Propustka - vydá ji lékař?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 19:18

Propustka vydá ji lékař

Dobry den chtela bych se zeptat mam praci z domova firmu mam 60km a zitra jedu do nemocnice na vyšetření myslite že by mi mohl propustku vydat lékař nemam se jak do firmy ted dostat? Dekuji za odpoveď a preji vam krasny vecer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1255
13.1.22 19:21

Ano vyda. Kdyby nemel, da vam razitko na papirek. Ale oni vetsinou maji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19628
13.1.22 19:22
@Anonymní píše:
Dobry den chtela bych se zeptat mam praci z domova firmu mam 60km a zitra jedu do nemocnice na vyšetření myslite že by mi mohl propustku vydat lékař nemam se jak do firmy ted dostat? Dekuji za odpoveď a preji vam krasny vecer

V papirnictvi si muzes koupit blocek propustek.
Nebo nejakou vytisknout sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
13.1.22 20:02

@cecetka a ideálně k tomu koupit razítko :dance: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19628
13.1.22 20:29
@JiříkMazlík píše:
@cecetka a ideálně k tomu koupit razítko :dance: :lol:

Ta ironie pomohla cemu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27339
13.1.22 20:49

U nás dávají Dr propustky normálně, muž v práci ani žádné nemá, vždy ji vydá komplet Dr, za poslední půl rok ji dostal na gynde jako doprovod, na ORL, u dětské, na poliklinice na odběrech, na kožním, urologii, takže vlastně kam sme přišli, tam nebyl problém, akorát moje gynekoložka neměla ty lístečky, tak dala razítko na normální papírek a muž si to dovyplnil sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55839
13.1.22 21:26
@cecetka píše:
Ta ironie pomohla cemu? :nevim:

Nemusí to být ironie. Když jsem šla na to slavné třetí očkování. Tak poněkud arogantní sestra mi řekla, že mi nepotvrdí propustku, která není vyplněná. Takže si dovedu představit, že nějaká bude houkat, že to nepotvrdí bez razítka zaměstnavatele. To jsem tam měla. Chyběl mi vyplnit čas a jméno. Sestra u mojí obvoďačky je podobně arogantní sépie. Tam bych taky bez kompletní propustky neuspěla. Jaká pohoda, když tam vůbec není a je tam doktorka sama. Nechápu, že jí vůbec trpí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat