Reklama

Proplacení dovolené na druhé mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena.Hlovcová
Stálice 53 příspěvků 19.09.18 10:16
Proplaceni dovolene na druhe materske

Dobry den. Znama mi rikala ze kdyz mi konci rodicovska dovolena a ihned nastoupim na dalsi materskou, vznika mi tak narok na proplaceni dovolene od zamestnavatele. Smlouvu mam na neurcito. Ale zda se mi to blbost. U prvni materske mi dovolenou proplatili ale podle me je to blbost aby mi proplaceli dalsi kdyz dobptace nepujdu ale pujdu rovnou na materskou po rodicaku.
Diky za odpovedi

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29552 příspěvků 19.09.18 10:20

ano proplatí..protože čas na mateřské se počítá jako práce..takže těch cca 28 týdnů ber jakože si v zaměstnání..

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 19.09.18 10:20

Nárok vzniká při čerpání MD, takže si zase můžeš požádat o čerpání dovolené mezi MD a RD. Jsem ve stejné situaci.

Irena.Hlovcová
Stálice 53 příspěvků 19.09.18 10:26

Tak dekuju moc. To jsem neverila ze to muze byt pravda :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 10:50

Ty jo, to jsem asi zameškala, nevěděla, že to jde a nepožádala si… Asi. Zpětně to už asi nejde, co? Mě už RD končí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 11:00

Už jsem to našla, proplatili mi ji, jen už jsem si to nepamatovala ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >