Dobrá podprsenka pro větší poprsí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 19:43
Prosím o doporučení na dobrou podprsenku na větší poprosí

Ahoj,
Omlouvám se předem pokud je špatně zařazeno, nevěděla jsem úplně kam téma dat.
Potřebovala bych poradit s jakou podprsenku tvarem, popřípadě značkou jste spokojené? Nosím 85C všechny podprsenky co mám doma mi tak úplně nesedí jak by měli. Obcas nejde vykoukne co nemá, padá mi občas podprsenka i když nejde o větší pohyb.Kdyz jsem zkoušela větší byli mi košíčky velké. Chtela bych podprsenku opravdu co mne krásné sedne, nebudu si ji muset každou chvilku upravovat a obávat se když budu mít větší pohyb s dcerkou tak aby mne někde nelezlo co nemá. Popripade jestli je tu někdo kdo by mi poradil jde bych mohla dobře koupit v Brně ale ne podprsenku za tisícovku. Kdybych měla dvojnásobný plat nemám problém si připlatit za kvalitu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7149 příspěvků 25.11.17 19:48

Uz vice jak 10 let kupuji Triumph Ladyform Soft https://m.heureka.cz/…soft-w-bila/ Mam jich nekolik v ruznych barvach. Kdyz se koupi spravna velikost, sedi jako druha kuze. Jsem s ni maximalne spokojena :srdce:

Aha, ted ctu, ze jsou problem finance :?

eluv
Echt Kelišová 7896 příspěvků 25.11.17 19:52

Já mám Triolu taky 85C a ta mi sedí dobre. Sice pokud neni nekde v akci tak tech 800 stoji. Ja kupovala na internetu v akci 1+1 za 800 a sedi obe super. Zajdi si vyzkoušet do obchodu co ti sedí za znacka pak pohledej na internetu akce.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 25.11.17 19:52

Já mám ráda tyhle - jsou sice za tisícvku, ale momentálně je 30% sleva
https://www. astratex. cz/podprsenka-spacer-3d/damske-spodni-pradlo#
https://www.astratex.cz/…podni-pradlo
a i ta jejich kalkulačka je dobrá https://www.astratex.cz/poradna/#…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 19:53
@cecetka píše:
Uz vice jak 10 let kupuji Triumph Ladyform Soft https://m.heureka.cz/…soft-w-bila/ Mam jich nekolik v ruznych barvach. Kdyz se koupi spravna velikost, sedi jako druha kuze. Jsem s ni maximalne spokojena :srdce:Aha, ted ctu, ze jsou problem finance :?

Vypadá dobře, už na fotce jde vidět že asi bude dobře sedět. dekuji za typ jen pro mne cena šílená :( jsem na rodicaku, do toho splácíme dluhy atd. Nemůžu si dovolit tolik teď dat za podprsenku.Ale uvidíme na vánoce většinou dostávám peníze tak bych si kdyžtak koupila užitečný a kvalitní dárek.

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 25.11.17 19:57

Ahoj, já jsem svého času kupovala v Triumphu, cenově se to docela dalo, ale už jsem tam dlouho nebyla. Pak jsem objevila značku MarieJo a i když to byla pálka, dvě podprsenky jsem nakonec koupila, protože padly naprosto úžasně. Shodou náhod to byly moje první podprsenky s vyztuženým košíčkem, do té doby jsem nosila hlavně krajkové. Vše samozřejmě s kosticemi. Momentálně mám kojící podprsenku Fame s vyztuženými košíčky - je to česká značka, drží pěkně, nejsou pod ní vidět ani takové ty prsní vložky. Moje maminka, která má extremně velká ňadra a hnusí se jí staré báby s prsama až na břicho (cituji) má podprsenky značky Eprise, které prodává le Chaton, ale to už je pořádná pálka, stojí kolem 3 000,– (https://www.lechaton.cz/…/podprsenky/?…). Ale je fakt, že jsou hodně propracované a sedí jí luxusně, měla jsem tu čest ji vidět i bez podprdy a rozdíl je fakt znát :). Větší velikosti tuším dělá i Triola, ale když jsem si něco zkoušela v obchodě, tak mi košíčky odstávaly, když jsem dala ruce k sobě před tělo. Pokud nekojíš a máš už stálou velikost prsou, tak bych doporučovala našetřit a koupit minimálně jednu pořádnou podprsenku, protože to je investice, která se neztratí. Ale sama vím, že nad 1 000,– se mi to už zdálo jako tak luxusní prádlo, že jsem se to bála nosit :?. Ještě je možnost udělat si výlet do Prahy za tou paní, co prodává podprsenky a byla i několikrát v televizi, a poradit se s ní ;).

NikushV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 25.11.17 19:58

Já nedám dopustit na značku Triola, opravdu perfektně sedí a už se netrápím neustálým spravováním, ale ta cena také bohužel začíná někde na 600 - 700. Bohužel levnější mi nikdy žádná neseděla :(, taky mě to vždycky štve, když vidím, kolik v tom nechám peněz, ale co mi jiného zbývá, když se chci cítit pohodlně, jinak to bylo utrpení.

eluv
Echt Kelišová 7896 příspěvků 25.11.17 19:59

https://www.triola.cz/…16P5701.html
Tahle sedí taky dobře a zrovna ji mají za dbrou cenu ;)

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 25.11.17 20:01

Jinak do toho, C, D se dají celkem slušný levnější podprdy koupit v Takku, New Yorkru,… ale zkus si aspoň tu kalkulačku na tom Asttratexu, jestli si nekupuješ blbou velikost

Tichošlápek
Echt Kelišová 9151 příspěvků 25.11.17 20:04

Ja kupuji značku Lisca a sedí skvěle, ale určitě to chce zkusit

Kacka2
Závislačka 4263 příspěvků 25.11.17 20:04

Podle mě budeš muset projít obchody a vyzkoušet co Ti sedí. Mám velikost 75 D - E a třeba Triola mi nesedí, má na mě „úzké“ kostice, které se mi pak zařezávají. Sedí mi Triumf, ale jen některé střihy. Fakt je potřeba vyzkoušet, každému sedí něco jiného.

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 25.11.17 20:06

Běž tam, kde tomu rozumí. Pak se dá poradit i levnější, ale musíš znát dobře velikost. Pokud nejsi jo při tělě, 85 asi opravdu mít nebudeš.
Zkus se pro zajímavost změřit pod prsama a přes ně.

Esufi
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 25.11.17 20:08

Pokud jste poblíž Prahy, zajeďte do Carresse, Správné podprsenky nebo Le Chatonu (ten je dražší). Změří vás a pomohou vybrat opravdu padnoucí prádlo - 85C znamená velký široký hrudník a malá prsa - tj. ve většině případů nevhodná velikost podprsenky, která nesedí, jak má. Se správným měřením a velikostí se dá pak najít i po internetu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 20:08
@NikushV píše:
Já nedám dopustit na značku Triola, opravdu perfektně sedí a už se netrápím neustálým spravováním, ale ta cena také bohužel začíná někde na 600 - 700. Bohužel levnější mi nikdy žádná neseděla :(, taky mě to vždycky štve, když vidím, kolik v tom nechám peněz, ale co mi jiného zbývá, když se chci cítit pohodlně, jinak to bylo utrpení.

No taky jak na to koukám tak asi se svojí představou nic neseženu :( ono i těch 600-700 Kč je docela dost do našeho rozporctu měsíčního.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 20:08

Se vtírnu, prosím poraďte mi, mám podprsenku z Debenhamsu (doporučuji, ale myslím, že jsou jen v Pze), UK velikost 32FF, EU je 70H - tu mám teď shánět? jinak nechápu, kdo nakupuje v řetězcových prodejnách v obch. centrch, komu to je

omluva za anonym, nemusí každý znát mé proporce :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama