Přerostlá kůže přes zub ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.03.18 21:33
Prorostlá kůže přes zub ? :/

Zdravím tohle se mi udělalo v puse :( hrozně to bolí mám to už cca 4 dny a nemůžu kvůli tomu ani spát jak to bolí :( zašla bych k zubaři, ale jsem už cca 7 na neschopence a chrchlam jak tuberak :( tak řeším prozatímní řešení aby to aspoň trochu přestalo bolet :( máte s tím někdo zkušenosti? Vypadá to jakoby prerustala kůže přes zub :( co s tím? :/ Pomáhá na to něco, alespoň zatím? :( Už jsem zoufalá :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 21:42

Jestli je to osmička tak půjde ven. Takova jako chlopeň, ale me to vždy přestalo do druhého dne.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 06.03.18 21:43

Na tý fotce vidím úplný kulový, ale od bolesti rostoucích zůbů a vřídků a jinejch potvor v puse perfektně pomáhá Mundisal gel.

Anonymní  06.03.18 21:44

@Zkai to právě není zub neboli mě zub neboli bolí mě ta část za posledním zubem :/ jakoby ten ohyb :/ nevím jak to vysvětlí a ta kůže jakoby u toho zubů :(

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 06.03.18 21:45

Připomíná mi to, když mi rostly dolní osmičky. Jezdila jsem 3× týdně na výplach.
Přešlo to asi za 2 týdny.

Anonymní  06.03.18 21:45

@králíkovna jak je na fotce ta kůže za zubem a okolo to je to co mě bolí :(

Zkai
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 21:47

@ElisC přesně tak jsem to myslela. Mela jsem pocit ze mi ten zub zalejza a vylejza, když zalezl, byla chlopeň.

novakova.t
Závislačka 2953 příspěvků 06.03.18 21:48

Viděla bych to na zánět a to pak neni sranda. Zavolala bych zubařce a poradila se sni v jaký jsi situaci

Anonymní  06.03.18 21:48

Takže mi leze osmička? :(

Zkai
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 21:50
@ElisC přesně tak jsem to myslela. Mela jsem pocit ze mi ten zub zalejza a vylejza, když zalezl, byla chlopeň.
@Anonymní píše:
@Zkai to právě není zub neboli mě zub neboli bolí mě ta část za posledním zubem :/ jakoby ten ohyb :/ nevím jak to vysvětlí a ta kůže jakoby u toho zubů :(

Si právě myslím ze tomu ten zub překáží a ono se to vzteka. Jenže muj zubař vsechno léčí klestema..

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 06.03.18 21:52
@Anonymní píše:

Ona ta fotka není moc dobrá, ale měla jsem podobné příznaky. Ale pokud tě to tak bolí, zavolej si, jestli by tě vzali i přes nemoc.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 06.03.18 21:53

Urcite to nemuze bejt osmicka? Napada me jeste takovej ten otok dasne, kdyz se clovek rypne treba kartackem. Tak pak dasen natece a jakoby leze pres zub, nekdy to dost boli, ale ctyri dny to asi nikdy netrvalo :-o z fotky nic poznat neni.

Anonymní  06.03.18 21:55

A nevíte jak dlouho to může trvat? :( Sama jsem stejně objednaná na příští úterý tak jestli to hrotit nebo prostě vydržet :( a pomohlo vám na to něco? :(

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 06.03.18 21:55
@Anonymní píše:

A je to spodni nebo horni celist? Moudrak mi vylezl jen jeden, taky to stridave bolelo, vzdycky par dni. I uzliny bolely. Ale pak vylezla spicka zubu a ustalo to, byl citit jen malickej kousek a na nem takova ta chlopen, ta tam byla do doby nez zub uplne vyrostl. Tak je to dost mozny, ale az vyleze, bude to lepsi. Pokud teda nebudes mit komplikace.

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 06.03.18 21:56

@Zkai mně to zubařka vyplachovala nějakou dezinfekcí.
Naštěstí mi rostly rovně, dodnes bez kazu.
Ale vím, že hodně zubařů je trhá, protože se často kazí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama