Alimenty a chování bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela175
Stálice 79 příspěvků 03.11.14 18:37
Prosím o radu ohledně bývalého a malé

Ahoj holky tak po dlouhé době sem píšu ale potřebuji velkou radu.
V lednu se mi narodila Natálka a otec malé se nedokázal bohužel k rodině postavit tak jak jsem očekávala. Zkrátka maminčin mazánek kterému jde jen o koruny a nic víc. Prožili jsme si hodně hnusné období a ne jen Já ale i malá. Ale to raději vypisovat nebudu. Zkrátka jsme se rozešly a v RL veden není ani v papíru který se vyplňoval do porodnice. Nechtěla jsem být mrcha a tak jsem se sním chtěla domluvit ohledně nějakých korun který by dával malý a Já bych mu ji zároveň na chvíli nebo celý den půjčila. Nejdřív jsme se domluvili na 3 000,– jenže hned druhý den mi řekl že jí nedá ani koruny a že malá není jeho. Tak jsem se naštvala a řekla že jí vídat nebude, jak on k nám tak mi k němu. Jde mi o to že mám přátele se kterým máme v plánu svatbu a malou si chce napsat na sebe do RL že bych ho dopsala a byl otcem on. Bývalému jsem to jednou nadhodila do telefonu a odpověděl mi že mu to je jedno že malá stejnak není jeho. Tak mi prosím poraďte jak to udělat. Co ho znám tak kdybych to vzala soudně jako osvojení tak on by byl schopný mi udělat spoustu sviň*ren jak nevím co. Je mu jedno jestli malá bude mít v RL jiného otce a tak jsem se rozhodla ho tam dopsat tak jako že je to její pravý táta. S tím že až bude velká tak bych jí řekla pravdu. Máte to některá tak? Poraďte mi prosím jak to nejlépe udělat. Nechci aby na ní měl jakýkoliv nárok po tom jak nám ubližoval nejde mi tak o mě ale to že dokáže ublížit malé byl už vrchol.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 03.11.14 18:39

Tak když není v rl tak envim co resis

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11356 příspěvků 03.11.14 18:42

Takze ty mu pujcis dceru jedine vymenou za penize a chces po nem jak rikas " koruny" i kdyz jsi ho neuvedla v RL?

Keyllah
Extra třída :D 12371 příspěvků 03.11.14 18:43

@Adela175 Jestli jsem to správně pochopila, tak bio otec v RL není, nevídají se a neplatí -) jestli je to tak, tak bych nic dál neřešila s ním a normálně dopsala do RL budoucího manžela. Bývalému to říkat nemusíš, a přes soud to taky neřeš, aby vám to naschvál neztěžoval…

Adela175
Stálice 79 příspěvků 03.11.14 18:43
@kattkka píše:
Tak když není v rl tak envim co resis

Mohu to udělat i když nikde nemám papír o tom že řekl že malá není jeho?

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 03.11.14 18:44

Normálně na matrice uznání otcovství, když nemá jiného papíroveho otce netřeba řešit osvojení… si myslím…

Extra třída :D 11356 příspěvků 03.11.14 18:44

Jinak tvuj novy partner muze tvou dceru osvojit bude v RL a bude na ni mit veskery pravni narok jako pravy otec. Ale vlastne ho proste muzes nechat jen dopsařt do RL to je cele

Příspěvek upraven 03.11.14 v 18:47

Adela175
Stálice 79 příspěvků 03.11.14 18:44
@Šarlota4 píše:
Takze ty mu pujcis dceru jedine vymenou za penize a chces po nem jak rikas " koruny" i kdyz jsi ho neuvedla v RL?

O koruny mi nejde, ty at si někam strčí ale jde mi o to že se knám chová jak ke psům

Run
Generální žvanilka 20660 příspěvků 03.11.14 18:45

@Adela175 můžeš, v tomhle zákon nahrává matkám a škodí otcům. Pokud ty někoho uvedeš do RL, bio otec má pak případné dokazování moc, moc těžké.

Adela175
Stálice 79 příspěvků 03.11.14 18:46

Byla jsem se dnes na matrice a rikala ze pokut ho napisu do rl a neni pravím otcem tak že se to může brát jako podvod. Co kdyz si ex za 2-3 roky vzpomene že má někde malou z toho mám strach

Run
Generální žvanilka 20660 příspěvků 03.11.14 18:48
@Adela175 píše:
Byla jsem se dnes na matrice a rikala ze pokut ho napisu do rl a neni pravím otcem tak že se to může brát jako podvod. Co kdyz si ex za 2-3 roky vzpomene že má někde malou z toho mám strach

To je blbost…

Adela175
Stálice 79 příspěvků 03.11.14 18:48
@Sibyla0 píše:
To je blbost…

Jak to myslíš?

Run
Generální žvanilka 20660 příspěvků 03.11.14 18:49

Však otec není nikdy jistý a takových dětí, co mají v RL toho kdo je nezplodil je víc než dost :mrgreen:

Run
Generální žvanilka 20660 příspěvků 03.11.14 18:50

Já ti říkám, že když v RL bude uveden tvůj manžel a o dítě se bude starat, tak je úplně jedno co bude tvůj ex za dva nebo tři roky tvrdit. Soud to nebude moc zajímat. O dítě bude řádně postaráno a bude v zájmu dítěte aby mu zůstal otec který ho vychovává a který se o něj od narození zajímá.

Extra třída :D 11356 příspěvků 03.11.14 18:51
@Sibyla0 píše:
Však otec není nikdy jistý a takových dětí, co mají v RL toho kdo je nezplodil je víc než dost :mrgreen:

Presne tak, kdyz jdes s partnerem urcit otcovstvi tak ta urednice prece podle jeho ksichtu nepozna, ze je otcem ditete, ktere mam v brise :mrgreen:. Kdyz ti da souhlas svatej Petr tak tam budes mit svateho Petra

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama