Pupínek na prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 22:55
Prosim nevite co stim? Je to pupinek na prsu?

Dobry den, jiz ctvrty mesic mam toto na levem prsu..ja mam za to, ze to je zaniceny pupinek, neboli to, ale prijde mi to horsi a horsi a “vymacknout” mi take nejde…a popravde jit k v tomuhle k doktorovi se mi opravdu nechce :nevim: jen nevim jak to odstranir :nevim:

Reakce:
Stevia
Závislačka 3772 příspěvků 23.07.19 23:01

Jako pupínek to tedy nevypadá…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 23.07.19 23:07

No po 4m bych k dr sla

Micilin
Stálice 75 příspěvků 23.07.19 23:09

Urcite bez k lékaři, jsou to profesionálové a urcite viděli daleko horší věci.

Ann-Sylvie
Kecalka 138 příspěvků 23.07.19 23:28

Já před rozkliknutím myslela, že je to bradavka a u ní pupínek a teď koukám, že ono celé je to bolák? 8o Šupej k doktorovi, nevypadá to vůbec hezky. Stydět se nemusíš, doktoři jsou zvyklí a jsou tam od toho, aby pomáhali, ne hodnotili..

stín katedrál
Kecalka 310 příspěvků 24.07.19 00:46

Ještě to můžeš propíchnout jehlou a zkusit vymačkat, ale to se ti taky může pěkně zanítit a pak budeš mít po abscesu hnusnou jizvu. Raději běž k tomu doktorovi, ne? ;) Navíc kdoví, co to vůbec je. :nevim:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 24.07.19 00:54

Vypadá to jako zanícený aterom, ale víc k tomu asi řekne doktor ;)

Junkyska
Závislačka 3228 příspěvků 24.07.19 09:30

Měla/mám to „samé“…půl roku po objevení většího útvaru trvalo než se přišlo na to co to je…dermatoložka mi to léčila atb mastí, kortikoidy, kortikosteroidy a stále nic a začaly se dělat další…tak jsem šla na excizi a výsledek zní mid-dermální elastolýza…není na to nic. Dělá se to především ženám ve středním věku. Mám jich více a postupem let světlají, jen ten jeden se kterým jsem konečně šla k doktorce je větší a zatím drží :zed:
Ale třeba to není to samé, tak zkus zajít :think: Držím palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama