Prosím o radu plyšový klaun+ kniha Spiderman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 22.06.19 17:42
Prosím o radu plyšový klaun+ kniha Spiderman

Ahoj,
1.7. budou synovi 4 roky. Vymyslel si těžký dárek, dceři bude 29.6. rok pro ni panenku a tu vím kde sehnat skoro všude :) 8).
Nevíte prosím kde sehnat plyšového klauna/šaška a obrazkovou knihu Spiderman?
Zbláznil se stejně jako jeho nevlastní bratr (12) když byl malý do klauna a cirkusu. Úplně je na zabití až jsem z toho filmu na prášky jak ho všude na veřejnosti přehrává je stím nemocný.( Mluvím o 6 medvědů s cibulkou) film cibule.
No a tak si vymyslel že chce kluana a knihu Spiderman. Kniha by měla obsahovat obrázky, jinak by ho nebavila, takhle malé dítě nerozumí textu.
Můžu tedy poprosit kde prodávají plyšového šaška klauna? A knihu Spiderman? Kamarádka říkala, že se těžko klaun v dnešní době shání.

Reakce:
pujda
Kecalka 192 příspěvků 22.06.19 17:49

Google. Tam jsem plyšového klauna našla za 15 sekund :palec:

MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 22.06.19 17:52

Byl to prosím kamenný obchod v Praze? Nebo místo odběru v Praze? Děkuji. Potřebuji pražské nemáme auto. @pujda

MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 22.06.19 17:53

Právě na Google hledám 3 dny a nic nevidím

pujda
Kecalka 192 příspěvků 22.06.19 17:59

@MattoniUzNeni Je to eshop, co jsem se teď dívala, tak výdejní místo v Praze. Vzhledem k tomu, že je myslím proti pravidlům vkládat konkrétní odkazy, tak raději nic dávat nebudu. Ale do google obrázků jsem zadala plyšový klaun. Pak stačí projet přes všechny ty podivnosti a plyšáky vyloženě pro mimina a dají se tam najít i krásní klaunové :) Mně se třeba líbí ten z Toy story 4, stačí pohledat. Třeba vám vyhovovat nebude, nevím, jakého klauna si syn představuje, ale je to jeden z těch hezčích.

yarenka777
Kecalka 243 příspěvků 22.06.19 18:01
@MattoniUzNeni píše:
Právě na Google hledám 3 dny a nic nevidím

Stačí zadat: plyšový klaun hračka tento je v Kar. Varech

Kniha je na Megaknihy, stačí zadat: spiderman obrázková kniha

pujda
Kecalka 192 příspěvků 22.06.19 18:04

Jo a co se týče knížky, tak netuším, kde sehnat se spidermanam vhodnou pro tak malé dítě, ale doporučuju prolézt všemožné levné knihy, tam podobné věci často bývají.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11140 příspěvků 22.06.19 18:42

Knížku spidermana mají snad ve všech knihkupectvích, vzhledem k tomu že je to komixovy hrdina, tak ty knížky jsou jenom obrázkové 8) já čtyřletému občas koupím ten časopis a mám staré marvelacke komixy ještě po sobě, to se mu líbí :mrgreen:

MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 22.06.19 18:43

Děkuju našla jsem baby Mall.cz co není v Praze ale kouknu či chtějí za dopravu

MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 22.06.19 18:44
MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 02.07.19 18:39

Tak malý dostal komix Spiderman 1., Kostým klauna, hopsaciho klauna, od bráchy nevlastního, bublifuk foťák, od stejdy autíčko.
Miminko dostalo růžového medvídka, vajíčka od nejmenší po největší jestli znáte Bábuška jak se skládá do sebe tak něco podobného, od nevlastního bráchy dostala chrastící žirafu a od strejdy zebru plyšovou. A byli super narozky obou dětí

Váš příspěvek
Reklama