Plíseň, nebo vyrážka na palci u ruky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tomesaa
Povídálka 12 příspěvků 24.11.18 12:42
Prosím o radu co by to mohlo být? Plíseň nebo vyrážka?

Prosím o radu co by to mohlo být? Plíseň nebo vyrážka? Napadl mě i svrab. Ve školce prý mají… Ale má to jen u nehtu. Netvoří žádné cestičky. Tak nevím jestli nechat nebo v pondělí k doktorovi…

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 24.11.18 12:45

Řekla bych, že nějaký zánět a divím se, že jste ještě nebyli u doktora

Veru1987
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.18 13:04

To vypada jak zarostly nehet, cele to ma zanicene. Sla bych k lekari asi ihned.

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 24.11.18 13:06

Nema infekci od zadery? Malej na to bral atb…teda ale takhle spatne to nevypadalo 8o

Veru1987
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.18 13:08
@Lenka_Hal píše:
Nema infekci od zadery? Malej na to bral atb…teda ale takhle spatne to nevypadalo 8o

Mi to tak prijde. Ja to mela na noze nedavno. Taky zanicene od zaderu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 24.11.18 13:46

Tez bych rekla nejaky zanet a to ho/ji ani neboli??? :think: kazdopadne bych zasla k dr…pokud je to zanet, neni dobre si s tim zahravat ;)

tomesaa
Povídálka 12 příspěvků 24.11.18 14:22

Tak u nás na maloměstě doktoři o víkendu nejsou a na pohotovost s tím nepojedu. Říká že ho to nebolí. Zatím jsem mu to namazala a uvidíme v pondělí a příp. půjdeme k doktorce

Meily
Kecalka 257 příspěvků 24.11.18 14:25

To vypadá na ošklivý záněť. Zajděte co nejdříve k doktorovi. Místo mastiček bych volila koupel v hěřmánku a řapíku - do hrnku odvar a prst ať tam machá aspoň půl hodinky.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.18 14:38
@tomesaa píše:
Tak u nás na maloměstě doktoři o víkendu nejsou a na pohotovost s tím nepojedu. Říká že ho to nebolí. Zatím jsem mu to namazala a uvidíme v pondělí a příp. půjdeme k doktorce

Ja bycg asi i tu pohotovost volila.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 24.11.18 15:19
@Veru1987 píše:
Ja bycg asi i tu pohotovost volila.

Asi tak no… :nevim:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 25.11.18 22:09

Zakladatelko jak to vypadá s prstíkem?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >