Reklama

Prořezávání zoubků a velká modřina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 18:21
Prorezavani zoubku a velka modrina

Syn zacina 10 mesic. dnes se mu objevila velka modrina pres dasen.
nema zatim zadny zub a modrina se objevila na horni jednicce.
Je protivny vic nez jindy, kouse, slinta…
modrinka by byla ok.. ale takova modrina?
Dekuji.

Reklama

Reakce:

Podzimnice
Stálice 81 příspěvků 29.09.18 18:25

Dobry den. Muj syn mel neco podobneho na dasni kdy lezla stolicka. S tim rozdilem, ze krom ohromne modriny mel i velky otok. Na zubnim nam rekli, ze se to muze rozriznout, ale bude to pro nej horsi. Meli pravdu, samo se to srovnalo a zoubek vykoukl sam i bez zasahu lekare. Ale byla jsem z toho nestastna. Mit tohle v pusince muselo byt strasne. Mazala jsem mu to aloclairem a calgelem a na noc davala nurofen. Otok i modrinka zmizely a teprve pak se ukazal zoubek. Trvalo to asi tyden.

Terka14
Kecalka 289 příspěvků 29.09.18 18:26

U žádného z dětí se nám při prořezávání zoubků nikdy modřína neudělala. Teď rostou zoubky naší 7 měsíční dceři. Má jich momentálně 8 a bez modřín. Nemohl se spíš bouchnout hračkou při kousání?

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 19:07

@Terka14 taky s tim nemam zkusenost.
dcery mely zoubky uplne bezproblemove.
ale vubec nevim, jestli musi vzdy byt prvni spodni jednicky? on to ma na horni. a zdurelou dasen

Terka14
Kecalka 289 příspěvků 29.09.18 23:20

@katuska1984 no to asi nemusí být zrovna spodní jednička jako první. Už má deset měsícu to už v té době rostou i vrchní. Co dítě to originál. Vy ještě nemáte zub v 10 M naše malá už jich má 8 a má 7 M :) je to kluk, tak oni mají všechno nějak těžší se mi zdá :D My máme tři holky :) :) a se zuby je to v pohodě. O modřínach při růstu jsem nikdy neslyšela. Zeptala bych se doktora až půjdete na prohlídku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >