Prosím nemůžu sehnat voňavku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 28.12.17 15:32
Prosím nemůžu sehnat voňavku

Dobry den, mam jednu voňavku uz aapon 3 roky kterou jsem dostala a nádherně voní ale jednoho dne jaem se rozhodla ze se po ni kouknu na internetu a ona nikde je klidně mozny ze ji zmenili nazev nebo něco podobného
Ta vonavka je od znacky vittorio bellunci a jmenuje se amore mio

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28311 příspěvků 28.12.17 15:47
@Babylu1 píše:
Dobry den, mam jednu voňavku uz aapon 3 roky kterou jsem dostala a nádherně voní ale jednoho dne jaem se rozhodla ze se po ni kouknu na internetu a ona nikde je klidně mozny ze ji zmenili nazev nebo něco podobného
Ta vonavka je od znacky vittorio bellunci a jmenuje se amore mio

podívala jsem se na Fragranticu a taková značka tam není. Podle tvaru je to patrně no name produkt, zakoupený někde u stánku v obchodním domě.

Timura
Kecalka 429 příspěvků 28.12.17 16:01

Myslim že pod touto „značkou“ jsou vyráběny napodobeniny parfémů. Dokonce toaletní voda Vittorio Bellunci the BEST in the World byla stanovena ministerstvem zdravotnictví jako nebezpečná.

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 28.12.17 16:03

Hledej pod značkou Verona. je to polský produkt

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28311 příspěvků 28.12.17 16:05
@harpyje píše:
Hledej pod značkou Verona. je to polský produkt

napodobenina made in Poland.

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:09

Parfémy se kupují ve značkových prodejnách nebo e-shopech, ne na ulici u vietnamců. :zed: :zed: :zed: Dají se koupit i testery 5 ml a jistě si vybereš z jiných méně nebezpečných vůní. :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28311 příspěvků 28.12.17 17:11

Zakladatelko, neužívej šunty. Za pár stovek máš tester značkové vůně v eshopu.

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 28.12.17 18:36

To je skoda ta vonavka uzasne voni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama