Prosím o radu s krevním tlakem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:18
Prosím o radu s krevním tlakem

Dobrý den
Chtela bych se vás zeptat, jaký je tlak 107/85? Vůbec se v tom nevyznám, řekla bych že trochu nižší, ale to druhé číslo mi přijde vysoké ne? Jsem teď nastydlá, od noci mě občas píchne na srdci a je mi zle, ne kvůli žaludku, ale jakobych měla jiný rytmus srdce. Chvilema mám i mžitky před očima.
Je mi 19 let, mám normální postavu.
Do Motola jet nechci, protoze už jsem tam byla s podobnými problémy, ne kvůli tlaku, ale píchání u srdce, dušnost a vynechávání. Pokaždé me dali jen na EKG a poslali domů nebo mi nabídli péči psychiatra.
Vkládám to anonymně protože je to pro mě citlivá informace.

Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 27.10.18 11:20

Tlak se určuje podle toho druhýho čísla. Toto je normální tlak.

Uživatel je onlinealilauter
Kecalka 229 příspěvků 27.10.18 11:21

Je normální takže tam bych problem neviděla. Máš nějaký stresy, potíže a tak?

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 27.10.18 11:22

Je nižší, ale nic hrozného. Mívám mnohem nižší. Spíš mi připadá že se moc pozoruješ a celý problém budeš mít spíš v hlavě :nevim:

Bendy123
Nováček 2 příspěvky 27.10.18 11:22

@Tableta tak to se mi trošku ulevilo, děkuji moc

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 27.10.18 11:25

To je normální tlak, horní trochu nižší, ale to nic neznamená. Tlak je v pořádku, ekg taky, radila bych se tolik nepozorovat, tlak neměřit.

Lenka_Hal
Kelišová 5299 příspěvků 27.10.18 11:43

Ja treba tak vysoky nikdy nemela :D Ani jako tehotna…
To jakoby jiny rytmus srdce byva ze stresu, nevyspani…mela jsem to obcas na vsoke. Pokud to mas ale nejak casto, a mzitky pred ocima..asi bych pro jistotu zasla k doktorovi.

cverunka
Závislačka 2600 příspěvků 27.10.18 17:39

Horni je spis nižší. Kdo na to není zvyklý, muže se cítit nedobře. Ja měla vždy spíše vyšší a v těhotenství mi takhle klesl a byla jsem někdy KO.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >