Prosím máte zkušenost se změnou AD?

Anonymní
13.7.20 20:58

Prosím máte zkušenost se změnou AD

Prosím jak je to při výměne AD, přecházim z escylopramu na sertralin, postupně, je to už šest týdnu a úzkost se nelepší, mám ještě čekat?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13645
13.7.20 21:03

No a kolik si brala escitalopramu a kolik bereš sertralinu? Na kdy máš naplánvanou další kontrolu u psychiatra? jsi někde v psychoterapii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 21:18
@Ou píše:
No a kolik si brala escitalopramu a kolik bereš sertralinu? Na kdy máš naplánvanou další kontrolu u psychiatra? jsi někde v psychoterapii?

Brala jsem 20mg escyl.ted tři tydny jsem brala jen 10mg a 50mg sertralinu, ted další trř tydny 5mg escyl. a 75mg sertralinu, psychiatr mě objednal az za 4tydny ale úzkosti nijak neustupuji

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13645
13.7.20 21:31

Jo, no to máš správný postup a bohužel to je vždycky od toho zvýšení - a jestli cílová dávka je 100 mg, tak to ještě chvíli bude trvat, než si to sedne. Respektive ten měsíc, kdy to pak s tebou lékař probere.

Je jasný, že to je složitý na unesení, není žádné selhání, když si zavoláš, jestli by ti neposlal e-recept na nějaké lehčí sedativum.

Jinak pro nějaké techniky jak úzkost tlumit - šikovná je tahle kniha

https://www.kosmas.cz/…e-z-uzkosti/

držím palce, ať to konečně zabere a máš o něco klidnější časy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 21:36
@Ou píše:
Jo, no to máš správný postup a bohužel to je vždycky od toho zvýšení - a jestli cílová dávka je 100 mg, tak to ještě chvíli bude trvat, než si to sedne. Respektive ten měsíc, kdy to pak s tebou lékař probere.

Je jasný, že to je složitý na unesení, není žádné selhání, když si zavoláš, jestli by ti neposlal e-recept na nějaké lehčí sedativum.

Jinak pro nějaké techniky jak úzkost tlumit - šikovná je tahle kniha

https://www.kosmas.cz/…e-z-uzkosti/

držím palce, ať to konečně zabere a máš o něco klidnější časy.

Moc děkuji, tu knihu už mám objednanou, četla jsem tvůj přízpěvek u jiné diskuze tak mě hned zaujala a rezervovala jsem si jí přez kosmas tady u nás ve měste :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama