Prosba o radu-na jakou pohotovost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
40
1.1.22 19:30

Prosba o radu-na jakou pohotovost?

Holky, moc vas prosim o radu. Jsem zhruba ve 13tt a mám od začátku strašně nevolnosti, stále se to nějak dalo, ale ted uz je to extrém a zítra to bude třetí den, co jen bliju a nic v sobě neudrzim. Jsem uplne vyčerpana, porad se snažím po troskach, chvíli to udrzim, ale většinou bezim. Už jsem uplne zeslabla a pokud se to do rána nezlepší, radši bych si zajela na pohotovost. Prosim poraďte na kterou? Na gynekologii nebo normální pohotovost, když jde o dehydrataci?
Nebo myslite, ze mě vyženou, co tam lezu? Už fAlt nemuzu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1410
1.1.22 19:32

Když jsem měla v těhotenství problém na začátku, tak jsem sla na gynekologickou pohotovost. Ale případně ti řeknou ať jdeš jinam. Neboj. V pozdějším týdnu jsem tam sla a už rekli ať si zaklepu přímo na porodnici. Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
1.1.22 19:35
@Petrussee píše:
Když jsem měla v těhotenství problém na začátku, tak jsem sla na gynekologickou pohotovost. Ale případně ti řeknou ať jdeš jinam. Neboj. V pozdějším týdnu jsem tam sla a už rekli ať si zaklepu přímo na porodnici. Držím palce. :kytka:

@Petrussee
moc ti dekuji za tak rychlou odpoved! Mám fakt strach😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 19:37

Urcite na gynekologii. Zkontroluji plod a dle vaseho stavu a event. laboratore vas bud poslou domu s cipky proti zvracení, nebo vas hospitalizuji k infuzni rehydratacni a antiemeticke terapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
1.1.22 19:37

@Cili999 na te gynekologii by měli byt milejsi, neboj :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
1.1.22 19:41

@Petrussee možná by tam nemuselo byt tolik lidi. Ale spíše si říkám, ze tam chodí ženy když jdou rodit, jak budou koukat na mě 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
1.1.22 19:43

Neboj, na podobné stavy jsou taky zvyklí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
1.1.22 19:50

@jájinka007 moc dekuji za uklidnění! Ja normálně takhle nikam nechodim, radši si to vše vytrpim sama. Ale ted nejde jen o mne. Už takhle mám tak strašně výčitky ze své životosprávy. Doktor sice říkal, ze si miminko ze mne vezme co potřebuje, at se nebojím. Ale nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
1.1.22 19:50

@mandarinka9876 moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
1.1.22 19:51

@Cili999 no musíš na gynekologii, ne na porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1660
1.1.22 19:52
@Cili999 píše:
@Petrussee možná by tam nemuselo byt tolik lidi. Ale spíše si říkám, ze tam chodí ženy když jdou rodit, jak budou koukat na mě 🙈

Chodi tam zeny klidne v 6. tt. A zvracejici tehotne byvaji bezne hospitalizovane. Ja jsem byla hospitalizovana po odtoku plodovky v 21. tt a velka cast spolupacientek byla hospitalizovana prave se zvracenim. Urcite jed na gynekologickou pohotovost, ta dehydratace je nebezpecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
1.1.22 19:53

Ja by som necakala do zajtra. Ak fakt skoro 2 dni neudrzis vodu, tak by som sa bala kolapsu. Ja ked som mala v tehu otravu jedlom, tak som si davala cas do podvecera - 12h zvracania a chceka som jit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1660
1.1.22 19:54
@Basha3 píše:
Ja by som necakala do zajtra. Ak fakt skoro 2 dni neudrzis vodu, tak by som sa bala kolapsu. Ja ked som mala v tehu otravu jedlom, tak som si davala cas do podvecera - 12h zvracania a chceka som jit…

Souhlasim, necekala bych do rana. Zakladatelka pise, ze uz je zeslabla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
1.1.22 20:01

@Cili999 ja tam byla asi ve 4 tt kvůli krvácení, takže neboj, ty co jsou od 22 tt dále chodí na porodnici ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
1.1.22 20:03

@Cili999 mě nebylo na začátku dobře, tak jsem si v lékárně koupila vitaminy pro těhotné ať má mimco, co je třeba :kytka: záleží pak najít něco co ti nebude vadit, ovoce, zelenina, ja pila hodně jogurtove nápoje a tak..na žaludek klidne colu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat