Prořezávání zoubků a velká modřina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 29.09.18 18:21
Prorezavani zoubku a velka modrina

Syn zacina 10 mesic. dnes se mu objevila velka modrina pres dasen.
nema zatim zadny zub a modrina se objevila na horni jednicce.
Je protivny vic nez jindy, kouse, slinta…
modrinka by byla ok.. ale takova modrina?
Dekuji.

Reakce:

Podzimnice
Stálice 82 příspěvků 29.09.18 18:25

Dobry den. Muj syn mel neco podobneho na dasni kdy lezla stolicka. S tim rozdilem, ze krom ohromne modriny mel i velky otok. Na zubnim nam rekli, ze se to muze rozriznout, ale bude to pro nej horsi. Meli pravdu, samo se to srovnalo a zoubek vykoukl sam i bez zasahu lekare. Ale byla jsem z toho nestastna. Mit tohle v pusince muselo byt strasne. Mazala jsem mu to aloclairem a calgelem a na noc davala nurofen. Otok i modrinka zmizely a teprve pak se ukazal zoubek. Trvalo to asi tyden.

Terka14
Kecalka 309 příspěvků 29.09.18 18:26

U žádného z dětí se nám při prořezávání zoubků nikdy modřína neudělala. Teď rostou zoubky naší 7 měsíční dceři. Má jich momentálně 8 a bez modřín. Nemohl se spíš bouchnout hračkou při kousání?

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 29.09.18 19:07

@Terka14 taky s tim nemam zkusenost.
dcery mely zoubky uplne bezproblemove.
ale vubec nevim, jestli musi vzdy byt prvni spodni jednicky? on to ma na horni. a zdurelou dasen

Terka14
Kecalka 309 příspěvků 29.09.18 23:20

@katuska1984 no to asi nemusí být zrovna spodní jednička jako první. Už má deset měsícu to už v té době rostou i vrchní. Co dítě to originál. Vy ještě nemáte zub v 10 M naše malá už jich má 8 a má 7 M :) je to kluk, tak oni mají všechno nějak těžší se mi zdá :D My máme tři holky :) :) a se zuby je to v pohodě. O modřínach při růstu jsem nikdy neslyšela. Zeptala bych se doktora až půjdete na prohlídku.

Markéta21121987
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 15:35

Nám se to už stalo podruhé, nejdřív místo dvojky měla asi mesic, tak sem s tím byla u zubařky a prý se to občas stává když máj děti silné dásně a teď sem koukala že to má i na stolicce. Protivna, moc jídlu taky nedá, trošku ji uklidní dudlík z lednice a čípek na noc.

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 14.11.18 08:08

holky, za mesic se mu prorezalo 6 zubu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >