Prosím, máte radu jak poznám, že jsem těhu podle čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikina1521
Nováček 6 příspěvků 10.05.19 21:50
Prosím, máte radu jak poznám, že jsem těhu podle čípku?

Ahoj holky, prosím poradíte mi? Snažíme se o mimi, 13 dní zpět jsme s přítelem opět vzorně snažili. Momentálně jsem cca 10-14 dní před očekávanou MS a bolí mě strašně moc prsa, také se mi povedlo zvracet????, což opravdu normální není. Taky mi do chuti přišla kysela okurka namočená v hořtici????… Je to divný, kort takhle brzy.
Ale můj dotaz hlavně zní, jestli je ještě brzy na test, nebo jestli to jde poznat z čípku? Momentálně na něj dosáhnu, je měkký a otevřený, což v těhu by měl být zavřený ne? Jsem z toho taková ustaraná jestli to vyšlo.
Děkujuu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 10.05.19 21:52

Počkej do ms, čípek se mění různě podle fáze cyklu. Máš nějaké dlouhé cykly? Když už jsi 13 dní po snažení a máš ještě 2 týdny do ms??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 21:53

Tak zrovna cipek mi uplne zmizel, ze jsem na nej pak uz nedosahla.

Janli
Echt Kelišová 8475 příspěvků 10.05.19 21:53

Jak dlouhý máš cykly? To nějak nevychází…Při normálním 28denním cyklu byste sexovali na začátku menstruace. Jinak 13 dní po oplodnění by už měl být test průkazný.

Mallorka
Závislačka 3159 příspěvků 10.05.19 22:02

Podle mě nejsi. Já měla cipek nahoře a úplně zavřený. Byl to pro mě jasný signál.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 10.05.19 22:02

Moc nemusím tady tu metodu hrabání si na čípek… přijde mi to už dost přes čáru a akorát na to, aby sis tam zavedla nějaký binec…

Taky mi nějak nesedí tvůj cyklus… to mas dlouho od ovulace k MS… jak vis, ze byla ovulace?

Hlavně bych se přestala vzorně snažit a nechala to víc plynout, jinak ti hrabne. Každopádně držím palce :kytka:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20892 příspěvků 10.05.19 22:31

10-14 dní do MŠ je spíš čas na ovulaci. Měla by sis zjistit něco o fázích cyklu kdy jsi plodná a kdy ne.

nikina1521
Nováček 6 příspěvků 10.05.19 23:59

@Janli mám cyklus strašně nepravidelný, takže se podle něj absolutně nemohu řídit, takže kdykoli je chut, tak se na to jde :D

nikina1521
Nováček 6 příspěvků 11.05.19 00:00

@pikola Mám cyklus strašně neprsvidelný celý život, takže se podle toho neorientuji a prostě kdykoli je chuť, jde se na to :D

nikina1521
Nováček 6 příspěvků 11.05.19 00:02

@Verurizeckova Upřimne vůbec nevím, kdy mám ovu díky mému nepravidelnemu cyklu… Takže na to jdu babsky když je chuť.. :D
Děkuju moc, zkusim zítra koupit test a uvidíme

nikina1521
Nováček 6 příspěvků 11.05.19 00:04

@Kriss Tina Mám neskutečně nepravidelný cyklus, někdy MS přijde třeba jednou za dva měsíce a mám ji jen 3 dny a pak třeba přijde brzy a trvá klidně 2 týdny.. Podle doktorky je vše naprosto v pořádku a jen mi cpe Ha.. :lol:
S tou Ms to jen tak typuju, kdy by přijít měla, ale zrovna spolehlivý faktor to u mě není :P

lachtanice86
Echt Kelišová 7882 příspěvků 11.05.19 01:08

@nikina1521 máš nepravidelný cykus tak ani nevíš kdy je ovulace, kdy má přijít ms. Ale 13dnu po styku už by možná mohl test něco ukázat.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 11.05.19 09:37

@nikina1521 taky mám nepravidelný cyklus, tam nejde počítat s ničím. Takže se buď snažit on den, to se trefis do plodnych dnů určitě, nebo si koupit ovulační testy a testovat a nebo prostě čekat co bude. Je třeba nikdy nevěděla kdy má ms přijít, ale těhotenství sem poznala podle příznaků, až podle bolavych prsou, nevolnosti a stavu na omdleni. To už sem si pak dělala test a vyšel pozitivní.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20892 příspěvků 11.05.19 09:58
@nikina1521 píše:
@Kriss Tina Mám neskutečně nepravidelný cyklus, někdy MS přijde třeba jednou za dva měsíce a mám ji jen 3 dny a pak třeba přijde brzy a trvá klidně 2 týdny.. Podle doktorky je vše naprosto v pořádku a jen mi cpe Ha.. :lol:
S tou Ms to jen tak typuju, kdy by přijít měla, ale zrovna spolehlivý faktor to u mě není :P

No to bych vyměnila lékaře, protože takové cykly moc normální nejsou a cpat někomu ha taky ne. Ty by sis měla zjistit kdy a jestli vůbec máš ovulaci

NeferetNefertari
Kecalka 283 příspěvků 11.05.19 14:14

Pri nepravidelnem cyklu bych se domluvila na gynde na nejaky podpore cyklu. HA mi prijde divna, kdyz se snazite o mrne. Ja to tak taky mela, myslim ze ob mesic. Doktorka mi nasadila ultrogestan, kazdy mesic me sledovala nacez se zjistilo, ze ovulaci nemam vlastne vubec, a kdyz nahodou jo tak na pravdepodobne nepruchodnem vejcovodu. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama