Prosím adm o vyjádření deníčku Jak nás opustilo štěstí

25136
23.4.16 23:47

Prosím adm o vyjádření deníčku Jak nás opustilo štěstí

Dobrý den,
zdá se mi poněkud podivný argument, kterým jste zdůvodnili uzamčení tohoto deníčku. Daleko závažnější než občasný :poblion: komentátorek se mi jeví nesrovnalosti kolem zakladatelčina deníčku, jejího profilu a diskusních témat, kam přispívá. Smrt dítěte je jedna z největších životních tragédií a žertovat o tom může jen tupec či blázen. Zakladatelka měla dostatečný prostor vše vysvětlit a neudělala to. Myslíte, že je v pořádku, aby takový člověk dál přispíval do diskusí? Jak se k tomu jako admini postavíte?
Děkuji :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
22511
23.4.16 23:58

Háčkuju se.

Admini tu řeší tolik blbostí, pár praštěných OT na některých volnějších diskusích jim vadí. A tohle nevadí? :nevim:

• Nahlásit
1109
24.4.16 00:00

Už jsem to psala jinde, požádala jsem o to uzamčení diskuze já, začalo to být opravdu nechutné, a pokud té holce fakt umřel syn, neměla by nic takového číst.

@pe-terka

Pokud se k tomu zatím ani ona, ani admin nevyjádřil, asi mají oba nějaký důvod. Je to 24hodin, co to vyšlo, a je víkend, nedělala bych žádné předčasné závěry a radši počkala, až a jestli se autorka sama ozve.

Nemám z toho dobrý pocit, a radši než nějakou křižáckou výpravu proti labilní osobě bych preferovala, pokud bychom zůstali všichni v klidu a počkali, až se autorka ozve.

• Nahlásit
22511
24.4.16 00:06

@lear no, jenže autorka ještě teď v dubnu píše, jak synovi dává takovou a makovou přikrývku a jak s nima od 6m spí v posteli. Proto ta vlna.

• Nahlásit
2879
24.4.16 00:07

@pe-terka admini odemkli diskuzi pod deníčkem nebo se mi to zdá? 8o no pokud se nevyjádřili do teď, tak pochybuji, že to nějak objasní.
@atominnka Souhlasím. Kolikrát řeší blbosti a tady nic i přes ohlasy hodně lidí :nevim:

• Nahlásit
1109
24.4.16 00:11

@atominnka já to samozřejmě chápu, to nic nemění na možnosti, že jí syn zemřel. Zemřel by jako půlroční, teď by mu byl rok. Nepíše v žádné diskuzi nic o ročním synovi, tomu by kočárek nekupovala, a tu deku prodává v inzerátu. Všechny „stopy“ končí půlročním dítětem, což je doba, kdy údajně zemřel.

Podle mě je to pravda, a to, co zde píše, je nějaký její psychický útěk v těch diskuzích od oné reality.
Pokud je takhle labilní, nemá smysl tu dělat nějaké hony jen proto, že její deníček nekomu počechral emoce, je to chudák! Takže proto jsem je požádala, ať tu diskuzi radši zamnkou, než tam někdo napíše něco, čeho bude pak litovat.

• Nahlásit
25136

@lear no jo, ale ona se nemá kam ozvat :think:. Její deníček je uzamčen :think: Já ji apriori nenapadám, ale pravdu bych ráda znala. Pokud popsala takovou tragédii a pak vylezly takové nesrovnalosti, měla by to vysvětlit. Pokud jsou nesourodé příspěvky v diskusích jejím únikem do jiného světa od SKUTEČNÉ tragédie, je mi jí nesmírně líto. Pokud si vše vymyslela z důvodu upoutání pozornosti, jsou ty pobliony na místě :think:
Ale máš pravdu, je víkend a může být off line. Dejme jí čas :think:

• Nahlásit
22511

@Mexie zdá, přispívat nejde

• Nahlásit
13676
24.4.16 00:19

Denicek jsem cetla a uz v pulce jsem si rikala, ze autorka musi byt pod nejakym tisicim lekem, ze neni mozne takovou tragédii popsat s takovým odstupem, jak kdyby psala o nakupu ponozek 8o

Bohuzel si myslim, ze prispevky budou utekem od reality :?
I kdyz je fakt ze i popis tragedie je podivny :nevim: zlepseni stavu a najednou sids ktery nema s infekci v tele nic spolecneho. No, myslim ze tady se pravdu uz nedozvime…

• Nahlásit
22511
24.4.16 00:20

@lear to chápu, některé komentáře byly přes čáru. Jen jsem toho názoru, že by to měla vysvětlit. Nezdá se mi to, hlavně uživatelka o dítěti píše v přítomném čase. I píše, že věci prodává a nechává si jen to, co se jí fakt líbí (což by vysvětlilo např prodej deky)

• Nahlásit
5389
24.4.16 00:22

Podle me to zakladatelku mozna hodne vzalo a rozjela se ji nejaka psychicka porucha nebo se proste jeji telo proti takovemu „soku“ brani :(

• Nahlásit
2879
24.4.16 00:25

@atominnka Já komentář napsat můžu :nevim: nemám tam uzamčení. Možná nějaká technická vada, ale já ji zamčenou nemám. Měla jsem odpoledne, teď už ne :nevim:

• Nahlásit
31690
24.4.16 00:28

Já si fakt myslím, že to pravda je, a zakladatelka si nedokáže připustit realitu…jako fakt nevěřím, že by existovala taková hyena, co by si vymyslela smrt dítěte..a pokud jí dítě neumřelo, tak je těžce psychicky nemocná…s tím by snad nikdo nežertoval ne, nevěřím tomu :nevim:

• Nahlásit
2879
24.4.16 00:31

@maminka189 asi máš pravdu. Třeba si to jen nepřipouští…ale znám holku, která je notorická lhářka. Vymyslela si znásilnění, různé choroby a zlé rodiče, kteří celé dědictví napsali na jejího bratra a ji nemají rádi (nic z toho není pravda)
Lidi jsou různí a teď už těžko vyloudíme, kde je pravda :nevim:
Každopádně už se do toho nebudu montovat.
Abych nelitovala jak píše @lear

• Nahlásit
13676
24.4.16 00:32

U nas v praci byla pani s rozdvojenou osobnosti. Chvilku byla v praci, pak ji 'preplo, nechala otevreny obchod a sla si sednout na kafe do vedlejsi kavarny. Proste dva svety…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat