Jsou tam dvě nebo jedna čárka?

• Fotoalbum (19)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
183
14.12.10 19:30
gabi.design píše:
nikola4 píše:
ahojky,
dnes jsem byla u dr.máme 8mm a už i srdíčko :dance: :srdce: další kontrola 24.1.tak do té doby bude snad vše v pořádku :-)
Moc gratuluji ke skvělé zprávičce! :kytka:

moc děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1475
16.12.10 18:48

:hug: Hlavně se opatruj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.12.10 20:58

naopak…vidím to na obou fotkách vidím dva pozitivní slabě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.10 16:27

Ahojky,tak i já prosím o radu..dneska jsem si ráno dělala tento test a po limitu se mi zdá,že tam něco je..za chvilku mě to příjde,ale jen jako rýha na testu…odpo jsem to zkoušela s mamtestem 10 a nic toto z rána je taky 10
Co myslíte? jsem 8 den po ET :-?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.10 16:32

a ještě z jinýho úhlu

• Citovat
  • Nahlásit
30308
17.12.10 17:04

Je jasná :palec: :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
17.12.10 17:09

ja ji take vidim, ale musim napsat, ze minuly mesic jsem si koupila testij, take ten, kt se pocura:-)a carka tam byla a teho jsem nebyla.Mylsela jsem, ze se udelala z toho, jak jsem ho omylem pocurala cely:-.-)), moc drzim palce, at to vyjde:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.10 17:39

No já se právě taky bojím,že to nevyšlo..břicho mě bolí dost jak na ms :( byl to už náš druhý transfér a na to odpoledním mamáči ani stínek a toto bylo dost po limitu
ještě přidám jednu fotku malinko upravený kontrast

• Citovat
  • Nahlásit
218
17.12.10 19:50

treba to vyslo, ja ted mela na mamatestu po limitu(psala jsme do diskuse tady:-)slabou, skoro ani nesla videt carecku a ta je ted krasne silna, takze bych za dva dny testla znovu a jestli tam bude, tak neni pochyb. Drzim palce:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.10 10:21

Tak nic :cry: dneska na 10 mamatestu bílo ..ach jo už jsem tomu pomalu věřila :cry:

• Citovat
  • Nahlásit
30308
18.12.10 10:44

k :think: :think: :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
18.12.10 12:49

To je mi moc líto, čárka tam byla :cert:
No jinak holky, mě se teď již druhý měsíc stalo, že před termínem ms jsem si udělala těhu test, vždy odpoledne a čárky tam byly //, ale ráno jenom jedna. Nevíte čím by to mohlo být? Nestalo se vám to už někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9592
18.12.10 13:24

Ahoj anonymní. Nechci zklamat, ale 8.den po ET to může být ještě zbytek pregnylu. Proto se má testovat nejprve 10-11 den. Proto být tebou ještě počkám, neházím flintu do žita a třeba až 12 den po ET ( den transferu se nepočítá ) bych zkusila test ( pokud by ms nedorazila nebo i při mírném špinění ).
Držím moc palce, aby to vyšlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.10 13:43

já jsem pregnyl nepochala,jsem po Ket takže jsem brala estrofem a ted utrogestan..pregnyl jsem neměla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Gabriela2
4.1.11 17:53

Ahoj holky:) Mohla bych s eprosím zeptat??Delala jsem si dnes mamatest10 a vysla jen / . Ale kdyz jsem se pro nej po chvili vratila abych ho hodila do kose, tak jsem si neceho vsimla, vzala jsem si ho pod svetlo a poradne se na nej zadivala. Je tam naznacena druha / ale neni barevna. je proste bila.. nevim co to znamena. Vypada to, jakobych ji tam velmi peclive a velmi lehce vyrila. ale skrábnuty to není.. je to uplne stejne silne jako ta carka vedle, ta fialova tak nevim co to znamena.. Navic ja mam od vcera takovy vytok zabarveny do hneda.. je takovy hnede strakaty.
treba bylo jeste brzy testovat.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat