Prosbička o radu ohledně kočárku (prvorodičce)

29.3.17 11:24

Prosbička o radu ohledně kočárku (prvorodičce)

Ahoj maminky, mám takovou malou prosbičku. Čekáme první mimi a už snad třetí den sedím nad stránkami s kočárky a pročítám si recenze. Už mám z toho hlavu jako balón. Zatím jsem zde našla dobré recenze na kočárek Tako BABY HEAVEN LINE, tak o něm uvažuji. Ale ráda si nechám poradit od zkušených maminek. Hlavně co se týká i skladování do auta, jelikož mám takového toho malého marcedeska a kufr není zrovna obrovský. Takže takové mě hlavní požadavky by byly:

• dvojkombinace co zvládne i více než městské chodníky
  • prostornou hlubokou verzi na fusak( Mimi čekáme na podzim)
  • dobrou skladnost do menšího kufru auta
  • cena tak max. 12-13 tisíc.

Děkuji moc za rady ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.3.17 11:27

Mam kajtex tramonto, splňuje všechny tvé podmínky a neměnila bych :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69589
29.3.17 11:28

@Gabule07 Jelikož jsem měla dost odlišné požadavky na kočár, tak neporadím, ale jen drobnost, s podzimním miminem nepotřebuješ nijak prostornou hlubokou korbu, protože dokud tam bude mimino s fusakem, tak bude mrňavé… a pak už zas bude jaro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
29.3.17 11:30

@j.a.n.i1
Souhlasim.Ja mam letni mimi a prave v zime byla uz pulrocni a ve fusaku dosti narvana v korbe. U maleho mimca netreba prilis resit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7621
29.3.17 11:30

Bugaboo :-)

Ale za tuto cenu koupíš jen některý typ a pouze z druhé ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4822
29.3.17 11:32

Koupila bych lepší kočárek ale z bazaru. když si vezmu mou Teutonii po 2 dětech je ve stavu jako nová. Narozdíl od levnějších kočárků, kde máš za chvíli sjetá kola, často zatčí na nějakou stranu, jsou těžší na skládání do auta, to by mě jeblo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
29.3.17 11:45

Máme Tako City Travel, jezdíme zatím od prosince, ale neměnila bych…Dobře se mi s ním jezdí po městě, ale i v horším terénu…Korba celkem velká, kočárek lehkej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 12:29

@IvePr
To ale asi není dvojkombinace nebo snad ano? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
29.3.17 12:31

To je fakt, že podzimní a zimní mimčo se s fusakem vleze i do menší korby, ALE zkušenost je, že půlroční dítě na jaře ve fusaku - pořád zimním, se do tý korby normálně už skoro nevejde, takže korbu minimálně 80cm, radši víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
29.3.17 12:31

Já Ti poradím jednu zásadní věc. Nevybírej podle hluboké korby, ale podle SPORŤáKU. S hlubokým budeš jezdit 6 měsíců a se sporťákem třeba rok a půl.
Mám kolem spousty kamarádek, co si koupily kočár, nádherná hluboká korba a sporťák tak na houby, že po půl roce prodávaly a kupovaly samostatný sporťák.
JInak za mne Jané slalom. Nemůžu si vynachválit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 12:32

@Kattynka000
Právě jsem koukala na váš tip a líbí se mi ale opravdu důležité se mi vleze i do malého kufru? Vypadá celkem bytelně, podobně jako Roan marita:-) ale je krásný, hlavně ta velká kola:-) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
29.3.17 12:50

Ahoj já mám kočárek RicoNano a je úžasnej do jakého koliv terénu.. malej se mi vešel do korby ještě v osmi měsícich a do měl přes 8kg a beránkovej fusak a kombinézu.
Dobře se skláda u sporťáku si sama krásně nastavím korbu po směru nebo proti a korbička se dá skopit podle sluníčka jak potřebuješ, pláštěnka plní svůj účel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21242
29.3.17 13:15

@Gabule07
Mně se líbí ten tvůj kočár. Mám vyzkoušený Lucky Maked a byla jsem s ním spokojená. Z hlubokého jsem dala syna až na osmi měsících.
Možná bych volila taky jen hlubokou verzi bez sportovní a pak si koupila lepší sporťák. S ním budeš výletovat víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19068
29.3.17 13:21

Jak psaly holky výše, pokud čekáš na podzim, velikost korby nemusíš moc řešit ;) Já mám květňátko a v korbě odjezdil celou zimu i s teplým fusakem (a to není žádnej prcek). My máme Junama impulse, který ale bohužel nesplňuje požadavek skladnosti, do malého kufru ho fakt nenarveš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
29.3.17 13:24

@Gabule07
My to máme jako trojkombinaci, ale myslím, že se dá pořídit i jako dvojkombinace. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama