Prosím máte někdo zkušenost s kočárkem Jané TRIDER FORMULA STRATA

5.5.17 15:41

Prosím máte někdo zkušenost s kočárkem Jané TRIDER FORMULA STRATA

Moc bych chtěla poprosit jestli nemáte někdo osobní zkušenost s kočárkem Jané TRIDER FORMULA STRATA ( trojkombinace )? (nejlépe 2016, 2017 )

Moc se nám líbí a doufáme, že se sním dá i do terénu, ale neodhadnu jestli není pro dítě opravdu moc malinkej (do pevné korbičky potřebuji dát dítě i se zimním fusakem ). Taky si nejsem jistá ohledně sportovního kočárku, do kdy se tam dítě cca ještě pohodlně vejde, je rovněž menší, tak se bojím jestli nevyroste rychleji než přestane potřebovat tento kočárek. Plus ohledně spaní dítěte ve sporťáku, nejde to nastavit do roviny takže by dítě spalo v takovém polosedu-pololehu ( prý to je naschvál, že to je relaxační poloha ), ale stejně, jestli v tom dítě pak dobře spí ( přece jen rovina je rovina :)).

Máte někdo prosím osobní zkušenost? Budu moc vděčná za odpověď. Ta velikost se mi špatně odhaduje, ale zase předpokládám, že přeci výrobce nedělá kočárek do kterého se nevejde dítě :). Předem moc děkuji za Vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.5.17 16:53

Kamarádka ho má a korbička byla její dceři malá už ve 4 měsíci v zimním fusaku. Kupovala pak ještě jeden nový kočárek. A můj tak hanila a já mám velkou korbičku, kde ještě jezdí moje holčička a to jí je 6m.
Je hezkej a moderní, ale to je asi vše ????

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.17 16:54

@Tangalla mela jsem trojkombinaci, hluboka korba byla super, pouzivala jsem od dubna do listopadu, hodne jsem vyuzila moznost polohovani korbicky, syn mel reflux, se sportakem jsem uplne spokojena nebyla, na sezeni super sle jenom proti smeru jizdy, po smeru jizdy se mi obcas mel tendenci prevazit, zvlaste kdyz jsem nela na kocaru tasku a vadilo mi ze nesel uplne do lehu, pak jsem si koupila mamas&papas a ten byl lehci a sel prave do lehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 16:59

@Tangalla a do terenu jsme hej pouzivali, byli jsme s nim parkrat na horach a co se tyka prostoru tak ta sedacka je na spani malo prostorna, mela jsem rv 2013

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 21:38

Děkuji moc za Vaše reakce, té velikosti se dost bojím a asi koukám, že né neoprávněně. Moc Vám děkuji za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.5.17 15:48

@Tangalla my sme kupovali Jané no Crosswalk, 3 kombinaci. naprostá spokojenost. Kočárek můžeme využívat jak ve městě tak v terénu. Vajíčko má i isofix, vanička je prostorná, větrá se, a golfáč se dá kompletně narovnat kdyby se v tom maličký usnul / u většinu kočárků nožičky zůstanou vždy pokrčené /

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:47

@Liwi Liwi, moc děkuji za zkušenost. Myslím, že velikost korbiček je u obou typů stejná. Tak to zní dobře:). Můžu se prosím ještě zeptat do jakého věku nebo velikosti cca v cm dítěte jste používali korbičku a sporťák? (Případně jestli se zimním fusakem, či bez?). Děkuji mockrát. Crosswalk sporťák narovnat na ležení jde, ale Trider bohužel ne:(, ale zase jsme chtěli 3 kola raději kvůli terénu. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
8.5.17 20:21
@Tangalla píše:
@Liwi Liwi, moc děkuji za zkušenost. Myslím, že velikost korbiček je u obou typů stejná. Tak to zní dobře:). Můžu se prosím ještě zeptat do jakého věku nebo velikosti cca v cm dítěte jste používali korbičku a sporťák? (Případně jestli se zimním fusakem, či bez?). Děkuji mockrát. Crosswalk sporťák narovnat na ležení jde, ale Trider bohužel ne:(, ale zase jsme chtěli 3 kola raději kvůli terénu. Moc děkuji.
my máme zatím „jen“ 6 týdenné mimino, tj sporták jsme zatím nevyužívali - jenom korbičku a vajíčko - do obojí se dá krásne využít fusak. Já osobne 3 kolkam nevěřím, proto jsme kupovali crosswalk - btw. horský terén jsme zvládli na 1 ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama