉Uvidis v nedeli to uz by mela byt uplne videt😉Uz chci taky🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.11.19 05:24

@Ivi27 Tak jsem testovala včera a nesili to… Takže to asi není dobry znamení, začínám se bat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
11.11.19 06:47

@Tymicek Tak to vubec nechapu proc je tak slaba a co zkusit jinou znacku testu? Kdy jdes do Pronatalu? Porad zadne spineni a krvaceni? Ja si myslim ze to bude vsechno dobry, nepropadej panice a mysli pozitivne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.11.19 08:46

@Ivi27 Ve čtvrtek chci znova zkusit ten digitální. Spineni ani krvácením se nedostavilo. Do Pronatalu jdu až příští úterý, do ty doby se asi zblázním :( Moc děkuju za podporu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
11.11.19 13:41

@Tymicek Nemas za co😊Ten digitalni je nejlepsi;-)Pokud nespinis ani nekrvacis tak je to dobre:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
13.11.19 13:44

@Ivi27 Tak dnešní digitální test byl negativní. Volala jsem do Pronatalu, tak jde nejspíš o biochemicke těhotenství, embryo se přestalo vyvíjet. Pro potvrzení si mám přijít na krev, kvůli hodnotě Hcg. Jinak vysadit léky a počkat na menstruaci a znova se objednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
13.11.19 14:28

@Tymicek To me opravdu moc mrzi😢

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
14.11.19 09:55

Ahoj holky, čtu, že chodite do Pronatalu v TP. Muj manzel tam byl na spermio. Ja jsem po diagnosticke laparoskopii a moje gynekolozka mi rekla, ze to jeste zkusime do konce roku prirozene a pak mame jit do CAR. Rada bych prave do Pronatalu, mame to bliz od domova jen nevim jak to budu delat casove. Jsem v praci do 15:30h a predpokladam, ze vecer nepracuji?? Nechci, aby se to v praci vedelo. Jak casto jste dojizdeli nez doslo k IVF nebo IUI? Dekujuu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
14.11.19 17:49

@Raaaadka Ahoj,no my jsme do Pronatalu ze zacatku jezdili dost casto, asi tak 2* do tydne po dobu dvou tydnu, vlastne mesic nez doslo na naplanovani styku. Dalsi mesic byla inseminace, jenze mezitim jsme opet jezdili 2* tydne na kontrolu folikul. Inseminace nevysla. A ted uz jen musime vypsat zadost na pojistovnu o IVF. Jedeme tam v lednu…No hlavne v Pronatalu maji jen do tri takze s tvoji pracovni dobou to budes muset udelat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
14.11.19 19:21

@Ivi27 teeda to je dost casto 8o a museli jste jezdit oba nebo stacilo kdyz jsi jezdila sama treba na UTZ atd? :think: Koukala jsem, ze tam prave maji pouze do 15hod coz je teda dost blby pro me..nevim co reknu v praci, ze musim porad nekam odpoledne pryc..a jak probiha ta inseminace, je to take s nejakyma hormonama? Dekuju za info :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
14.11.19 20:37

@Raaaadka Manzel uz nemusel ale jezdil jen jako moje podpora:-)Nn zadny hormony jen manzelovi odeberou sperma a za dve hodky tam pujdes ty a primo do delohy ty zavedou spermie a pak uz musis cekat 2 tydny zda to vyslo. Muzes normalne pracovat a delat bezny cinnosti. V praci rekni osobni duvody, vic je zajimat nemusi😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
14.11.19 21:33

@Ivi27 diky za info.. :oops: uvidime co mi doporuci. Nam zadny problem zatim nezjistili takze sazim jako prvni na tu inseminaci. Tobe drzim moc palce at je IVF uspesne. Ja se v lednu chystam ke svoji Dr. na preventivku a pak se budu objednavat do Pronatalu. A platili jste neco za inseminaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
15.11.19 08:45

@Raaaadka Ahoj,nic jsme neplatili vse hradi pojistovna😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
6.12.19 21:07

Poprvé ????

Dobrý večer milé dámy,

jsem zde nová a 31.1. jdeme poprvé do Pronatalu…vůbec nevím co čekat, vím že půjde o pohovor takže asi jen něco krátkého o zdrav. stavu a tak, že?

Jak se postupuje dál? Navrhnou nějaké léky, vitamíny, injekce, léčbu? Za jak dlouho se tam zase jede a jak se pokračuje?

Děkuji za rady a informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama