Prosím o jiné zkušenosti a rady - kamarád

Anonymní
20.4.20 18:07

Prosím o jiné zkušenosti a rady - kamarád

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, spíš potřebuji rady a Vaše názory, jsem z celé situace nešťastná :think: :zed:

Jsem 11 let s manželem, máme 2 děti. :*
Naše manželství prošlo na začátku spoustu těžkých zkoušek.
Nyní je vše odpuštěno z mé strany, celkem klid. On chodí do práce, já podnikám, hlídání nemáme.
Jsme na děti od jejich narození sami. Je to pro mě hodně náročné, jsem hodně v práci, domácnost, děti…
Přijde mi občas, že vše stojí na mě a jelikož nemám rodiče někdy se cítím, že na mě stojí celý „svět“, jestli mě chápete…

Na podzim jsem potkala jiného může, který mě na úřadě oslovil a od té doby s pauzami si píšeme, upozorňuji, že normálně, nic sexuálního apod, asi před týdnem jsme se sešli na kávu, říkala jsem mu, že chci, aby jsme byli přátelé, ale hold to na mě zkusil…

Nic mezi námi nebylo, jsem věrná manželka, ale nevím co mám dělat… Chci ho jako kamaráda, přítele, ale on na nás pohlíží asi jinak… :(
Nechci být pořád sama, je to příjemné si s někým psát, tak normálně… :hug: Nějaké rady? Tipy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.4.20 18:12

Prožívám naprosto totéž, vč. toho, že na mně sedí doma vše :zed:
Mám kamaráda, který by chtěl víc, nejen milenecký vztah, ale ještě víc, já se držím, ale nemůžu bez něj být, píšeme si denně, nonstop a často se vídáme. On se tedy před nějakou dobou sekl a už nenaléhá. Nevím, zda-li to vzdal, nebo čeká, až se vyjádřím já, nebo dokonce, že čeká, že mi to jednou vrátí :nevim: Nevím, ale nemůžu bez něj být. Chvílema jsem ráda, aspoň za to málo, každá sms mi rozzáří den, chvílema mám pocit, že ho musím ze života vyškrtnout, protože mě stojí příliš mnoho energie a myšlenek a není to fér (ani vůči mé rodině, ani vůči mně).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 18:17

Přesně tak to mám také, dívám se na telefon, ať už mi napíše… Myslím na něj apod… U nás je to tak, že víme, že se rozvádět ani jeden nemůžeme, kvůli dětem. Na každé straně jsou 2 malé… Takže budoucnost žádná a nechci být matrace na sex… Jsem ráda, že mě někdo chápe :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 18:21
@Anonymní píše:
Přesně tak to mám také, dívám se na telefon, ať už mi napíše… Myslím na něj apod… U nás je to tak, že víme, že se rozvádět ani jeden nemůžeme, kvůli dětem. Na každé straně jsou 2 malé… Takže budoucnost žádná a nechci být matrace na sex… Jsem ráda, že mě někdo chápe :?

Já se přiznám, že já bych ten milenecký vztah brala. Nerozvádět se, ale udělat si ten život o trošku hezčí a dobrodružnější - i za tu cenu co se za to pak musí zaplatit. Bojím se, že by mi to zlomilo srdce, už teď jsem do něj fakt zabouchnutá jak patnáctka :oops: A to je mi fakt o hodně víc :lol: Ale on nechce, má svoje zásady, což je sice krásné, ale mně už z toho hrabe.

• Citovat
  • Nahlásit
9725
20.4.20 18:24
@Anonymní píše:
Přesně tak to mám také, dívám se na telefon, ať už mi napíše… Myslím na něj apod… U nás je to tak, že víme, že se rozvádět ani jeden nemůžeme, kvůli dětem. Na každé straně jsou 2 malé… Takže budoucnost žádná a nechci být matrace na sex… Jsem ráda, že mě někdo chápe :?

A co z toho, krome trapeni a dalsich veci, mate? Zbytecne si komplikujete zivot a chcete sedet na dvou zidlich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 18:27

@Cenarius máte pravdu, trápení to je :( :( Proto hledám radu, placam se v tom

• Citovat
  • Nahlásit
12001
20.4.20 18:30

Takže s manželem seš jen kvůli dětem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
20.4.20 18:31
@Anonymní píše:

A jak by se vám líbilo, kdyby jste zjistila že manžel toužebně očekává zprávy od „kamarádky“ se kterou zatím nic neměl? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
20.4.20 18:42

Co to je za vztah být s manželem jenom kvůli dětem? To už se v dnešní době snad nenosí ne? Být tebou se rozvedu.. Jestli si myslíš že to děti až povyrostou nezjistí, že jste nešťastný, nebo máte nedej bože milence, tak se pleteš. Udržujete vztah ve kterém není láska, a to děti pocítí. A ještě k tomu děláš z manžela osla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 18:47

Ježíš Marja, já s ním spát nechci, chci kamaráda, to se nesmí??? :,( A s manželem nejsem kvůli dětem, mám ho ráda… Takže mít kamaráda bez výhod je špatné?

• Citovat
  • Nahlásit
24395
20.4.20 18:48

Jestli by jste damy, byly taky takove hrdinky a zastankyne vzruseni a tajemna, kdyby jste byly v pozici vasich muzu a oni se vam spousteli :jazyk:.V sazce je u nekterych sakra hodne…Az se to provali, muze byt uz pozde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
20.4.20 18:53
@Anonymní píše:
Ježíš Marja, já s ním spát nechci, chci kamaráda, to se nesmí??? :,( A s manželem nejsem kvůli dětem, mám ho ráda… Takže mít kamaráda bez výhod je špatné?

Tak, sama asi citis, ze je neco spatne, kdyz kvuli tomu zakladas diskusi na netu a ptas se, ne? :roll:.Jinak, prislo by ti od tveho chlapa super, kdyby chtel natolik kamaradit s zenou, ze to resi dokonce na internetu, ktera je jeste k tomu do neho zabouchla a chce neco vic? Opravdu, vazne? Jooo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 18:58

Ale já psala, že chci kamaráda a nic víc ‼️ Přítele…

• Citovat
  • Nahlásit
6665
20.4.20 19:07
@Anonymní píše:

A manžel o tom kamarádovi ví, nebo to tajíte, že máte kamaráda? Pokud to tajíte, tak víte že jde o víc, než kamarádství, ale nechcete si to přiznat. Já mám dost mužských kamarádů, ale u žádného z nich nedočkavě nečekám až se ozvou a manžel ví o všech, stejně tak vím, že manžel má několik bližších kamarádek se kterými je občas v kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 19:13

Samozřejmě, že to zatím neví, neuznává, že žena může být s mužem jen kamarádka a já si myslím, že to jde… Nepochopil by to… Jeho krédo je, že chlap myslí ocasem…
Ale já to vidím jinak

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat