Prosím o radu jak dlouho trvá převod na kartu

5
5.3.21 08:30

Prosím o radu jak dlouho trvá převod na kartu

Prosím jak dlouho trvá než mi připíši peníze na kartu u ČSOB protože z firmy z ciziny mi posílali včera v 18:00 peníze na kartu mastercard ne na účet děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1675
5.3.21 08:32

Já mám většinou na druhý den od poslání. Ale když je dotyčný pošle v pondělí večer tak až ve středu ráno. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
5.3.21 08:34

Jak jako na kartu? Peníze se vždy připisují na účet, ke kterému je karta vedena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.3.21 08:38

Chápete to tak že oni nezadavaji číslo účtu ale číslo kreditní karty jméno atd.. Tak jak dlouho to trvá děkuji je možné že by dnes mohli být pripsane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
5.3.21 09:03
@Krkovec26 píše:
Chápete to tak že oni nezadavaji číslo účtu ale číslo kreditní karty jméno atd.. Tak jak dlouho to trvá děkuji je možné že by dnes mohli být pripsane?

To je nejaka kravina, i je kreditní kartě musi byt ucet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
5.3.21 09:08
@Krkovec26 píše:

No jestlis prodávala něco na online bazaru, někdo si od tebe vyžádala data o kartě pod záminkou, že ti na ni pošle peníze, tak to je podvod. Děje se to teď často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
5.3.21 09:09

To slyším poprvé, že se připisují peníze na kartu, ne na účet? A to normálně dojde na účet nebo kam, na tu kartu? Hlásila jsem vždycky číslo účtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
5.3.21 09:16

Na kartu se nic nepřevádí. Z účtu v Německu mi peníze na účet v Česku přijdou někdy hned druhý den, někdy až za dva dny. Je normální, že platba ze včera 18h ještě dnes v 8 ráno na účtu nebude. K tomu převodu na kartu se nevyjadřuju, to bych musela napsat něco o finanční negramotnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
5.3.21 09:18
@Krkovec26 píše:

Tak v tom případě Ti asi nic nedorazí, protože pokud máš kartu vedenou u české banky, tak banka operuje s číslem účtu, ne karty.

Proč jsi odesílateli nedala číslo účtu v mezinárodním formátu (IBAN)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
5.3.21 09:20

@Petula306 Potvrzuji, zahraniční platba někdy trvá den, jindy třeba 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7568
5.3.21 09:21
@Krkovec26 píše:

Ale to je nesmysl. Takto to nefunguje. To z tebe jen vytáhli údaje ke kartě, že které ti prachy vyberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
5.3.21 09:23

A jestli zakladatelka dale jen tak někomu v cizoně číslo své kreditky, tak teda potěš koště.

@Krkovec26 Koukej si jí okamžitě zablokovat a požádat banku o novou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
5.3.21 09:24
@Krkovec26 píše:

Ty jsi někomu dávala číslo karty? Doufám, že jsi dala i mail a číslo co je vzadu :mrgreen:

To co píšeš je blbost, být tebou kartu zablokuje co nejdřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
5.3.21 09:27

Netroufla bych si někomu dávat číslo karty, je to způsob, jak ti z ní sebrat peníze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.3.21 09:30

Prostě jsem vložil v cizině peníze na účet u kasina platba kartou a výběr je na mastercard kartu ne není to podvod teď jsem mluvil s bankou a tato platba normálně funguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat