Pronatal Teplice - vyšetření Hyfosy

19
10.8.20 17:10

Ahoj holky, v pátek mě čeká v Teplicích v Pronatalu vyšetření HYFOSY. Máte některá osobní zkušenost?
Sestřička mi řekla že si mám vzít hoďku před vyšetřením brufen. Mám vzít radši 2 8o Nejsem srabík, ale raději se ptám :D Ikdyz si říkám že by možná bylo lepší nevědět :D dekuju za každý komentář :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66
7.10.20 07:39

Ahojky,
tento měsíc mě HyFoSy také čeká v teplickém Pronatalu. Nevěděla jsem, že se před vyšetřením dává prášek na bolest, to mě trochu děsí…
Jaké to bylo? bolelo? a který lékař ti vyšetření prováděl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
7.10.20 11:25

@Apronka píše:
Ahojky,
tento měsíc mě HyFoSy také čeká v teplickém Pronatalu. Nevěděla jsem, že se před vyšetřením dává prášek na bolest, to mě trochu děsí…
Jaké to bylo? bolelo? a který lékař ti vyšetření prováděl?

Ahojky vzala jsem si pro jistotu 1 a 1/2 prášku. Dělala mi to p. Dr. Rešlová.
Musim říct že zavádění nebolelo, opravdu jsem nic necítila… Ale když začali vstrikovat tu látku, tak to tlačilo. Zvláštní tlak uvnitř 😃 mě se Teda bohužel udělalo špatně na omdleni, ale to asi protože mi je špatně i z trhání zubů jak jsem potom zjistila 😃
Ale pani doktorka i sestřička byly moc fajn, přinesly mi mokrý hadr 😃 takže za mě takhle… Nebylo to bolestivé, ale zvláštní 😃 každopádně bych se toho nebála 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
9.10.20 13:48

@Chceme
Dnes mi MUDr. Rešlová telefonovala a toto vyšetření mě čeká ve čtvrtek. Těším se i netěším :lol:
Mám PCOS tak uvidíme, jestli tohle něčemu pomůže.
Každopádně děkuji za odpověď a přeju hodně úspěchů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama