Prosím je to duch a nebo jen ryska?

Anonymní
7.7.21 16:14

Prosím je to duch a nebo jen ryska?

Vím ze tehlech diskuzi je tu mraky tak mě neukamenujte. Jde o lehkou otázku a s timhle já nemám žádnou zkušenost.. nikdy dřív se mi to nestalo. Takže je ty ryska a nebo duch 🤷🏼‍♀️ Priklanela bych to k rysce ale, i tak se zeptam. Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9733
7.7.21 16:17

Je to tenký, takže spíš ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 16:18
@JancaS84
@JancaS84 píše:
Je to tenký, takže spíš ryska.

Tak aspoň snad už konečně vím jak vypadá naživo 😁

• Citovat
  • Nahlásit
1244
7.7.21 16:26

Řekla bych, že ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
7.7.21 16:27

Máš pravdu, diskuzi tu je mraky, tak proč nějakou neobnovis a zakládáš novou? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 16:28
@Umík píše:
Máš pravdu, diskuzi tu je mraky, tak proč nějakou neobnovis a zakládáš novou? :roll:

Na to sem se neptala, některý lidi umí byt příjemný fakt že Jo 🙄 se vám teda omlouvám ze sem si dovolila založit novou diskuzi, snad z toho nezanikne svět 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
17861
7.7.21 16:30

Já jsem třeba tak moc viditelnou rysku nikdy neměla, takže těžko říct. Každopádně je dost tenká..asi bych zkusila za dva dny znovu jestli tam bude, nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
7.7.21 16:40

Krásný příklad, jak vypadá ryska :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
7.7.21 16:41
@Umík píše:
Máš pravdu, diskuzi tu je mraky, tak proč nějakou neobnovis a zakládáš novou? :roll:

Já se nedivím. To obnovování je fakt na prd. Lidi pak odpovídají na původní 5 let starý dotaz a nový přehlíží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
7.7.21 16:43

Za me asi ryska, ale zkus za 2-3 dny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 17:20
@Bobby píše:
Já jsem třeba tak moc viditelnou rysku nikdy neměla, takže těžko říct. Každopádně je dost tenká..asi bych zkusila za dva dny znovu jestli tam bude, nebude..

Já rysku neměla snad nikdy a když už sem něco viděla tak na fotce nebylo nic. Tak sem se chtěla radši zeptat víc oči je vždy lepší. Já bych to asi nezkousela ale začalo mi smrdet kafe jako při prvním těhu. Zkusím za dva dny, ale myslím ze z toho nic nebude

• Citovat
  • Nahlásit
448
7.7.21 18:20

@nikinnna
Hodi tě to přímo na ten nový. Lepší než tu mít denně 10 stejných diskuzi, které jsou jen o tom, že si uživatelka není schopna pořádně přečíst návod k testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 18:22
@Umík píše:
@nikinnna
Hodi tě to přímo na ten nový. Lepší než tu mít denně 10 stejných diskuzi, které jsou jen o tom, že si uživatelka není schopna pořádně přečíst návod k testu.

Tak a urážek bylo dost si myslím, pokud vadi nekomentuj 😊 člověk aby se bal v dnešní době na cokoli zeptat že. Takový mám nejradši :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
448
7.7.21 18:29
@Anonymní píše:
Tak a urážek bylo dost si myslím, pokud vadi nekomentuj 😊 člověk aby se bal v dnešní době na cokoli zeptat že. Takový mám nejradši :roll:

To není urážka, ale bohuzel realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
7.7.21 18:43

@Umík a proč ty diskuze otevíráš? Vůbec mi nevadí a naopak mám raději nové, než obnovené. Je to přehlednější. Co nechci číst, to neotevíram :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat