Prosím o radu, kde na slušného kluka narazit

Anonymní
15.9.21 14:18

Prosím o radu, kde na slušného kluka narazit

Ahoj, vůbec nevím, kde potkat nějakého slušného kluka. Je mi 24 let a studuji humanitní školu, tam se seznámit nedá. Seznamování online nebudu ani komentovat, že je to plné uchylů. Ve volném čase chodím do fitka, ale je to plné namachrovanců. Tak jsem si říkala, že to asi bude chtít nějaké jiné hobby. Napadlo mě hnutí Brontosaurus = nějaké dobrovolnické aktivity, aby tam byli lidé na úrovni.
Nebo co byste mi doporučili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17781
15.9.21 14:20

Skaut, Anonymní alkoholici, Adventisti sedmého dne, Sdružení střídavkářů, případně Šachistický klub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
15.9.21 14:27

Tak ono ani online to není jen samý úchyl, jen musíš hledat. Jinak co nějaký sportovní klub třeba? Tam nebývají takový namachrovanci jako v posilce. Je to náhoda, fajn typka můžeš potkat klidně v tom fitku a zároveň blb se může vyskytnout i mezi dobrovolníky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
15.9.21 14:33

Hnutí Brontosaurus je naprosto super. Před několika lety jsem tam poznala partnera a budeme se brát :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
15.9.21 14:34
@Anonymní píše:
Ahoj, vůbec nevím, kde potkat nějakého slušného kluka. Je mi 24 let a studuji humanitní školu, tam se seznámit nedá. Seznamování online nebudu ani komentovat, že je to plné uchylů. Ve volném čase chodím do fitka, ale je to plné namachrovanců. Tak jsem si říkala, že to asi bude chtít nějaké jiné hobby. Napadlo mě hnutí Brontosaurus = nějaké dobrovolnické aktivity, aby tam byli lidé na úrovni.

A mimo fitka a školy někam chodíš? Máš kamarády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 14:36

Taky jsme se s manželem poznali na táboře od Brontosaura. :D Spolu šťastně letos 11. rokem. Takže doporučuju. ;) Jako, mírný převis holek tam taky bývá, ale určitě menší, než na humanitní škole. Škoda, že jsi teď prošvihla letní tábory, tam se to seznamuje nejlíp. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
273
15.9.21 14:42
@Anonymní píše:
Taky jsme se s manželem poznali na táboře od Brontosaura. :D Spolu šťastně letos 11. rokem. Takže doporučuju. ;) Jako, mírný převis holek tam taky bývá, ale určitě menší, než na humanitní škole. Škoda, že jsi teď prošvihla letní tábory, tam se to seznamuje nejlíp. ;)

Tak zrovna třeba na ty tábory, co si pamatuju, jsme byli tak napůl kluci holky. Ještě si vzpomínám, že se muselo v TeePee spát hygienicky…tzn…kluk holka kluk holka. A i kdyby tam zakladatelka žádného hocha dle svých představ nepotkala, rozhodně to stojí za ty zážitky vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 14:44

@Russet chodím ráda např. na výstavy do galerií nebo do muzea. Tam jsou ale skupinky rodin s dětmi anebo staří lidé. To stejné na koupališti, většinou rodiny s dětmi. Pak jsem nedávno byla na koncertu, všichni se soustředili jen na to pódium. Nedávno jsem byla i v music baru a zase tam byly jen skupinky.

• Citovat
  • Nahlásit
463
15.9.21 14:45
@Anonymní píše:

Doporučuji zdejšího Zdendu. Ten taky pořád neví, kde na někoho narazit. Jako vybírat si koníčky podle toho, kde se můžeš s někým seznámit, mi přijde dost zoufalé. Až nějaký brontosaurus zjistí, že se o přírodu zajímáš jenom kvůli tomu, tak se asi bude divit. A tebe možná překvapí, že do fitka zdaleka nechodí namachrovanci, možná máš spíš ty nějaký komplex. Můj „namachrovanec“ se mnou chodí na koncerty vážné hudby, na výstavy, přeposílá mí zpěv delfínů apod. a v podstatě mi kdeco odpustí. Nesuď lidi podle zaběhnutých linií. Ono i mezi těmi mírumilovnými ochránci přírody se určitě najde dost hajzlíků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
15.9.21 14:49
@Anonymní píše:
@Russet chodím ráda např. na výstavy do galerií nebo do muzea. Tam jsou ale skupinky rodin s dětmi anebo staří lidé. To stejné na koupališti, většinou rodiny s dětmi. Pak jsem nedávno byla na koncertu, všichni se soustředili jen na to pódium. Nedávno jsem byla i v music baru a zase tam byly jen skupinky.

Když budeš moc urputně někoho hledat, tak to na tobě bude tak nějak vidět a ty případný objekty to vyděsí. To opravdu nemůžeš být nějakou dobu sama? Musíš nutně někoho klofnout? Chybí ti sex, spříznění duší, mimino…? Co ti nedá klid? Já tě moc nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
15.9.21 14:51
@greenapple píše:
Doporučuji zdejšího Zdendu. Ten taky pořád neví, kde na někoho narazit. Jako vybírat si koníčky podle toho, kde se můžeš s někým seznámit, mi přijde dost zoufalé. Až nějaký brontosaurus zjistí, že se o přírodu zajímáš jenom kvůli tomu, tak se asi bude divit. A tebe možná překvapí, že do fitka zdaleka nechodí namachrovanci, možná máš spíš ty nějaký komplex. Můj „namachrovanec“ se mnou chodí na koncerty vážné hudby, na výstavy, přeposílá mí zpěv delfínů apod. a v podstatě mi kdeco odpustí. Nesuď lidi podle zaběhnutých linií. Ono i mezi těmi mírumilovnými ochránci přírody se určitě najde dost hajzlíků.

Dám mu echo na Zpovědnici :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
15.9.21 14:52

My se poznali přes Geocaching :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
15.9.21 14:53
@pohledzdruhestrany píše:
Skaut, Anonymní alkoholici, Adventisti sedmého dne, Sdružení střídavkářů, případně Šachistický klub

Chybí Ti tam Hell's Angels.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 14:59

@greenapple Heleď, až na výjimky v tom Brontosauru nejsou nějací eko-fanatici, na to jsou zas jiné spolky. Co se týče důvodů, proč tam lidi jezdí, je „poznat nové lidi“ a „zažít něco nového“ na dost podobném, ne-li vyšším levelu důležitosti, jako „zachránit přírodu/památku“

@NEITIRI píše:
Tak zrovna třeba na ty tábory, co si pamatuju, jsme byli tak napůl kluci holky. Ještě si vzpomínám, že se muselo v TeePee spát hygienicky…tzn…kluk holka kluk holka. A i kdyby tam zakladatelka žádného hocha dle svých představ nepotkala, rozhodně to stojí za ty zážitky vyzkoušet.

Jo, záleží, na těch našich jsme taky mívali kluků srovnatelně, ne-li víc, ale byli jsme tím tak trochu specifičtí… :D Takové ty hodně eko akce bývají z mé zkušenosti holčičí víc, ty „drsňárny“, řemesla nebo rozvojové akce spíš 50:50. A u těch táborů organizátoři často i přijímají přihlášky tak, aby to bylo plus mínus vyrovnaně.

• Citovat
  • Nahlásit
96
15.9.21 15:02
@pohledzdruhestrany píše:
Skaut, Anonymní alkoholici, Adventisti sedmého dne, Sdružení střídavkářů, případně Šachistický klub

Zase se snažíš bejt vtipnej koukám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat