Prosím o radu s krevním tlakem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:18
Prosím o radu s krevním tlakem

Dobrý den
Chtela bych se vás zeptat, jaký je tlak 107/85? Vůbec se v tom nevyznám, řekla bych že trochu nižší, ale to druhé číslo mi přijde vysoké ne? Jsem teď nastydlá, od noci mě občas píchne na srdci a je mi zle, ne kvůli žaludku, ale jakobych měla jiný rytmus srdce. Chvilema mám i mžitky před očima.
Je mi 19 let, mám normální postavu.
Do Motola jet nechci, protoze už jsem tam byla s podobnými problémy, ne kvůli tlaku, ale píchání u srdce, dušnost a vynechávání. Pokaždé me dali jen na EKG a poslali domů nebo mi nabídli péči psychiatra.
Vkládám to anonymně protože je to pro mě citlivá informace.

Reakce:
Tableta
Závislačka 4241 příspěvků 27.10.18 11:20

Tlak se určuje podle toho druhýho čísla. Toto je normální tlak.

alilauter
Kecalka 307 příspěvků 27.10.18 11:21

Je normální takže tam bych problem neviděla. Máš nějaký stresy, potíže a tak?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7000 příspěvků 27.10.18 11:22

Je nižší, ale nic hrozného. Mívám mnohem nižší. Spíš mi připadá že se moc pozoruješ a celý problém budeš mít spíš v hlavě :nevim:

Bendy123
Nováček 2 příspěvky 27.10.18 11:22

@Tableta tak to se mi trošku ulevilo, děkuji moc

Konnny
Závislačka 2637 příspěvků 27.10.18 11:25

To je normální tlak, horní trochu nižší, ale to nic neznamená. Tlak je v pořádku, ekg taky, radila bych se tolik nepozorovat, tlak neměřit.

Lenka_Hal
Kelišová 6252 příspěvků 27.10.18 11:43

Ja treba tak vysoky nikdy nemela :D Ani jako tehotna…
To jakoby jiny rytmus srdce byva ze stresu, nevyspani…mela jsem to obcas na vsoke. Pokud to mas ale nejak casto, a mzitky pred ocima..asi bych pro jistotu zasla k doktorovi.

cverunka
Závislačka 2713 příspěvků 27.10.18 17:39

Horni je spis nižší. Kdo na to není zvyklý, muže se cítit nedobře. Ja měla vždy spíše vyšší a v těhotenství mi takhle klesl a byla jsem někdy KO.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >