Prosím o názor hlavně chlapy - nechápu to.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:17
Prosim o nazor hlavne chlapy - nechapu to.

Muj muz je skvely tata. S klukama blbne, maji ho radi a on je. Ale z nejakeho duvodu ho to hrani strasne vycerpava. Kdyz se jim venuje, vypada to jako idealni chvile, jako by je blbnuti vsechny moc bavilo, ale pak, jak usnou, nebo se jim venuji ja, odpadne a vypada, jak kdyby ubehl maraton.

Bohuzel partner uz je horsi. Mne se v podstate nevenuje, resime jen provozni veci. Neobejme me, neda jen tak pusu, nezepta se, jak jsem se mela. Toto vse funguje jen smerem k detem, ke mne ne. Pritom tvrdi, ze me ma rad a ja mu to i trochu verim.

Bere antibiotika, tak jsem ho dnes nechala spat do pul dvanacte, i kdyz se citi dobre. A pak jsem ho probudila, ze jdu varit obed. Po obede (v pul jedne) mi sdelil, ze!!MI!! CELE DOPOLEDNE hlidal kluky, abych mohla varit. Nasledne jsem ho poprosila, jestli by mohl uklidit kuchyn - rekl, ze NECO tedy uklidi, vo uzna za vhodne, ze je potreba (napr. zaflakany sporak od smazeni potreba neni). A pak ze pujde nakupovat darky, tj. zase budu cele odpoledne sama (ja uz mam darky nakoupene davno pro svou rodinu, jeho rodinu, deti - zbyva opravdu jen minimum).

Ach jo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17507 příspěvků 15.12.18 13:19

No a jak zní otázka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:19

Jak porad prudi, jak strasne je ta pece o deti narocna, tak vlastne nemam ani radost, ze se jim venuje. Jen cekam, kdy mi to zase vycte, ze se o ne „musel“ starat (i kdyz vim, ze to vlastne dela rad, jen ho to vycerpava).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:20
@Chauvinist píše:
No a jak zní otázka?

Co si o tom myslite? Proste si to potrebuju srovnat v hlave.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17507 příspěvků 15.12.18 13:27
@Anonymní píše:

Klasika. Každý máte svojí práci - ty doma, on v rachně. Oba se musíte otáčet, tak kromě provozu Vám na nějakou romantiku nezbejvá čas. Né každej chlap je hormonálně nastavenej tak, aby se tutu nunu s malým děckem, většina těch normálních to tak nemá a změní se to až bude s dítětem komunikace a „normální zábava“.
Na druhou stranu, pokud je to jen výjimečně, tak by ti vyjít vstříc mohl, protože na tej výchově holt musíte spolupracovat oba.
Pokud tedy nesdílíš názor, jako místní bydlenky, že chlap si chodí do háku odpočinout a doma teda musí nastoupit na druhou šichtu, pak mu prostě takto řekni, že holt občas je třeba přiložit ruku k dílu i takto a že bez něj to nedáš. To by mohl pochopit :nevim:
No a neprovozní soužití - hlídání občas máte? Je třeba prostě někdy dítě „odložit“ a chovat se jako partnerka. I kdyby to mělo být na hodinu denně.

Jana525
Kelišová 5086 příspěvků 15.12.18 13:28

Pro me nepouzitelny chlap. Po citove strance nula, milostive si tedy pohraje s detmi, ale da ti to nalezite sezrat, zda mate nejaky sex nevim a zda se ti vyplati s nim byt po financni strance taky nevime. Kazdopadne pokud i ty posledni dve veci jsou na nic, tak pak nevidim absolutne zadny prinos takoveho vztahu. Ze te neobejme, neda ti pusu, to je od zacatku nebo az po detech?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17002 příspěvků 15.12.18 13:32

kolik máte dětí a jak staré? jak je věkově starý partner, otec dětí?
Jinak za sebe musím říct, že péče o malé děti, zvlášt pokud jich je víc a nepasují si povahově, je vyčerpávající. Jak moc je máš ráda(a) si uvědomíš obvykle až když spí, nebo když jsou nemocné. Tak to prostě je. Navíc ti chlapi tak nějak méně vydrží, zvlášt od 40ky vejš, ač si to neradi přiznávají.
Ted před Vánoci je to o to náročnější, dárky, úklid, cukroví…Neboj, svátky skončí, děti povyrostou a zklidní se - bude líp :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:32
@Chauvinist píše:
Klasika. Každý máte svojí práci - ty doma, on v rachně. Oba se musíte otáčet, tak kromě provozu Vám na nějakou romantiku nezbejvá čas. Né každej chlap je hormonálně nastavenej tak, aby se tutu nunu s malým děckem, většina těch normálních to tak nemá a změní se to až bude s dítětem komunikace a „normální zábava“.
Na druhou stranu, pokud je to jen výjimečně, tak by ti vyjít vstříc mohl, protože na tej výchově holt musíte spolupracovat oba.
Pokud tedy nesdílíš názor, jako místní bydlenky, že chlap si chodí do háku odpočinout a doma teda musí nastoupit na druhou šichtu, pak mu prostě takto řekni, že holt občas je třeba přiložit ruku k dílu i takto a že bez něj to nedáš. To by mohl pochopit :nevim:
No a neprovozní soužití - hlídání občas máte? Je třeba prostě někdy dítě „odložit“ a chovat se jako partnerka. I kdyby to mělo být na hodinu denně.

Prave ze hlidani nemame vubec. Ted jsem si vydobyla pul hodiny klidu, ze jsem se zavrela v loznici. Konci mi za 6 minut :-/

Je hloupe, ze on prijde z prace a ano, ma vlastne druhou sichtu, protoze kluci si ho chteji uzit. Zaroven nemam ani ja vlastne chvilku pro sebe, protoze kdyz on se jim venuje, tak ja varim, uklizim nebo neco (i tak je tu bordel, je to nekonecne). Takze klid mM vlastne jen hodinu mezi tim, co usne starsi syn a co jdu spat ja.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:34
@Jana525 píše:
Pro me nepouzitelny chlap. Po citove strance nula, milostive si tedy pohraje s detmi, ale da ti to nalezite sezrat, zda mate nejaky sex nevim a zda se ti vyplati s nim byt po financni strance taky nevime. Kazdopadne pokud i ty posledni dve veci jsou na nic, tak pak nevidim absolutne zadny prinos takoveho vztahu. Ze te neobejme, neda ti pusu, to je od zacatku nebo az po detech?

Sex obcas, financne jsme na tom velmi dobre. Ze me neobejme, to bylo horsi uz pred detmi. Ne od zacatku, ale byli jsme spolu pred detmi asi 10 let a posledni roky uz to bylo vlaznejsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:38
@pe-terka píše:
kolik máte dětí a jak staré? jak je věkově starý partner, otec dětí?
Jinak za sebe musím říct, že péče o malé děti, zvlášt pokud jich je víc a nepasují si povahově, je vyčerpávající. Jak moc je máš ráda(a) si uvědomíš obvykle až když spí, nebo když jsou nemocné. Tak to prostě je. Navíc ti chlapi tak nějak méně vydrží, zvlášt od 40ky vejš, ač si to neradi přiznávají.
Ted před Vánoci je to o to náročnější, dárky, úklid, cukroví…Neboj, svátky skončí, děti povyrostou a zklidní se - bude líp :kytka:

3 roky a rok. Svatky neresim, cukrovi kupuju, special uklid nedelam, darky resim online (chlap tedy bohuzel ne, proto jde dnes nskupovat). ;-)

Me vlastne stve, ze tu delam 99 procent veci, ale stejne se dozvim, ze on MI CELE DOPOLEDNE (=ani ne hodinu) hlida, abych si mohla varit (!!!).

Prestat delat ty veci nepomaha, jemu je fakt jedno, ze je zaflakany sporak od smazeni a jeho uklid mu prijde jako zbytecnost. Mne to driv (pred detmi) taky bylo jedno, jak rada bych se do te doby vratila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:38

@pe-terka muzi je 35

Lucius08
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 15.12.18 13:39
@Anonymní píše:

Jakože počkej :D ty chceš po chlapovi aby myl nádobí? … no ok. Podívej, já vždycky začínám u sebe. Nevím jestli chodíš do práce nebo pracuješ. Jestli jsi doma s detma a manžel chodí do prace, a ještě si hraje pak s dětma, jova, jasne, že bude unavený. Zkoušela jsi někdy večer za ním přijít že jsi stáhla film, že se spolu půjdete divat? Že mu třeba udeláš masáž?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 15.12.18 13:39

WTF 8o „nechala ho spat“ Zenskou, ktera by me budila, ze uz potrebuju vstavat a pritom je volno bych hnal svinskym krokem. :nevim: Copak jsem nejaky dite, nebo zvire, ze mi nekdo bude rikat, kdy mam vstavat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:43
@Lucius08 píše:
Jakože počkej :D ty chceš po chlapovi aby myl nádobí? … no ok. Podívej, já vždycky začínám u sebe. Nevím jestli chodíš do práce nebo pracuješ. Jestli jsi doma s detma a manžel chodí do prace, a ještě si hraje pak s dětma, jova, jasne, že bude unavený. Zkoušela jsi někdy večer za ním přijít že jsi stáhla film, že se spolu půjdete divat? Že mu třeba udeláš masáž?

No chtela jsem, aby take neco udelal on. Je vikend, take snad mam pravo na nejakou ulevu, ne? Kdy si muzu odpocinout aspon trosku ja? Pres tyden je on v praci, ja s detmi, to po nem nechci temer nic (jen treba povesit vyjimecne pradlo, kdyz padam na usta a pracka dopere pozdeji, nez jdu spat). Ale o vikendu snad muze pomoct?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 15.12.18 13:43
@Anonymní píše:
Prave ze hlidani nemame vubec. Ted jsem si vydobyla pul hodiny klidu, ze jsem se zavrela v loznici. Konci mi za 6 minut :-/Je hloupe, ze on prijde z prace a ano, ma vlastne druhou sichtu, protoze kluci si ho chteji uzit. Zaroven nemam ani ja vlastne chvilku pro sebe, protoze kdyz on se jim venuje, tak ja varim, uklizim nebo neco (i tak je tu bordel, je to nekonecne). Takze klid mM vlastne jen hodinu mezi tim, co usne starsi syn a co jdu spat ja.

Bohuzel to je ten blbej rodinny zivot. :nevim: To proste ublizi na kvalite kazdeho partnerskeho vztahu. idealni byt jen milenci. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >