Reklama

Propíchnuté vakuové balení masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aliana
Povídálka 41 příspěvků 10.01.17 17:38
Propíchnuté vakuové balení masa

Omlouvám se za blbý dotaz :mrgreen:,ale stalo se mi, že jsem koupila balíček s kuřecím masem a cestou domů se mi v tašce o něco propíchl. Píšou na něm, po otevření okamžitě spotřebujte. Potřebuju to na zítřejší oběd. Mám to zamrazit a ráno vyndat a rozmrazit, nebo to do zítra v lednici vydrží?
Dík :D

Reklama

Reakce:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19257 příspěvků 10.01.17 17:39

V lednici do zítra vydrží.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:40

:D :D vydrží

Aliana
Povídálka 41 příspěvků 10.01.17 18:10

Dík :mavam:

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 10.01.17 18:19

@Aliana vydrzi, ja osobne bych pro klid nalozila do oleje - ten to malinko nakonzervuje ;)

Aotearoa
Závislačka 4277 příspěvků 10.01.17 18:29
:lol: :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 10.01.17 20:00

Mrazit je to zbytečný. já osobně bych to vybalila, a dala na talíř, ať to není v igelitu.

eumedon
Extra třída :D 13268 příspěvků 10.01.17 20:07
@Aliana píše:
Omlouvám se za blbý dotaz :mrgreen:,ale stalo se mi, že jsem koupila balíček s kuřecím masem a cestou domů se mi v tašce o něco propíchl. Píšou na něm, po otevření okamžitě spotřebujte. Potřebuju to na zítřejší oběd. Mám to zamrazit a ráno vyndat a rozmrazit, nebo to do zítra v lednici vydrží?
Dík :D
Zítra je „okamžitě“. Rozmrazování trochu trvá a mimoto zmrazení a rozmrazení naruší maso víc, než propíchlý obal za 1 den. V mase totiž při zamrazování rostou krystalky ledu, které při růstu roztrhají buňky a jejich struktury. Proto se tepelně neupravené maso (a vůbec, tepelně neupravené potraviny, jako maso, ovoce, zelenina, houby), které prošlo zmrazením, rychleji kazí. Pokud to zpracuješ zítra, tak to určitě bude zdravější a chutnější, když to dáš do chladničky, ne do mrazáku.
@slavuska1 píše:
Mrazit je to zbytečný. já osobně bych to vybalila, a dala na talíř, ať to není v igelitu.
:pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama