Prosím nevíte co to může být?

6.5.21 11:40

Prosím nevíte co to může být?

Ahoj prosím co to může být? Ja se tak šíleně bojím ze k tomu ani nejdu všimla jsem si toho ted sem sama doma se synem a asi se poseru 🤣 🤣 🤣
Omytka nam praská to jo ale tohle je hluboký. 🤦‍♀️Může to jen prasknout a něco z toho lest nebo to bude nějaká havěť? ☹️Prosím děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9013
6.5.21 11:49
@Veronika1996 píše:
Ahoj prosím co to může být? Ja se tak šíleně bojím ze k tomu ani nejdu všimla jsem si toho ted sem sama doma se synem a asi se poseru 🤣 🤣 🤣
Omytka nam praská to jo ale tohle je hluboký. 🤦‍♀️Může to jen prasknout a něco z toho lest nebo to bude nějaká havěť? ☹️Prosím děkuju
Řekla bych, že z toho vyleze samotný satan z pekla :lol: :roll: Prosím tě klid.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
6.5.21 11:51

Z tý fotky fakt nejde nic poznat, já bych ani nepoznala, že je to prasklina na omítce, kdybys to nenapsala. Asi budeš muset jít až k tomu, no. Neboj, snad odtud nevyskočí vetřelec :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.05.21 v 11:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
6.5.21 11:51

:mrgreen: Vypadá to jako ptačí houínko :mrgreen: :mrgreen: Tys to fotila z pěti metrů na zoom ne? :pankac: Fakt z toho není vůbec poznat, o co by mohlo jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 11:52

@JancaS84 :lol: :lol: :lol: :lol: ted se asi opravdu budeš smát jo, ale on to byl nějaký bordel 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 fskt to z dálky vypadalo jako ze to leze ze zdi 🤣 🤣 🤣Ježíš ja jsem deb… 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
6.5.21 11:53
@Veronika1996 píše:
@JancaS84 :lol: :lol: :lol: :lol: ted se asi opravdu budeš smát jo, ale on to byl nějaký bordel 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 fskt to z dálky vypadalo jako ze to leze ze zdi 🤣 🤣 🤣Ježíš ja jsem deb… 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

To je prča, úplně tě vidím, jak stojíš v rohu místnosti a máš odřízlý přístup ke dveřím, tak to fotíš na telefon a posíláš na emimino :mrgreen: :mrgreen: :pankac: No nic no, zpátky k mé nudné práci :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 11:56

@unuděná jo přesně tak nějak sem vypadala 🤣 🤣 a tříletý syn na me mami beboj 🤣 🤣 a sundal to 🤣 🤣fskt jsem se cítila Dobře no 🤣 🤣 🤣 🤦‍♀️ach bože to je den zase 🤦‍♀️ 🤣tak se měj hezky ahoj 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
6.5.21 11:57
@Veronika1996 píše:
@JancaS84 :lol: :lol: :lol: :lol: ted se asi opravdu budeš smát jo, ale on to byl nějaký bordel 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 fskt to z dálky vypadalo jako ze to leze ze zdi 🤣 🤣 🤣Ježíš ja jsem deb… 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
:lol: :lol: :lol: tak stane se. Já sem se zase jeden večer lekla trávy co nám vyrostla kousek od dveří když sem šla s odpadkama. Pár dní před jsme měli totiž u dveří ježka tak sem si říkala, jestli zase přišel a nevbehne dovnitř a on to byl kus trávy. Ale tak zlepšila jsi mi den.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
6.5.21 11:58
@Veronika1996 píše:

:lol:
Nekoukáš moc na horory? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 11:58

@guineapig asi jo :roll: 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
6.5.21 12:00