Propouští se po porodu o víkendu na Bulovce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14050
26.2.11 10:23

Propouští se po porodu o víkendu?? FNB

Ahoj holky,
zajímá mě, jestli se po porodu ve FN Bulovka propouští i o víkendu nebo se čeká až na pondělí?

díky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
andela
26.2.11 10:28

jak u vás nevim, u nás běžně ne.Ale dr. mě pustil v neděli dom ;) Já byla v pořádku malej taky super prospíval takže nebyl problém. jsem se nenápadně optala že bych už dom mohla a on svolil ;). Jinak bych šla v pondělí.
Malj se narodil ve středu ve 22:10 :). Vlastně ten den jsme rodili 4, a v tu neděli jsem šla dom jen já (a to jsem porodila poslední :D)

• Citovat
  • Nahlásit
7887
26.2.11 11:05

Ja jsem sla v sobotu domu, takze bez problemu… Jinak ja rodila v podoli a sekci… jakmile mi dokapala posledni lahev tak me propustili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rose-k
26.2.11 11:15

Nevím jak to je jinde,ale u n ás se taky o víkendu propouští hodně pokud nejsou komplikace,to bude asi všude stejný :-)šla jsem taky v neděli..

• Citovat
  • Nahlásit
17567
26.2.11 11:41

Moji segru propousteli z Bulovky na statni svatek, takze pocitam, ze i vikendy normalne pousti. Ono v Praze maj porad v porodnicich plno, tak si tam zbytecne maminky nedrzi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
26.2.11 12:01

Mě propouštěli taky v sobotu, ale jinde. Spíš si myslím, že hodně záleží jak je „plno“, u nás leželi rodičky na gyndě, takže nás lifrovali pryč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
26.2.11 12:11

Tady u nás propouští 72hodin od narození miminka(pokud je vše v pořádku).Akorát když to výjde na noc tak pouští hned ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3861
26.2.11 12:38

na Vinohradech pouští po třech dnech, porod je den NULA. já byla přijatá v devět večer v úterý a rodila jsem až dopoledne ve středu, chtěli mě pustit dokonce v sobotu, ale nakonec až v neděli, ale to, že jsem tam byla od devíti večer do půlnoci mě počítali jako jeden den a 60,– Kč pryč. ale mě to nevadí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
26.2.11 13:11

Ahoj, před 3 lety jsem na Bulovce rodila, malej se narodil ve středu před polednem a domu mě pustili v sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
26.2.11 13:12

Já myslím, že o víkendu se propouští všude. Nevidím jediný důvod, proč by měli maminy zbytečně nechávat v porodnici „přesčas“.
Já rodila v Motole - přijata jsem byla ve středu kolem jedné odpoledne a v neděli ráno nás pustili domů.
Spíš záleží na tom, jestli budeš Ty i miminko v pořádku a pak je jedno jaký je den :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
26.2.11 13:26

Mě sice na Bulovce pustili domů v pátek, ale paní co se mnou byla na pokoji propouštěli o den později, takže určitě budeš moct jít domů i o víkendu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3902
28.2.11 10:05

Rodila jsem sice v Ostrave ale domu jsme sli v sobotu ,takze to jde urco :wink: ,ale je fakt,ze bylo hodne plno :?: . Zbytecne te tam zdrzovat nebudou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat