Prořezávání zoubků - bolí ještě když už se prořezala špička?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PeBa12
Kecalka 150 příspěvků 13.08.19 19:07
Prořezávání zoubků - boli ješte když už se prořezala špička?

Zdravím vás maminky, chci vědět jaké máte zkušenosti se zoubkama. Samozřejmě vím, že prořezávání boli, jedno dítko víc, jedno míň. Ale zajímá mě jestli když už vykoukne špička zubu jestli boli prořezání i zbytku zubu?

Reakce:
Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 13.08.19 19:14

@PeBa12
Připojím se. Já bych tedy řekla, že to bude bolet víc :nevim: Přecvi jen ostrá špička asi jde líp než ten zbytek… malému se zrovna prořezávají horní čtyčky, špičky koukají a teď půjde zbytek, tak čekám spíš, že to bude horší

PeBa12
Kecalka 150 příspěvků 13.08.19 19:26
@Lara Farseer píše:
@PeBa12
Připojím se. Já bych tedy řekla, že to bude bolet víc :nevim: Přecvi jen ostrá špička asi jde líp než ten zbytek… malému se zrovna prořezávají horní čtyčky, špičky koukají a teď půjde zbytek, tak čekám spíš, že to bude horší

Já ze všech stran slyším, že jak se prořeže špička tak už je to dobrý. Mala trpí teda hlavně když je to těsně pod dásní, ale teď ji rostou 4 dole i nahoře. Takže 4 zuby naraz. Špičky už jsou venku, ale malá je pořád protivná a dásně má pořád rudé jak papriku. Tak mě zajímaly zkušenosti ostatních maminek.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9947 příspěvků 13.08.19 19:33

U nas to deti (pokud vubec) bolelo pred tim. Jak uz jsou zuby venku, je klid…

P4ja
Extra třída :D 10703 příspěvků 13.08.19 19:44

@PeBa12 Musí se prořezat ten obal a pak už dobrý. U osmiček jsem to taky tak měla.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 13.08.19 20:23

@PeBa12 čtyřky už jsou stoličky. Malýmu rostou přes měsíc a konečně mu vylezla i špička zadní části. O vnější jsem ani nevěděla, ale ten zbytek..furt tlapa v puse a fňukáni. Teď už jen aby vylezla natolik aby se oddělila ta vytlacena dáseň co je jakoby v prohlubní zubů a bude snad vyhráno… No a pak přijdou na řadu špičáky..ty jsou prý nejhorší

mpavlic
Kecalka 210 příspěvků 13.08.19 20:36

Me prace naopak prijde ze je mala protivna urvana a nespi az kdyz se ji ten zoubek trosicku proreze. U syna jsem o zoubkach nevedela ale mala je fakt na ranu az jde zoubek trosicku videt.

PeBa12
Kecalka 150 příspěvků 13.08.19 20:36
@hospodki píše:
@PeBa12 čtyřky už jsou stoličky. Malýmu rostou přes měsíc a konečně mu vylezla i špička zadní části. O vnější jsem ani nevěděla, ale ten zbytek..furt tlapa v puse a fňukáni. Teď už jen aby vylezla natolik aby se oddělila ta vytlacena dáseň co je jakoby v prohlubní zubů a bude snad vyhráno… No a pak přijdou na řadu špičáky..ty jsou prý nejhorší

Jeee moje chyba. Rostou ji špičáky, nahoře i dole.

PeBa12
Kecalka 150 příspěvků 13.08.19 20:39
@mpavlic píše:
Me prace naopak prijde ze je mala protivna urvana a nespi az kdyz se ji ten zoubek trosicku proreze. U syna jsem o zoubkach nevedela ale mala je fakt na ranu az jde zoubek trosicku videt.

Já ji právě na noc dávám nurofen bo je to s ní taky k nevydrženi. Ale zas mám strach abych u ní nevytvořila závislost nebo něco. Dostala ho 3 dny po sobě,4 jsem ji dala vibrucol a dnes zas nurofen bo poněm prostě spí a nemrčí že spaní.

Váš příspěvek
Reklama