Propínání končetin, vyděšený výraz, hysterický pláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 01.08.18 13:21
Propínání končetin, vyděšený výraz, hysterický pláč

Dobrý den, kamarádka má dvouměsíční holčičku. Má problém se zvláštními stavy, během kterých malá z ničeho nic propne všechny končetiny, má vyděšený výraz a poté začne hystericky plakat. :nevim: Vypadá jako když se něčeho hrozně bojí, nebo jako kdyby dostala křeč. Po utěšení na ruce je zase vše v pořádku. Poprvé to nastalo uprostřed noci, poté k ránu a během dne ještě dvakrát…Máte někdo podobnou zkušenost? :(

Reakce:

sara1000
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 01.08.18 13:24

@Miichaella28
Delaly mi to obe dcery,jeste utoho jakoby zadrzovaly dech.Dle dr.to je nevyzrala nervova soustava.Ale je pravda,ze to preslo.Ikdyz jsem z toho byla vzdy vydesena.Vypada to drsive

chaela
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 2 inzeráty 01.08.18 13:26

Asi dost záleží na okolnostech a situaci, při které se to stalo. Existuje reflex, kdy dítě toto dělá, pokud se pod ním trhne s podložkou. Mladší syn to dělal při jakékoliv manipulaci, muselo se na něj opravdu hodně opatrně. Taky se mohla jen něčeho leknout. Pokud to nemá zjevnou příčinu, zeptala bych se lékaře, s miminama se tam chodí často, tak bych to zmínila na další kontrole a třeba to zkusila i natočit, i když vím, že je to skoro nemožný.

Martina98
Povídálka 30 příspěvků 01.08.18 13:28

Není cerstvě po očkování? Napadl mě i hodně zvýrazněny Mooruv reflex. Syn byl také dlouho výrazně drazdivy.Postupem času vymizelo.

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 01.08.18 13:46

Ahoj. Nemohlo by to mit souvislost s timto? : https://www.modrykonik.cz/…ky-c-emm8ty/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >