Jak rychle přibrat?

Anonymní
12.6.15 09:28

prosím jak rychle přibrat?

Muzete poradit jak rychle pribrat? mam 165cm a 45kg. k tomu stres ze 4deti. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24453
12.6.15 09:30

Přidám ti svých 5 kilo a budeme obě akorát :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bondatrova
12.6.15 09:33

Neblázni, snad nechceš hubnout jen kvůli jemu? Možná jsi tak nastavená, buď ráda, co by za to jiné daly.

Pokud zhubneš, stejně Tě bude zhazovat zase jinak, v tvojí váze to není, ale v tom, že on je blázen.

• Citovat
  • Nahlásit
9659
@Anonymní píše:
Muzete poradit jak rychle pribrat? mam 165cm a 45kg. k tomu stres ze 4deti. :pankac:

Jestli hubneš ze stresu, tak si najít čas na odpočinek a prostor pro sebe. Jde to. Dětí mám stejně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83

Stres ze čtyř dětí nebo spíš z manžela?!Četla jsem tvou diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.15 09:34
@lleennttiillkkaa píše:
Přidám ti svých 5 kilo a budeme obě akorát :)
jéé dekuji :P to beru
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24453
12.6.15 09:35
@Bondatrova píše:
Neblázni, snad nechceš hubnout jen kvůli jemu? Možná jsi tak nastavená, buď ráda, co by za to jiné daly.Pokud zhubneš, stejně Tě bude zhazovat zase jinak, v tvojí váze to není, ale v tom, že on je blázen.

8o zakladatelka chce přibrt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.15 09:35
@Eveelin píše:
Jestli hubneš ze stresu, tak si najít čas na odpočinek a prostor pro sebe. Jde to. Dětí mám stejně ;)

děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24453
12.6.15 09:36
@marketasulcova28 píše:
jéé dekuji :P to beru

Jinak stejně jako u hubnutí pravidelná strava, to je základ a pokud možno vypustit trochu ten stres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.15 09:36
@Bondatrova píše:
Neblázni, snad nechceš hubnout jen kvůli jemu? Možná jsi tak nastavená, buď ráda, co by za to jiné daly.

Pokud zhubneš, stejně Tě bude zhazovat zase jinak, v tvojí váze to není, ale v tom, že on je blázendhoj ja chci pribrat ne zhubnout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.15 09:37
@tozumi píše:
Stres ze čtyř dětí nebo spíš z manžela?!Četla jsem tvou diskuzi.

jo spis z manzela :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bondatrova
12.6.15 10:22

Já jsem se přepsala, chtěla jsem napsat přibrat!

Jinak jsem četla tvojí včerejší diskuzi a problém je jinde, ne v tvojí váze… je to o tom, že on je blbec… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
12.6.15 10:47
@Bondatrova píše:
Já jsem se přepsala, chtěla jsem napsat přibrat!Jinak jsem četla tvojí včerejší diskuzi a problém je jinde, ne v tvojí váze… je to o tom, že on je blbec… :think:

to mi rika kazdek :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45869
12.6.15 12:08

Odstranit stresový faktor, začít pořádně jíst a půjde to samo :mrgreen: Hlavně se nezačni cpát sladkým ve velkým, abys přibrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.15 13:29
@Moise píše:
Odstranit stresový faktor, začít pořádně jíst a půjde to samo :mrgreen: Hlavně se nezačni cpát sladkým ve velkým, abys přibrala

sladky nepomaha :-I a to denne snim 4koblihyčokoladu, colu, brambirky a nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama