Prosim, máte někdo zkušenost s PUR KOLY u kočáru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iva8819
Povídálka 11 příspěvků 04.03.19 18:29
prosim máte někdo zkušenost s PUR KOLY u kočáru?

Zdravím, potřebujeme vymenit kocar, jelikoz tenhle nam doslouzil a v oku mame tento :SPORTOVNÍ KOČÁREK ABC DESIGN CIRCLE TREVISO 3 2018 jenze pisou pur kola a ja nevim jestli jsou vhodna i do terenu a ne jen jezdit nekde po chodniku, nemate nekdo zkusenost? jestli vydrzi, rachoti atd.

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 04.03.19 19:56

Ahoj. To jsou myslím pěnová kola, taky je mám. To znamená, že je nepichnes tak jako nafukovací. Jezdím na dedine, lesiky a zatím bez problémů.

iva8819
Povídálka 11 příspěvků 04.03.19 21:34

tak děkuju moc za info,já mám normálně nafukovací,ale už fakt dosluhuje a na netu hledám už dva dny a nic.nezmění časem jakoby tvar když jsou pěnová?máte už dlouho?

annili
Povídálka 35 příspěvků 05.03.19 20:12

Také by mě zajímalo. Jsou u pur koleček jiné vlastnosti? nebo mají převážně výhody? Trochu mě děsí představa píchnout kočárek s obyčejnými nafukovacími někde daleko od civilizace.

iva8819
Povídálka 11 příspěvků 05.03.19 20:16

taky nevim,na internetu o nich nikde nic neni,tak se bojim ze si nas… do bot.s nafukovacima jezdim fakt vsude,mesto,pole,les bahno a pichla jsem 2× za 4 roky a jen na chodniku kde to bylo sami střep.nevim ktera zvolit.

annili
Povídálka 35 příspěvků 05.03.19 20:32

Napadá mě vozit rezervu jako u osobního automobilu :D ale nevím jestli se dají kolečka jednoduše vyměnovat za rezervní, když se pichne. U pur koleček se asi nedá nastavit tlak tak budou mít jen jednu možnost „pohodlnosti“ u nafukovacích lze jízdní vlastnosti ovlivnit tlakem, tak jako např. u horského kola. Když jsem párkrát jela s podhuštěným cyklo kolem tak se vše chovalo úplně jinak dokonce jsem i pichla duši. Ale nevím jak to bude s kočárkem.

iva8819
Povídálka 11 příspěvků 05.03.19 20:41

:lol: kupte si lepici sadu na kolo a opravite vsude.ja se bojim jestli jsou ty pur kola jako penova aby to neco vydrzelo,ale tak snad jo.uvidime,holt to riskneme.

annili
Povídálka 35 příspěvků 06.03.19 15:26

Kamarádka právě pichla v přírodě. Říkala že se doma ani manželovi nedařilo sundat plášť z toho kočárku, natož ho ještě sundávat, lepit a foukat někde v polních podmínkách. Asi hodně záleží na konkrétním kočárku a kolech. Myslím že ty menší jdou obtížněji sundávat a opravovat :(

Váš příspěvek
Reklama