Prořídlé vlasy díky kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 13:05
Prořídlé vlasy díky kojení

Ahoj všem! Máte také některé z vás řídké vlasy? Dříve to u mě nebylo až tedko si vsimam ridkych vlasů prisuzuju to kojení přece jen je to pro tělo dost náročné. Mám už vidět vepředu lisyny a jakoby v koutech to začíná úplně řídnout :? Tak co myslíte je načase přestat kojit? Dříve jsem měla taky takový problém ale tedko je to výrazněji mnohem mnohem horší nemůžu už nosit rozpuštěné vlasy jdou mi pak vidět plesky co by jste s tím dělali vy? Prášky asi nepomůžou…jinak já se starám o svoje vlasy jak jen můžu nic z drogerie už nepoužívám skoro rok vlasy se mi zdají, že rostou ale pořád řídnou víc a víc dokonce jsem si objednal a i takový přípravek proti plešatění a řídnutí ale změny nevidím ten používám podle navodu měsíc..měli by být znát výsledky jenže žádné nevidím. V pondělí se chci objednat k Dr..děkuji doufám že nemám alopecii nebo seboreu nebo tak něco mamka má taky problémy s vlasy asi genetika nevím no ale, dnes mi říkala že byla kvůli tomu až v Praze u dr.ta ji řekla, že má zastaveny růst vlasů a taky má místa na hlavě to am ale prý z barvení vlasů to ji řekla jedna paní dr.ja si vůbec vlasy už nebarvim skoro rok a výsledky nikde až je mi z toho do breceni. Ještě jsem zapomela zmínit, že dříve jsem kvůli tomu šla na kožní tam mi pan dr.rekl jen že to vypadávani vlasů mám ze stresu :think: i ta místa ale nebyl jsem moooc ve stresu sem tam :think: teď je to znatelně horší už to jde vidět no nevím co budu dělat dál :,(

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 04.08.19 13:13

Ono to není kojením, ale porodem. Hormonální smršť s ním spojená zastaví růst vlasů, ty pak nějakou dobu drží na hlavě a pak vypadnou a narostou za ně nové- ono se to tak děje běžně, ale ne zaráz ve větším množství.

Nejefektivnější věc co s tím udělat je najít někoho, kdo tě dobře ostříhá na krátko a počkat až to doroste.

Suplementy pochopitelně pomůžou tomu, aby ty nové vlasy rostly zdravější, zejména pokud k tomu klasicky díky kojení špatně spíš. Pokud ovšem kojíš déle než rok a podepisuje se ti to na zdraví - tedy třeba tím, že nerostou vlasy, protože nemají dostatečně stabilní prostředí, tak to je důvod k tomu přestat kojit.

Ty nové rostou klasicky cm za měsíc, takže dlouhé budou špatně dohánět.

Verun83
Extra třída :D 10392 příspěvků 04.08.19 13:26

Zkus menthionin komplex. Tchyne si ho pochvalovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 13:31

@Verun83 děkuji moc za rady kojim už 11 měsíců a je to name dost znát přestat je moc těžký mléko je závislák 8o

ugluk
Hvězda diskuse 47378 příspěvků 04.08.19 13:33

Jak je dítko staré? Ono to vypadávání, co začne pár měsíců po porodu, je bohužel normální i u nekojících, holt hormony. Jinak taky můžu doporučit methionin, ale holt ta fáze, kdy jdou vlasy pryč po hrstech, se moc oblbnout nedá. Hodně jsem to zkrátila a doufám, že se to zas časem srovná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 13:36

@Verun83 děkuji moc za rady kojim už 11 měsíců a je to name dost znát přestat je moc těžký mléko je závislák 8o @Ou díky ale stříhat se nechci vlasy rostou ale řídnou :andel: :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 13:37

@ugluk malýmu jsou 11 měsíců

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 04.08.19 13:42
@Anonymní píše:
@Verun83 děkuji moc za rady kojim už 11 měsíců a je to name dost znát přestat je moc těžký mléko je závislák 8o @Ou díky ale stříhat se nechci vlasy rostou ale řídnou :andel: :,(

Já chápu že se necheš stříhat - ale fakt to bude vypadat lépe a posléze ti normálně dorostou běžně husté. Ostatně pokud je stejně většinou nosíš v nějakém culíku či drdolu, tak ty dostatečně dlouhé to taky vcelku poškozuje a zvyšuje šanci že začnou padat dřív, než by musely.

Ono je to takové klišé, že se ženské s dětmi ostříhají, ale má to svůj dost praktický význam.

ugluk
Hvězda diskuse 47378 příspěvků 04.08.19 13:54

Tak nemusíš jít rovnou na ježka. Já zkracovala někam pod lopatky, beztak dítě hodně nosím, tak to mám furt sepnutý. 11 měsíců je pěkných, kdybys s tím sekla, jen je otázka, nakolik by to pomohlo a jestli bys z toho nebyla ve stresu víc ty i dítě. Ale z hlediska výživy je ten první rok nejzásadnější. Mně se to u prvého srovnalo někdy kolem roka, samo se odstavilo v roce a půl. Druhé necelý půlrok je zatím plně kojené a už třetí měsíc jdou vlasy po hrstech, ale co nadělám. Zas mám figuru jak nikdy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 18:34

@ugluk já spíš i více zhubla zlla tu dobu min.tak 8 kg dolů 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 19:52

@ugluk to fakt nechci se stříhat to už jsem jednou zkusila nepomohlo mi to v ničem :think: max že byly trochu hustší ale ty místa se nedaly zakrýt :roll: jen teď je to mnohém horší dnes jsem zkoušela malýho postupně odstavit zatím to jde ale ve se v noci je to nejhorší to brečí i 5 krát za nic na kojení a úplně mě vysává takže s tím bojuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 19:54

Omlouvám se za chyby chtěla jsem napsat, že se budí 5× v noci na kojení a je mu 11 měsíců :srdce:

Váš příspěvek
Reklama