Olejíček na ošetření pro holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
shrekoun
Stálice 51 příspěvků 09.10.14 22:21
Prosím o radu ohledně olejíčku

Dobrý večer, prosím maminky holčiček jaký olejíček používáte na ošetření pipinky aby nesrostla? Já zapoměla jaký jsem kupovala, ted mi došel a měla jsem ho v neoriginálním obalu. Moc děkuji :mavam: ( ve dvou lékárnách mi dnes nedokázali poradit)

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 09.10.14 22:26

8o ja dceram nikdy do pipky nesahala

Hadumi
Extra třída :D 13726 příspěvků 09.10.14 22:28

Nikdy jsem nic nepoužívala, stačí večer po koupání roztáhnout.

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 22:28

Taky koukám, já rozhodně ničím nemazala, ani by mě nenapdlo že je to možné 8o

shrekoun
Stálice 51 příspěvků 09.10.14 22:29

Joj jo taky na mě v lékarně koukali, ale nás to u apolináře učili, je ted nový trend že se často stává že holkám srůstají pysky k sobě a je to velice bolestivé. Koupila jsem to v lékarně u apolináře, tam to veděli hned a to mám daleko. ach jo,,,a naše dětská doktorka mi to taky doporučila, že v poslední době často objednává na chirurgii. to je co?!

shrekoun
Stálice 51 příspěvků 09.10.14 22:33

Jéééje já jsem na profilu manžela :mrgreen: :mrgreen: to vypadá divně, ale jsem žena žádný úchyl. :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 09.10.14 22:37
@Trudinka píše:
Taky koukám, já rozhodně ničím nemazala, ani by mě nenapdlo že je to možné 8o

jsem taky sokovana :-O

allinka
Kecalka 389 příspěvků 09.10.14 22:42

Slunečnicový z lékárny…to mi řekla myslím praktická doktorka, předtím jsem taky koupila ten v lékárně u apolináře.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 09.10.14 22:44

Stačí slunečnicový z lékárny ale ono bohatě stačí když pipku každý den omyješ vodou i mezi pysky, pak není potřeba mazat

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 09.10.14 22:46

@Weru @Trudinka na to by vás měl dobrý pediatr vždy upozornit, nám to říkali i v porodnici… http://www.maminka.cz/…ch-devcatek/

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 22:47

Tak koukám že je to nějaké trend u Apolináře. No jo, ti jsou vždycky o krok napřed :lol:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 09.10.14 22:48
@Trudinka píše:
Tak koukám že je to nějaké trend u Apolináře. No jo, ti jsou vždycky o krok napřed :lol:

to je nesmysl, já jsem teda myslela, že tento problém už je v dnešní době internetu dostatečně známý a dost se divím, že to maminkám holčiček neřekli ani v porodnici, ani pak dětský lékař… :think:

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 22:50

@Verca1989 Jo doktoři říkají spoustu věcí. Nejdřív je to koupat mimčo každý den pak zase rozhodně ne každý den, pak je to promazávat slunečnicovým olejem a později hlavně ničím nepromazávat. Trendy se stále mění. Já jsem nemazala a dceři kupodivu nesrostla.

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 22:52

@Verca1989 To máš jako s tím přetahováním předkožky u chlapečků - deset doktorů deset názorů. Někdo je proti že je čas, jiný píše kortikoidy aby se t ohlavně rychle přetahovalo, další objednává na zákrok. Vyber si.

allinka
Kecalka 389 příspěvků 09.10.14 22:52

Teď jsem si vzpomněla, že jsem u nás v lékárně chtěla koupit to, co mi dali u Apolináře (za nic na světě si nevzpomenu, co to bylo). Měli, prodali…a doma jsem našla nápis „ušní kapky“ :-)

edit: tuším, že to byl tekutý parafín

Příspěvek upraven 09.10.14 v 22:56

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >