Jak by měl vypadat pozitivní ovulační test?

358
12.12.19 18:43

Prosím o radu s ovulačním testem a omlouvám se za nové téma ????

Hezký den moc prosím o radu a omlouvám se že zakládám nové téma ale vůbec nemám představu a ani nevím jak by měl vypadat pozitivní ovu test. Dělám ho poprvé a jsem teprve 6.den cyklu, po MS mám 2 dny a celkový cyklus mám 25 dnů. Luteální fázi mám asi 13 podle bolesti kterou pociťuji na vaječníku. Ale možná je to K tomu možná ne :think: 8o :D teď jsem začala pít od prvního dne cyklu kontryhel a taky už asi 4 dny bojuji s nějakou virozou je možné že se mi ovulka díky té nemoci posunula? Přidávám foto testu a prosím neukamenujte mně ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
12.12.19 18:49

Toto není pozitivní ovu test… Testovací čárka musí být silnější nebo stejně silná jako kontrolní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
12.12.19 18:56

@Ufinka87 tak děkuji opravdu jsem v tomto zelenáč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
12.12.19 19:04

Např zde 13 DPO pozitivní ovu test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
12.12.19 22:17

@Ufinka87 tak budu zkoušet dál a možná se mi ovu povede včas zachytit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
16.12.19 15:45

@Juliet 93

Osvedcila se mi aplikace Premom. Presne po 5 minutach test vyfotis a on ti to vyhodnoti. Po dalsich minutach zpozitivni vic a poznas prt.

• Citovat
  • Nahlásit
358
16.12.19 16:46

@Micky174 tak děkuju za tip hned si ji najdu na storu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
16.12.19 16:48

@Micky174 jináč u mě už asi ovu proběhla dle dnešního testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
17.12.19 14:26

Zkušenosti s ovu testy?

Ahojky holky, můžu poprosit o radu a zkušenosti s ovu testy? Testuji 3. Měsíc a vždy mám jen takhle slanou druhou čárku. Myslíte že mohla proběhnout ovulace? Příští měsíc už to bude 6. Měsíc snažení. Myslíte že mě doktor vyšetří když přijdu v době před ovulací? Začínám z toho být už nervózní. Při poslední preventivní prohlídce jsem mu říkala že se chceme začít snažit, ať se podívá jestli je vše v pořádku a prý je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.12.19 10:52

Ahoj Holky,
Prosim o radu :andel:
Poslu vám sem i obrazek ovulačnich testů :) (testy jsem delala proto abych si byla jistá jestli ovulaci mám či ne podle výpočtů) Test jsem zacala delat v úterý a pak jeden den vynechala, protože jsem si řekla bude zase stejný jako predešle dny.
Dnes ráno jsem si udělala znovu. Přece nemuzu mít stejné čárky // 4dny :nevim: jsem z toho jelen.
O dítko se snažíme, ale tomu už nerozumím. :?
Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:10

@Juliet 93 ahoj já mám taky pozitivni ovu test jsem 33 DC a mám 6 dní zpozdeni chci vědět nazor

• Citovat
  • Nahlásit
1
22.3.21 10:33

Ovulace?

Je to ovu nebo ještě ne? 🤔 😣 😣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu