Přírodní léčba úzkosti a deprese, poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
devcenka30
Stálice 67 příspěvků 18.01.19 08:52
Prosim o radu prirodni cestou pomuže mi neco na uzkost a depresi?

Dobry den prosim o radu na depresi a uzkost dekuji moc :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 18.01.19 09:22

Edit adminem: mimo téma, urážka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:37

Pokud se přírodní rozumí bez antidepresiv, tak jednoznačně psychoterapie. Nepochybuju, že ti lidi budou radit Bachovy esence a odvar z třezalky, ale jestli máš opravdu úzkosti a deprese, tak se na to prosím vy*er a vyhledej rovnou šikovného psychologa.

Premek_Orac
Závislačka 4678 příspěvků 18.01.19 09:59

@devcenka30 Cílem každého dobrého psychologa by mělo být, ať se pacientnakonec obejde bez medikamentů. Bylinky jistě jsou, které mohou pomoci, ale na vážnější stavy nepomůžou.
Důležité je naučit se je zvládat ve své hlavě. Umět ovládnout to, co se snaží ovládnout tebe. Umět o tom mluvit, umět se tomu vzepřít. Začít od toho, že budeš zvládat v těch stavech napřed základní věci, a pak přidávat. Hodně lidem pomůže třeba i obyčejná procházka. dlouhodobě třeba běhání, plavání, nebo změna prostředí. A samozřejmě je třeba hlavně jít po příčině, a snažit se ji odstranit, nebo se s ní jinak vypořádat. Ale konkrétněji ti člověk může poradit, když se o příčinách něco doví. Obecné rady pomohou jen částečně.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 18.01.19 10:05

Už několik let používáme v rodině na vše homeopatii a jsme spokojený.Dokonce i psovi ted pomohla při zánětu močových cest.Ale chce to dobrého homeopata, který vyslechne, a dá něco přímo na míru.

devcenka30
Stálice 67 příspěvků 18.01.19 10:05

Asi mate pravdu sice doktor mi napsal Rivotril 1 kapku dene podle potreby henze ja jsem takova ze se to bojim vzit.nebo neurol 0,25 tak ted nevim co je s toho lepsi.dekuji

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 18.01.19 10:07
@devcenka30 píše:
Asi mate pravdu sice doktor mi napsal Rivotril 1 kapku dene podle potreby henze ja jsem takova ze se to bojim vzit.nebo neurol 0,25 tak ted nevim co je s toho lepsi.dekuji

Já brala obojí, ale nepomohlo ani jedno a jako bonus mi po tom bylo zle od žaludku.

hanyketty
Kecalka 171 příspěvků 18.01.19 10:36

Před cca osmi lety bych vznášela podobný dotaz…komu pomůžou homeopatika (nula nula prd) tak netrpěl úzkostmi nebo depresemi. Nakonec jsem pak jsem byla ráda, že jsou antidepresiva jako Asentra.

Premek_Orac
Závislačka 4678 příspěvků 18.01.19 10:39

@devcenka30 Být tebou, tak zkusím, jak na to tvé tělo a hlava zareagují. A podle toho postupoval dál.

Uživatel je onlinezuzikka
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 12 inzerátů 18.01.19 10:59

Homeopatika. Ty zabraly mě i manželovi.

Lana25
Kecalka 306 příspěvků 18.01.19 11:04
@devcenka30 píše:

Ahoj, já bych to zkusila na tvým místě. Taky jsem nechtěla, že zvladnu sama, joo jak jsem se pletla. Neurolu se neboj, tay jsem se bála :mrgreen: hlavně po přečtení příbalovýho letáku. Urcitě tohle lepší než trpět. Neurol je na kratkodobý užívání než ti zaberou antidepresiva. tak ber oboje, jak ti napsal. a neurol můžeš, jen když bude nejhůř. bude to dobrý, neboj :hug: chce to čas, dopřej si ho.

Lana25
Kecalka 306 příspěvků 18.01.19 11:05

ja ještě piju čaj z meduňky, heřmánkovej a nějakou bylinnou směs na nervy z lékárny. cpu se magnéziem a vitaminem c.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 11:15
@devcenka30 píše:
Dobry den prosim o radu na depresi a uzkost dekuji moc :,(

Záleží na tom, jak moc silné úzkosti a deprese máš. Ze zkušenosti už bych nikdy nečekala, že mě uzdraví nějaká bylinka a raději bych hned nasadila AD. Také jsem se létá snažila a zadělala jsem si tím akorát na ještě horší problémy.
Omlouvám se za anonym, pro mě je choulostivé téma.

devcenka30
Stálice 67 příspěvků 18.01.19 11:23

No psichiatr mi nasadil Rivotril 2,5 mg kapky 1× dene podle potreby. No a dnes jsem rekla obvodakovi at mi napise neurol 0,25 no tak prave nevim co mam skusit. Dela mi to tak ze se mi sevre hrud a spatne se mi dycha. Pak to na chvili prejde .tak nevim co prvni brat. Dekuji ;)

devcenka30
Stálice 67 příspěvků 18.01.19 11:24
@devcenka30 píše:
No psichiatr mi nasadil Rivotril 2,5 mg kapky 1× dene podle potreby. No a dnes jsem rekla obvodakovi at mi napise neurol 0,25 no tak prave nevim co mam skusit. Dela mi to tak ze se mi sevre hrud a spatne se mi dycha. Pak to na chvili prejde .tak nevim co prvni brat. Dekuji ;)

Jeste k tomu ja se bojim brat leky :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >