Prosím o radu co mám dělat nedávám to psychicky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 00:12
Prosím o radu co mám dělat nedávám to psychicky

Prosím o radu..žiju s manželem skoro 6 let, máme dvě děti…náš vztah už zažil mnoha problému ale vždy sme to zvládly…manžel si našel práci mimo domov a doma není už přes měsíc, sme spolu pouze přes telefon, práce kterou si našel se mi ale nelíbí peníze které vyděla tam múže mít i poblíž..manžela práce baví ale jak mu mám vysvětlit že trpím? Dětem také moc chybí..trápím se..nedávám to bez něho chci aby byl snámi doma, jak mu říct že ho potřebuji? Jsem na všechno sama nemám se kemu svěřit jsem nemocná a múj stav mi dává někdy zabrat unáva, silné bolesti hlavy a s dětmi jsem pořad jen sama..chybí mi strašně moc, v noci nespím venku když vydím rodinu pohromaďě je mi k pláči..poťřebuju ho u sebe ale on to nechápe…chybí mi jeho společnost ale jemu to nevysvětlím nevím co mám dělat prosím poradte

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 07.06.19 00:16

Najděte si terapeuta, to dáte.

Pan Svobodomyslny
Povídálka 25 příspěvků 07.06.19 00:18

… prostě mu řekni, že takhle to dál nebude fungovat.

ocean.mama
Kecalka 292 příspěvků 07.06.19 00:19

Pardon, ale nenasel si treba milenku a takhle se snazi bejt nenapadnej, jako ze ma jinou praci? Ktera navic jak ty rikas neni ani lip hodnocena?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 00:24
@ocean.mama píše:
Pardon, ale nenasel si treba milenku a takhle se snazi bejt nenapadnej, jako ze ma jinou praci? Ktera navic jak ty rikas neni ani lip hodnocena?

Neeee to neee opravdu pracuje posílá mi fotky a telefonuje píše…jen neumí pochopit že to prosté bez něj nedávám že nechci aby byl prič aby byl snámi a věnoval se nám… :,(

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 07.06.19 00:58
@Anonymní píše:
Neeee to neee opravdu pracuje posílá mi fotky a telefonuje píše…jen neumí pochopit že to prosté bez něj nedávám že nechci aby byl prič aby byl snámi a věnoval se nám… :,(

Možná se potřebuje vyhnout ženě, která „to nedává, která je nemocná, naříkavá“.
Najděte si psychologa a proberte si to s ním. Tady svou situaci nemůžete celou rozkrýt.
Tady vám nikdo nemůže poradit, jak přitáhnout vašeho muže zpátky k vám. Nikdo ho neznáme a nevíme, co se stalo, že je raději mimo rodinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 02:17

Rozumim vam. Muj muz pracuje take mimo domov, ca 80 procent casu jsem s ditetem sama. Vadilo mi to hodne, vadi mi to doted, jen trochu min, zvykla jsem si nejak, ale dite se po tatinkovi pta. Nejaky cas byl ted doma vic, ale brzy to pujde do starych koleji. Pokud vas muz na tema nechce mluvit, zkuste si najit nejakeho mediatora, psychologa nebo treba clena rodiny, na ktereho muz da. Pokud toto nejde, mate dve moznosti, bud se s tim poprat, zkusit se zamerit na neco jineho, odreagovat se a soucasne dat muzi klid a pockat, co to s nim udela (stoji za pokus), nebo pokud se vase postoje radikalne dlouhodobe rozejdou a pro vas to bude trvale neakceptovatelne (napr tam neni argument, ze muz vydelava na bydleni nebo si chce splnit na predem omezenou dobu svuj sen a podobne, ), zbyl by rozchod. Kazdopadne resit v klidu, nevycitat ( z vlastni zkusenosti - nepomaha to).

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 07.06.19 05:12
@Anonymní píše:
Prosím o radu..žiju s manželem skoro 6 let, máme dvě děti…náš vztah už zažil mnoha problému ale vždy sme to zvládly…manžel si našel práci mimo domov a doma není už přes měsíc, sme spolu pouze přes telefon, práce kterou si našel se mi ale nelíbí peníze které vyděla tam múže mít i poblíž..manžela práce baví ale jak mu mám vysvětlit že trpím? Dětem také moc chybí..trápím se..nedávám to bez něho chci aby byl snámi doma, jak mu říct že ho potřebuji? Jsem na všechno sama nemám se kemu svěřit jsem nemocná a múj stav mi dává někdy zabrat unáva, silné bolesti hlavy a s dětmi jsem pořad jen sama..chybí mi strašně moc, v noci nespím venku když vydím rodinu pohromaďě je mi k pláči..poťřebuju ho u sebe ale on to nechápe…chybí mi jeho společnost ale jemu to nevysvětlím nevím co mám dělat prosím poradte

Napiš mu to, jak jsi to napsala nám. Já bych chtěla mít muže doma, nechtěla bych víkendový vztah s řidičem nebo nějakým cesťákem. Rodina by měla být pohromadě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 06:29
@Anonymní píše:

Ahoj taky by mě vadilo kdyby muž nebyl doma měsíc a přitom vlastně nemá větší peníze než by přinesl z práce od vás. Trochu to není fér že všechnu starost o děti hodil na tebe. i ty si potřebuješ odpočinout, člověk potřebuje prataka.ano jsou tu super ženy které vše zvládají. ja jsem ráda že manžel jede po práci domů, když potřebuji tak mu řeknu že si musím odpocinout(vyspat) a on si syna vezme, nebo si ho vezme do kočárku a já můžu dělat něco doma, vykoupe ho, hraje si s ním, je to super. rekni manželovi co si napsala jsem, úplně na rovinu a promluvte si, pokud je rozumný a není v tom nic jiného tak to pochopí. Lepší je být s rodinou :pankac:

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 07.06.19 06:43
@poučená píše:
Možná se potřebuje vyhnout ženě, která „to nedává, která je nemocná, naříkavá“.
Najděte si psychologa a proberte si to s ním. Tady svou situaci nemůžete celou rozkrýt.
Tady vám nikdo nemůže poradit, jak přitáhnout vašeho muže zpátky k vám. Nikdo ho neznáme a nevíme, co se stalo, že je raději mimo rodinu.

ano, taky si myslím, že muž to nedává, potřebuje si odpočinout, odpoutat se od ženy, která na něm tak šíleně visí, ale není zmetek, aby zmizel doopravdy, tak volí toto řešení, aby se nezbláznil
zakladatelko - ty svého muže psychicky vysáváš, to není normální být až tak závislá, potřebuješ nějakou terapii, léčbu
tím neříkám, že je fajn vidět manžela jednou za měsíc

35ja
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 07.06.19 06:53

Holky proboha jak můžete tohle napsat že manžela psychicky vysava ať jde na terapii a něco ze sebou dělá. Mě by teda štvalo dost kdyby si manžel na měsíc vypadnul a nechal mě na barák a dvě děti samotnou a ano taky by mě chyběl a stýskalo se mě, taky bych byla unavená. Chápu že člověk zde píše své názory ale moc se mě nelíbí že většinou když se tu člověk s něčím sveri co ho trápí se do něj ještě kopne, je to zbytečné.

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 07.06.19 06:55
@Anonymní píše:

Jak často jezdí domů? A to jste spolu změnu zaměstnání dopředu vůbec neřešili?

blumen
Hvězda diskuse 51731 příspěvků 07.06.19 07:01

Jsem zdrava a pres mesic s decky bych doma byt sama teda nechtela. Chlap k rodine patri. Nekomu to vyhovuje, mne by to nevyhovovalo taky.
Otazkou je, zda to s ni vubec probral a bral v potaz jeji nazor. To je pak vec jina.

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 07.06.19 07:02

@35ja já píšu, jak to cítím já, neodpovídám do diskusí, abych zakladatelkám přitakávala, když dle mého náhledu potřebuje někdo nakopnout k tomu, aby dokázal být víc asertivní, tak píšu radu tímto směrem, prostě s některými zakladatelkami diskusí soucítím, u jiných vidím chybu u nich
ale to je gró diskusí, píšu jaký mám názor já
když na každou diskusi, dostane 100 názorů, ano jsi chudáček, co jí to přinese?
já z této paní úplně fyzicky cítím, jak svého manžela opravdu dusí tím, že jeho přítomnost potřebuje stále, tak on ji nechce odkopnout, ale už to nemůže vydržet, tak volí práci mimo domov
kdo to vidí jinak, píše jinak, každý máme jinou povahu, jiné zkušenosti, jiné životní názory

mroe
Neúnavná pisatelka 15710 příspěvků 07.06.19 07:09
@stinga píše:
@35ja já píšu, jak to cítím já, neodpovídám do diskusí, abych zakladatelkám přitakávala, když dle mého náhledu potřebuje někdo nakopnout k tomu, aby dokázal být víc asertivní, tak píšu radu tímto směrem, prostě s některými zakladatelkami diskusí soucítím, u jiných vidím chybu u nich
ale to je gró diskusí, píšu jaký mám názor já
když na každou diskusi, dostane 100 názorů, ano jsi chudáček, co jí to přinese?
já z této paní úplně fyzicky cítím, jak svého manžela opravdu dusí tím, že jeho přítomnost potřebuje stále, tak on ji nechce odkopnout, ale už to nemůže vydržet, tak volí práci mimo domov
kdo to vidí jinak, píše jinak, každý máme jinou povahu, jiné zkušenosti, jiné životní názory

Ja to citim stejne. Kdybych byla v jeji situaci, budu nastvana, ze to manzel se mnou neprobral a klidne nechal vsechno na me a pri nejblizsi prilezitosti bych to s nim probrala velmi durazne. ( pokud by vubec k takove veci doslo). Ona se misto toho hrouti a place a nedokaze manzelovi nic vysvetlit.
Neco jineho je treba sluzebni cesta nebo neco, co patri k praci a clovek nema uplne na vyber. On to ale udelal dobrovolne a urcite k tomu mel nejaky duvod a zjevne je mu jedno, co si mysli, nebo chce utect cilene.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama