Prosba o radu - Gynekologická ordinace Gynclin Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 20:12
Prosba o radu - Gynekologická ordinace Gynclin Praha

Ahoj holky, prosím, nechodí některá z Vás do gynekologické ordinace Gynclin na Praze 9? Nemohly byste mi říci, jaké to tam je, popřípadě jak jste spokojené u které lékařky? Nevím si teď poslední dobou rady..:-( Jsem ze západních Čech, kde mám svojí doktorku už od 15. Teď ale žiju už několik let v Praze a s manželem se snažíme o mimčo ( možná, že už se zadařilo, ale uvidíme). Každopádně chtěla bych tedy přejít k někomu v Praze, abych nemusela dojíždět, kdyby to mimčo vyšlo. Na Gynclin jsem četla super recenze a líbí se mi i to, že se tam člověk může objednat online. Napíše mi někdo více? Případně doporučíte nějakého super gynekologa, který přijímá nové pacienty? Mooo děkuji a promiňte za dlouhý příspěvek. :-)

Reakce:
Balatonek
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 28.11.18 20:46

Nevím, jaká je klinika jako taková, nikdy jsem tam nebyla, ale odešel tam můj gynekolog pan doktor Korecký. Je skvělý, chodila jsem k němu několik let. Pokud nehledáte vyloženě ženu gynekoložku, tak on je opravdu bezvadný.

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 28.11.18 20:51

Ahoj já chodím tedy do Gynfem jsem tam spokojena a dojíždím tam i když jsem se odstěhovala . Je super že v těhu se nemusí chodit nikam jinam než do ordinace gynekologa - gynekoložky . Na velké utz doktor vždy přijede a dělají i test na cukrovku. Takže odpadá lítání po nemocnicích.

ZuzanaT
Stálice 78 příspěvků 28.11.18 20:52

Ja tam chodím, jsem spokojena. Chodim k dr. Klimove. Vyhovuje mi jejich el. system na objednavani a zobrazovani vysledku, taky chodim do ordinace na cas objednani. El. system je zploplatneny. Pouzivaji jednorazove nastroje, take zpoplatneno. Resim spis zanety. Tri tehotenstvi jsem absolvovala jinde, takže tuhle peci posoudit nemuzu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 21:07

@Cili999 chodila jsem tam, ale našla jsem si jiného gynekologa. Chodila jsem k Dr. Klímové, nemohu říct, že by byla nepříjemná, to rozhodně ne. Ale cítila jsem tam byznys. Což budiž, ale celkově… No nevím. Systém, kdy vlezu k sestřičkám, kde sedí dvě a jedna třeba řeší s jinou pacientkou „něco“ vlastně přede mnou, mi není příjemný. V rámci těhotenství mi to nevyhovovalo už vůbec… Zní strašně dobře online objednávání, ale když mám přijít za dva týdny a oni mají volno za měsíc, tak je mi to prd platný. Dříve to bylo jedno z mála zařízení, kde fungovali elektronicky, to mě nalákalo, ale dnes už tomu tak není. Pro mě to nebylo ono. Jo a ještě jedna věc, přes dveře ordinace jdou slyšet hovory do čekárny.

Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 21:15

Holky, moc děkuji! Jsem z toho dost zmatená. :-( chtěla bych prostě k někomu, kdo bude fajn, hodný, příjemný, bude mít pochopení…ale samozřejmě každý člověk je spokojený s někým jiným…já bych si představovala asi Mázla z Ordinace v růžové zahradě :-D

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 28.11.18 21:16

@Cili999 jo ten by mi taky seděl :mrgreen: můj doktor je takovej nemluvnej ale zas nic nepodcení a řeší vše hned.

Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 21:23

@potvurka89 Já právě do teď chodila k doktorce, která jednak byla nemluvná, ale zároveň mi nikdy neudělala nic navíc…nikdy mi neudělala ultrazvuk, takže jsem do léta ani nevěděla, zda mám vše jak má být :-D…Musel jsem o to fakt škemrat…kamarádky mi říkaly, že by to měla být samozřejmost…tak hledám někoho fajn v Praze, kdo by přijímal nové pacienty, ale nevím, nevím :-(

Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 21:24

@Balatonek Děkuji! Koukala jsem na netu a pan doktor má krásné hodnocení, vůbec jsem si nevšimla na stránkách, že je tam i muž - lékař

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 21:28

@Cili999 mě to pochopení trošku chybělo. Přišlo mi to přehnaně profesionální až neosobní . Zkus se podivat na MUDr. Kosovou, je na Dejvicích. Má webové stránky včetně ceníku. Vše elektronicky. Napíšeš mail, zavoláš. Dostaneš odpověď i s receptem, výsledky automaticky taky přes systém. Jeden den odběr, druhý den aniž bych musela volat info o výsledcích a co a jak dál. Nějaký poplatek za to chce, ale oproti gynclinu, kde je to takový „neprůhledný“ mi to vyhovuje fakt vic. Sestřička je jedna. Doktorka je jedna. Neřešíš, že jsi problém telefonovala s někým, pak tam byl jiny doktor a pak zase jiná sestra a jiny doktor. Péče v těhotenství super. Ne vždy „na čas“ ale to nebylo ani na tom Proseku. Veškeré screeningy dělá sama, doktorka má i 4D ultrazvuk. Jsem spokojená. Každý doktor má něco a někdy nemá svůj den, každému vyhovuje něco jiného, ale já doporučuji.

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 28.11.18 21:28

@Cili999 tak to by se mi taky nezdálo , mě dr. dělal utz na každé kontrole. A v těhu taky při každé poradně kontroloval průtoky atd.

Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 21:42

@potvurka89 Musím se přiznat, že o Gynfemu jsem neslyšela…to je nějaký bráška Gynclinu? Můžeš mi kdyžtak někoho odtud doporučit? Zkusim tam kdyžtak napsat email, zda přijímají nové pacienty…fakt nevím, říkám si, že vše lepší, než ta má současná doktorka…

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 28.11.18 21:47

@Cili999 poslala jsem ti sz :)

Cili999
Povídálka 12 příspěvků 28.11.18 22:08

@potvurka89 díky moc!

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 29.11.18 07:25

Jestli ti můžu doporučit, tak doktor Uhlíř ve Zbraslavi. Nevím, jak moc je to pro tebe z ruky, ale fakt se to sakra vyplatí. Je to teda soukromá, platí se tam 1000,– ročně, ale pan doktor je fakt špičkovej. Měla jsem spoustu problémů, chodila jsem i po doktorech v nemocnicích, kteří měli být (j)elita a až když jsem narazila na něj, tak se se mnou teprve začalo něco dít a začala jsem se léčit. Chodí k němu i teta, která je po rakovině čípku a stejně tak sestřenice, pro kterou je to teď poprvé docházení na gyndu a obě jsou spokojené.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >