Prosím o radu mám 3 dny zpoždění MS

1.4.20 11:01

Prosím o radu mám 3 dny zpoždění MS

Zdravím, před 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci, vím ze po vysazeni trvá nějakou dobu než se zase MS zkoriduje vždy jsem měla 1-2 dny zpoždění, dnes to je 3 den kdy mám zpoždění MS. Citlive bradavky to jsem nikdy neměla a už asi 5 dni zvláštní bolest jako před menzes ale stále nic. S přítelem máme pravidelný styk, bez ochrany ale dáváme si pozor. Test negativní, chci se zeptat jestli bych mohla byt tehu? Děkuji za rady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1087
1.4.20 11:09

:roll: co to je za otazky, ti je pet? kdyz spis bez ochrany, tak byt samozrejme muzes.tedt zopakuj za par dni

Příspěvek upraven 01.04.20 v 11:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
1.4.20 11:10

Kriste pane zeny:rolling_eyes:vím z té si to strašně přejete ale tvl.. To je 20takovych otázek denně… Test negativní, zopakuji za 2 dny… Pokud negativní těhotná nejsi!! Zkušenosti ostatních jsou ti v tomhle případě úplně k ničemu… Co se to rozmohlo? Negativní testy ale strašně všichni přesto jakože těhotné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
1.4.20 11:29

Jestli mas 3 dny opozdenou menstruaci a test negativni, tak spis nejsi. Zrejme rozhazeny cyklus po vysazeni HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
1.4.20 11:52
@kavulenka píše:
Kriste pane zeny:rolling_eyes:vím z té si to strašně přejete ale tvl.. To je 20takovych otázek denně… Test negativní, zopakuji za 2 dny… Pokud negativní těhotná nejsi!! Zkušenosti ostatních jsou ti v tomhle případě úplně k ničemu… Co se to rozmohlo? Negativní testy ale strašně všichni přesto jakože těhotné?

Myslím, že jde o to, že se vyjeví nějaký jiný příznak PMS (jako tady, citlivá prsa -nikdy jsem to neměla) a už je to pro ženu tak velká naděje že nevěří ani negativnímu testu. Je to výsledek možná přehnaného sebepozorování.. Jenže tělo není stroj, a i když většina PMS znaků je měsíc co měsíc stejná, vždycky se může vyjevit něco,,navíc"…já mám ke svým pravidelným náladám a chutím někdy citlivá prsa, někdy svědění těla, někdy píchání u pupíku, jindy zase až ve stydké kosti, někdy dokonce až nechutenství a nevolnosti.. já bych příznaky nepoznala ani kdyby mě,,tloukly do hlavy" :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3260
1.4.20 12:11

No tak ono je to taky i tím vysazením HA. Já ji brala 15 let a po vysazení jsem podle náhodných příznaků mohla být těhotná každý měsíc. MS si chodila jak chtěla, bolelo mě toto a tamhleto. Jenže já to fakt neřešila nepozorovala se a hlavně jsem prostě udělala tt když jsem měla pocit, že zpoždění je už moc dlouhé. Takže zakladatelko, test prostě zopakuj a uvidíš. Je pravda, že těch diskuzí je tu kvanta a žádná tady nedostala relevantní odpověď, protože to ani nejde. Tu ti dá jen tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama