Prořezávání zoubků - CHAMOMILLA VULGARIS CH30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mimi08
Povídálka 13 příspěvků 16.10.18 06:37
Prořezávání zoubků - CHAMOMILLA VULGARIS CH30

Ahoj maminky, je spousta diskuzí na toto téma, kde se nejde ničeho dočíst. Chtěla jsem se zeptat zdali je tu nějaká maminka, která podávala tyhle homeopatika dítku a poradila mi správné dávkování? Jelikož každý říká něco jiného :nevim: Malé rostou najednou dvě horní jedničky, je plačtivá, chce se jen chovat, mám dítko, které od narození spinká celou noc 12 hodin a teď se budí s pláčem několikrát za noc, nevzbudi se úplně, ale pláče v noci ve spánku. Chci zkusit i tohle, homeopatika mi pomohly s rozkojenim, když jsem skoro ztratila mléko, tak poslední šance, vše jiné jsme už zkusily. Mnohokrát děkuji! :srdce:

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 07.11.18 10:11

@Mimi08 Tyhle homeopatika jsme měli také a opravdu to pomohlo.Jen je to bohužel delší dobu, takže si dávkování už nepamatuji, ale měli jsme je přímo od homeopata, ten nám dávkování doporučil přímo podle váhy a věku malé.Pokusím se to dohledat a kdyžtak pošlu, třeba vám to ještě k něčemu bude. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 07.11.18 10:18

@Mimi08 Tak jsem zpět, našla jsem to ve starých emailech :palec: Bylo to 8 kuliček do 100 ml vody, před a po podání aspon 20 minut nic nejíst a nepít, aby se účinek neznehodnotil. ;)

Mimi08
Povídálka 13 příspěvků 09.11.18 09:38

@Jančakecalka Vy jste tak hodná! A mohu se zeptat to jste dala 8 kuliček do 100ml vody a dávala normálně pít přes den jako čajík? :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 09.11.18 13:33

@Mimi08 Jé, děkuji ;) Ano, dala jsem těch 8 kuliček do vody a nechala malou pít po 4 hodinách s tím, že alespon těch 20 minut před a 20 po nedávat nic jiného k pití ani jídlu.Přeji, at to zabere :palec:

Mimi08
Povídálka 13 příspěvků 09.11.18 15:42

@Jančakecalka
Moc, moc děkuji!!! :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >