Prosím - nemáte MP3 Zvuky přírody vodopád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 04.08.11 23:05
Prosím - nemáte MP3 Zvuky přírody vodopád??

Maminky,

nemáte prosím některá MP3 nebo CD Zvuky přírody - Waterfall / Vodopád ??
Malý hrozně špatně spí a usíná a tohle by nám určitě pomohlo - fén už nestíhá :roll: a nechci vidět účet za elektřinu :-( ,

Díky moc moc moc :srdce:

Reakce:
weruuunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.11 23:20
Clementine
Nadpozemská drbna 27303 příspěvků 05.08.11 11:15

Já mam jeste nekde stazene zvuky deste, to zabiralo skvele :-) ale nevim, jak to poslat. Leda pres uschovnu.cz, ale na to potrebuju tvuj mejl.

Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 05.08.11 13:14

Weruuunka,
díky moc :palec: , už jsem se tam dívala, ale přímo vodopády jsem bohužel nenašla. Možná z toho využiju něco jiného.

MaryClementine,
zvuky deště mám také, ale čas od času (hlavně na začítku) v tom zpívají (skoro vyřvávají :roll: ) ptáci a to malého většinou probere. Jinak je to ale velmi příjemný uklidňující zvuk. Ty máš nějaké jen s deštěm, nebo se tam také objevují ty „potvůrky“ ? :wink:

Clementine
Nadpozemská drbna 27303 příspěvků 05.08.11 18:07
Eliškaaa píše:
Weruuunka,
díky moc :palec: , už jsem se tam dívala, ale přímo vodopády jsem bohužel nenašla. Možná z toho využiju něco jiného.MaryClementine,
zvuky deště mám také, ale čas od času (hlavně na začítku) v tom zpívají (skoro vyřvávají :roll: ) ptáci a to malého většinou probere. Jinak je to ale velmi příjemný uklidňující zvuk. Ty máš nějaké jen s deštěm, nebo se tam také objevují ty „potvůrky“ ? :wink:

Mám i bez potvůrek :-)

Váš příspěvek
Reklama