Reklama

Je to normální, nebo hlenovitá stolice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 07:00
Je to normální nebo hlenovitá stolice?

Dobrý den, omlouvám se všem za fotografie, ale už jsem zoufalá. Mám 4 měsíční holčičku s podezřením na ABKM. Kojím ji a držím bezmléčnou dietu. Je stolice na fotce normální nebo je hlenovitá jako u této alergie? Maminky co s tím máte zkušenosti prosím poraďte mi!

Příspěvek upraven 22.03.18 v 13:34

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.03.18 07:14

Trošku hlenu tam je, ale takhle jsem to měla se synem. Měl dokonce i nitky krve ve stolici, po dvou dnech v nemocnici na nic nepřišli a doktor doporučil začít se zeleninovými příkrmy. Neměl ABKM a po zavedení příkrmů už se to neobjevilo. Už jsem neměla tak výživné mlíko a měla jsem ho málo, malej chtěl furt kojit, každou hodinu a byl furt hladovej. Hlen nemusí znamenat alergii :kytka:

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 07:17

@ančapepča Dekuji. Dcerka měla taky jednou nitku krve. Říkám si, jestli fakt mám držet tu dietu, když ji už držím 3 týdny bez efektu…

LucsynkaR
Kelišová 7363 příspěvků 22.03.18 07:36

@Studie 3 tydny jsou jeste malo.. zkus jeste vydrzet. Ja jsem na bezmlecne uz skoro trictvrte roku a uz mi to ani neprijde.. Ale u nasi male to byl nejen hlen ve stolici, ale i prujmy a ekzem. A na zkousku mlecneho reaguje podle Dr. „jako z ucebnice“

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 07:47

@LucsynkaR a nepřišla jste o mléko? Co jste jedla? Já mám pořad hlad a mám pocit, ze se ni ztrácí mléko. Protože bílkoviny získáte jen z masa a nebo šunky. Jinak ne. Jim k snídani: mléko nutrilon allergy care a housku s margarinem a marmeladou. Ke svacine nějaké bezmlecne susenky a jablko s margarinem. Oběd maso, ryze zelenina, svacine: kaše synlac. Večeře houska s máslem a sunkou. Jsem zvykla na jogurty. Omluvte chyby píšu z telefonu.

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 22.03.18 07:55

@Studie se omlouvám, že se vměšuji do hovoru. Zkoušela jste červenou čočku (půlenou loupanou)? Ta třeba tolik nenadýmá a synovi nevadí. Mimochodem, moje laktační poradkyně mi říkala, že můžu jíst všechno, tedy i česnek, cibuli a všechny luštěniny, údajně je to s tím přechodem do mléka urban legend. Miminka mají zkrátka první tři měsíce nevyzrálý trávicí systém a baby koliky mají i po umělém mléce. Ale odvahu jsem měla z luštěnin jen na červenou čočku. A vajíčka taky nemůžete?

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 08:04

@Adeletka dekuji. Červenou čočku jsem zkoušela, bolelo ji břicho, ale nevím zda je to tím. Vajíčka nemuzu. Proste jím samé polysacharidy, to si myslím, ze není dobře. Mám chuť se na to vykaslat a sníst jeden jogurt jestli se to zhorší…Exem má dnes ráno mnohem horší. Vodovou stolici má také pořad, tak si říkám vždyť to muže být alergie na něco jiného. Třeba na zbytky praciho prášku v látce. Nevím…

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 22.03.18 08:08

@Studie mácháte prádlo dvakrát?

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.03.18 08:27

@Studie Jestli už má malá ukončený 4.měsíc tak bych zkusila ten příkrm. Jinak syn taky trpěl na exém a ještě teďka se mu nějaké to ložisko sem tam objeví. Hlavně v loketních jamkách a po koleny, ale s věkem se to lepší. Kožní říká že Atopik=alergik a malej má alergii na roztoče. Ale to už úplně nesouvisí s tím hlenem ve stolici. Jestli je malá spokojená, přibývá na váze a není plačtivá tak si myslím, že to ABKM nebude, protože tam se ta krev ve stolici objevuje hodně často. To u nás mudr vyloučil hned jak se na malého vyšetřil

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 08:55

Hleny ve stolici můžou byt u dětí pokud mají rymu ;)

beruska9
Extra třída :D 10563 příspěvků 22.03.18 09:05

@Studie : se stolici neporadim, ale vymenila bych aspon housku k veceri za neco poradneho, co pises, mi jak moc dobra strava pro kojici matku neprijde. Kus masa a zeleninu, at mas vic proteinu.

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 09:06

@novakova.t dekuji. Rýmu nema

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 09:09

@ančapepča dekuji. mala je spokojena, zase až tolik nepribira, přibírá při dolní hranici ale zatím to jde. Nevím uz jsem proste unavena, měla další nemoci a objevilo se zase toto.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.03.18 09:48

@Studie Tak hlavně, že přibírá. Každé miminko je jiné. Věřím, že už jsi z toho unavená, ale určitě se to zlepší. Už snad konečně začne jaro tak i ten ekzém se dá na ústup. U nás vždycky přes jaro a léto nastalo velké zlepšení, tak snad to tak bude i u vás. Pojedete k moři?

Studie
Stálice 95 příspěvků 22.03.18 09:49

@ančapepča ano chceme k moři. Mám strach jak to bude malá snášet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama