Prosím nemůžu sehnat voňavku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 28.12.17 15:32
Prosím nemůžu sehnat voňavku

Dobry den, mam jednu voňavku uz aapon 3 roky kterou jsem dostala a nádherně voní ale jednoho dne jaem se rozhodla ze se po ni kouknu na internetu a ona nikde je klidně mozny ze ji zmenili nazev nebo něco podobného
Ta vonavka je od znacky vittorio bellunci a jmenuje se amore mio

Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 28.12.17 15:47
@Babylu1 píše:
Dobry den, mam jednu voňavku uz aapon 3 roky kterou jsem dostala a nádherně voní ale jednoho dne jaem se rozhodla ze se po ni kouknu na internetu a ona nikde je klidně mozny ze ji zmenili nazev nebo něco podobného
Ta vonavka je od znacky vittorio bellunci a jmenuje se amore mio

podívala jsem se na Fragranticu a taková značka tam není. Podle tvaru je to patrně no name produkt, zakoupený někde u stánku v obchodním domě.

Timura
Kecalka 430 příspěvků 28.12.17 16:01

Myslim že pod touto „značkou“ jsou vyráběny napodobeniny parfémů. Dokonce toaletní voda Vittorio Bellunci the BEST in the World byla stanovena ministerstvem zdravotnictví jako nebezpečná.

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 28.12.17 16:03

Hledej pod značkou Verona. je to polský produkt

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 28.12.17 16:05
@harpyje píše:
Hledej pod značkou Verona. je to polský produkt

napodobenina made in Poland.

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:09

Parfémy se kupují ve značkových prodejnách nebo e-shopech, ne na ulici u vietnamců. :zed: :zed: :zed: Dají se koupit i testery 5 ml a jistě si vybereš z jiných méně nebezpečných vůní. :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 28.12.17 17:11

Zakladatelko, neužívej šunty. Za pár stovek máš tester značkové vůně v eshopu.

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 28.12.17 18:36

To je skoda ta vonavka uzasne voni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >