Sousedce vadí hudba, kterou si pouští moje děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:39
Prosím o radu co ný jste dělala vy

Ahoj maminky. Potřebuju poradit.
Děti si dnes pouštěli na repráčku písničky, žádný metal, normální hezké písničky. Sousedka na nás přiletěla s tím, že si to máme jako okamžitě zeslabit, že to řve jak u kolotočářů. V tu chvíli jsem byla jak opařená a dcerce jsem řekla, ať to zeslabí. Ale během chvilky jsem ji řekla, že noční klid je do 22h. Písničky nám ale nehrály nahlas, takže nevím :nevim: Jen aby jste si nemyslely co to řeším za blbosti, souseda dělá peklo furt, hlavně skrz pozemky.
Děcka se teď bojej jít ven, aby je sousedka neseřvala. Řekla jsem jim, že si to můžou normálně pustit.
Jak by jste ji odpálkovaly vy?
Poprosím normální rady a rejpalky pryč-protožep nevíte jaké dělá peklo.
Jinak anonym, aby mě tu nahodou někdo nepoznal a kdo ví, třeba sem chodí i ona :cert: jinak smazat ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 26.07.19 13:44
@Anonymní píše:
Děti si dnes pouštěli na repráčku písničky, žádný metal, normální hezké písničky. Sousedka na nás přiletěla s tím, že si to máme jako okamžitě zeslabit, že to řve jak u kolotočářů. V tu chvíli jsem byla jak opařená a dcerce jsem řekla, ať to zeslabí. Ale během chvilky jsem ji řekla, že noční klid je do 22h. Písničky nám ale nehrály nahlas, takže nevím :nevim: Jen aby jste si nemyslely co to řeším za blbosti, souseda dělá peklo furt, hlavně skrz pozemky.
Děcka se teď bojej jít ven, aby je sousedka neseřvala. Řekla jsem jim, že si to můžou normálně pustit.
Jinak anonym, aby mě tu nahodou někdo nepoznal a kdo ví, třeba sem chodí i ona :cert: jinak smazat ;)

Pokud to opravdu není nějak šíleně nahlas že by to slyšela půlka města tak bych otevřela a řekla jí ať zavolá policii pokud má problém :nevim:

CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 26.07.19 13:44

Normálně bych je nechala si na své pozemku písničky poslouchat. Pokud to není žádný mega rachot od rána do večera. Jste na svém pozemku, a myslím, že tím když si dečka občas pustí písničky nikomu neubližujte a nic neporušujete. Případně bych sousedce navrhla se odstěhovat na samotu, kde bude mít naprosto klid :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:48

@CarolineJ To opravdu ne :mrgreen: Děti to poslouchají max hoďku a rozhodne ne každý den :) Jisnl díky za návrh :palec: :lol:

unuděná
Echt Kelišová 8482 příspěvků 26.07.19 13:50

Pouštěli si písničky v baráku nebo na zahradě? Ono je to teda ve výsledku jedno, protože pokud to neduní celou ulicí, tak si tam můžou pouštět, co chtějí. Jen jsem si říkala, jestli máte takové napjaté vztahy, že bych to dětem asi na zahradě nepovolila. Děti jsou obvykle hlučné samy o sobě, ještě k tomu pouštět hudbu by se dalo považovat za provokaci ;) Jinak bych jí ale řekla úplně s klidem, že hlasitost je normální a na svém pozemku si můžete dělat, co chcete, pokud není noční klid.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34906 příspěvků 26.07.19 13:50

Ignorovat. Dětem vysvětlit, že sousedka je něco jako vosa, ta taky občas přiletí, odežene se nebo se nechá odletět a žije se dál. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:50

@Ravedd Nikdo jiný si nikdy nestěžoval(Bydlime tu rok). Písničky jsou fakt potichu, slyšíme to vlastně jen my a teď už asi i ona :D
Tohle mě taky napadlo, měla by ostudu ona, policajti s tím nic nezmohou, navíc odpoledne, jinak díky :palec:

unuděná
Echt Kelišová 8482 příspěvků 26.07.19 13:52

A jinak, jestli máte i tak vztahy na bodě mrazu, tak se s ní vůbec nemazli, prostě jí vždy odpálkuj, zastaň se dětí, pokud jsou v právu a pusť to druhým uchem ven :mavam:

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 26.07.19 13:52
@Anonymní píše:
Jinak anonym, aby mě tu nahodou někdo nepoznal a kdo ví, třeba sem chodí i ona :cert: jinak smazat ;)

Poslala bych holky hudbu pouštět domů nebo by to museli zeslabit. Nebo sluchátka. Peklo vám dělat může, ale by byste měli respektovat, že hluk je nepříjemný. Ač to není metal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:54

@unuděná Pouštěli si to na zahradě, ale opravdu to neřve. Volala jsem to manželovi a ten rikal ze si to mame normálně pustit, kdyz to je na našem pozemku. Bydli s mladým párem, a taky maji dite, taky řve, ale teda nikdy by mě nenapadlo si jít stěžovat kvůli písničkám. Jestli neco rekne dětem, tak ji to reknu, diky moc moc :kytka:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 26.07.19 13:55

@Russet jako pokud to nemají extrémně nahlas tak bych určitě děti neposlala domů, příště by jí mohlo vadit že mluví

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:55

@Tiger-lily Díky :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 13:57

@unuděná Manžel se s ní nemazlí, mě v tu chvíli napadlo jen o tom nočním klidu, aspoň teď mám inspiraci co příště říct :dance:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34906 příspěvků 26.07.19 13:59

Jo ještě jí řekni, že jestli má dojem, že děláte moc velký hluk, a´t se obrátí na Hygienickou stanici, aby vám hluk přeměřili a do té doby, ať vám dá pokoj. Tam ji pošlou do tmy za vás.

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 26.07.19 14:04

Pokud je to přes den a normální hlasitost, tak bych ji slušně odpálkovala. To by si nemohli za chvíli děti hrát na zahradě, nemohli byste sekat trávu nebo, nedej bože, posedět s přáteli na zahradě. Rozhodně bych děti nezavírala doma jen proto, že sousedka má nervy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama