Prosím adminy o vyjádření

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25128
21.1.24 18:41
@stinga píše:
jo, jo, všichni jsou troll, jen Luděk je letadlo :mavam:
:mrgreen: Asi tak.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77080
21.1.24 18:44
@MartinaIrena píše: :mrgreen: Asi tak.
;) vypadá to, že nemá čas, hledá kabelkovou diskusi
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.24 18:44
@MartinaIrena píše:
Ok, tak mi dohledej třeba tu diskusi, jak jsme se nasmali drahým kabelkami. A odkaz očekávám do 10 minut, ty chytroline.

To bych tu diskuzi musel znát, abych věděl, co mám hledat. Jen google diskuzí o kabelkách najde spoustu, s vaší účasti několik, takže je nutno vědět, co hledat. Místo přehazování své neschopnosti na druhé se naučte hledat jak na emiminu, tak přes google, najdete si pak cokoliv, co najít chtít budete. Dál vás nebudu krmit, trollko. :mavam:

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25128
21.1.24 18:45
@Liberalissima píše:
A jako třešničku na dortu vynadají normálním dlouhodobým diskutujícím, že odhalením trolla se odklonili od tématu diskuze, to jsem si skoro učůrla smíchy :mrgreen:

Dočítám si a :mrgreen:
PS: co to máš za podivnou ikonu? Jsem tě nemohla poznat. 🤭

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15921
21.1.24 18:45
@Vztahový expert píše:
Naučil jsem se je už na střední škole, v době vytáčeného spojení, a u základů jsem nezůstal. Jestli si myslíte, že někoho ohromíte tím, že v příspěvku napíšete něco o kódu, tak se pletete. Zvlášť když ve stejném příspěvku na sebe prásknete, že si neumíte prohlížeč nastavit tak, aby vám emimino nezatěžovalo procesor. Ono by se to stavění do role experta, o což se nenápadně snažíte, u těch, kteří vědí, o co kráčí, tím pádem stejně neujalo. Dále na vás nebudu reagovat, protože jste jen jedním z dalších trollů a reinkarnovaných nicků. :mavam:Luděk
Říká troll a reinkarnovaný nick. Jinak samozřejmě si prohlížeč nastavit umím, stejně jako afinitu procesoru či prioritu běžícího vlákna, ale to nic nemění na tom, že tenhle web je trošku amatérština a nemělo by být nutné tyhle věci vůbec řešit.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.24 18:46
@stinga píše: ;) vypadá to, že nemá čas, hledá kabelkovou diskusi

Jen nevidím důvod, proč bych měl něco dělat za druhé, kteří čas mají, jen nemají schopnosti a viní za to všechny kolem. Vy jste taky známá trollí firma, tak zde na vás dále nebudu reagovat. :mavam:

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25128
21.1.24 18:47
@Vztahový expert píše:
To bych tu diskuzi musel znát, abych věděl, co mám hledat. Jen google diskuzí o kabelkách najde spoustu, s vaší účasti několik, takže je nutno vědět, co hledat. Místo přehazování své neschopnosti na druhé se naučte hledat jak na emiminu, tak přes google, najdete si pak cokoliv, co najít chtít budete. Dál vás nebudu krmit, trollko. :mavam:Luděk

Aha, takže nic. Tak si nech své chytré rady, Luďo. No, to je právě to, co jsem psala, že když si nepamatuješ přesný název diskuse, tak si neskrtnes. Ačkoliv jsi tam přispíval. Hrabat se ve svých příspěvcích hodiny, stahovat je někde bokem, na to fakt nemám čas ani morál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77080
21.1.24 18:48
@Vztahový expert píše:
Jen nevidím důvod, proč bych měl něco dělat za druhé, kteří čas mají, jen nemají schopnosti a viní za to všechny kolem. Vy jste taky známá trollí firma, tak zde na vás dále nebudu reagovat. :mavam:Luděk
:mrgreen: však to říkám, všichni jsou troll a Luděk letadlo :mavam:
s kýmpak se budeš dohadovat, až nás všechny trolly admin zablokuje?
budeš psát sám sobě ty „moudra“?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2607
21.1.24 18:48
@Vztahový expert píše:
Jen nevidím důvod, proč bych měl něco dělat za druhé, kteří čas mají, jen nemají schopnosti a viní za to všechny kolem. Vy jste taky známá trollí firma, tak zde na vás dále nebudu reagovat. :mavam:Luděk

Podle tebe je ale vetsina stalych uzivatelek troll.. Jeste ze sem prisel novacek ktery nas tady porovna. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15921
21.1.24 18:49
@Vztahový expert píše:
Viděl jste smlouvy, že víte, kolik utrácí? Nebo jen používáte inzerenty jako prostředek k tomu, abyste si kopnul do tohoto webu? Spíš to druhé, že?Luděk

Luďku, prozradím ti malé tajemství, když už jsi takový borec na html, tak si sám zjistíš zdroj inzerce a pak následně i ceny. Ale jestli chceš ze sebe dělat dál troubu, tak prosím. Mám ještě jedenáct minut čas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.24 18:49
@Zumpa píše:
Luďku, nauč se alespoň základy mechanizmu vyhledávání Google a zjistíš, že píšeš kravince.
@Zumpa píše: Říká troll a reinkarnovaný nick. Jinak samozřejmě si prohlížeč nastavit umím, stejně jako afinitu procesoru či prioritu běžícího vlákna, ale to nic nemění na tom, že tenhle web je trošku amatérština a nemělo by být nutné tyhle věci vůbec řešit.

Vy často a rád píšete, že druzí píšou kravince, že něco nefunguje, ale už nikdy nenapíšete důvody, proč tomu tak je. Totéž pro tu amatérštinu. Ale obecné řeči o kódu, mechanismech atd., ty vám jdou. Kdyby mělo dojít na konkrétnosti, tak se nechytáte a ještě by se mohlo stát, že vás někdo přistihne u toho, jak vůbec nevíte, o čem tu rádobyznalecky píšete. Typický postup pro kverulanty, kteří sami nic neumějí, ale rádi si zanadávají. Sakra, teď krmím trolla, i když jsem psal, že už nebudu. Tak od přístě. :mavam:

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.24 18:51
@MartinaIrena píše:
Aha, takže nic. Tak si nech své chytré rady, Luďo. No, to je právě to, co jsem psala, že když si nepamatuješ přesný název diskuse, tak si neskrtnes. Ačkoliv jsi tam přispíval. Hrabat se ve svých příspěvcích hodiny, stahovat je někde bokem, na to fakt nemám čas ani morál.

Ne, není nutné znát přesný název diskuze, stačí si pamatovat, o čem přibližně byla. Což já nevím, protože jsem tu diskuzi nikdy neviděl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77080
21.1.24 18:57
@Jemako píše:
Podle tebe je ale vetsina stalych uzivatelek troll.. Jeste ze sem prisel novacek ktery nas tady porovna. :mrgreen:

jo, jo, experta jsme tady potřebovali jako prase drbání

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15921
21.1.24 18:57
@Vztahový expert píše:
Vy často a rád píšete, že druzí píšou kravince, že něco nefunguje, ale už nikdy nenapíšete důvody, proč tomu tak je. Totéž pro tu amatérštinu. Ale obecné řeči o kódu, mechanismech atd., ty vám jdou. Kdyby mělo dojít na konkrétnosti, tak se nechytáte a ještě by se mohlo stát, že vás někdo přistihne u toho, jak vůbec nevíte, o čem tu rádobyznalecky píšete. Typický postup pro kverulanty, kteří sami nic neumějí, ale rádi si zanadávají. Sakra, teď krmím trolla, i když jsem psal, že už nebudu. Tak od přístě. :mavam:Luděk

Jsem tebou zcela překrmen. Ještě 3 minuty a půjdu to vyběhat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77080
21.1.24 18:59
@Zumpa píše:
Jsem tebou zcela překrmen. Ještě 3 minuty a půjdu to vyběhat :)

tak to máš dobré, já ty žvásty asi půjdu vyblít :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová