Prosím o radu sportovní kočárek

1666
16.7.15 20:49

prosím o radu sportovní kočárek

Ahojky moc prosím o radu chtěla bych koupit sporťák použitý, budu potřebovat tak na půl roku pak vytáhnu svůj, který není polohovatelný. Potřebovala bych radu mám několik požadavků-rukojeť aby šla přehazovat, pak aby šel dát do lehu(mimi ještě nesedí) a taky aby byl do terénu jezdíme hodně po lesních cestách, chtěla bych čtyřkolku prooosím poraďte klidně hoďte i odkaz budu vděčná, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.7.15 21:00

My máme cortinu camarello x3 evolution :) vypadá takhle http://detsky-bazar.megainzerce.cz/…9-187898.htm jsem s ním spokojená, já ho kupovala použitý za 1.800 i s hlubokou korbou a vajíčkem, všechno jde na to nasadit. Sporťák jde do lehu, mimčo může koukat na tebe i do předu. Jezdí se s ním dobře. Akorát to není čtyřkolka no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
16.7.15 21:07

@anonymka227 Díky a můžu se zeptat jak se s ním jeydí v kameném terénu? Nedrncá to moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.7.15 21:10

Asi presne vim co hledate, hledala jsem taky takovy a za me mohu jednoznacne doporucit Hartan Topline X. Do terenu je perfektni, ma prehazovaci rukojet, nastavitelnou tvrdost podvozku, jde do uplneho lehu. Koupila jsem ho jako druhy kocarek byt neni nejlevnejsi a nakonec prodam ten co jsem mela puvodne :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
16.7.15 21:15

@fidysek jojo ten jsem chtěla kupovat mam easy wallker…Jenze nejde polozit a navíc bych chtěla na zimu aby malé nefoukal vitr do korby máme tady kruté zimy na jaře u bych vytáhla ten náš achjo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.7.15 21:20
@Lucie66 píše:
@fidysek jojo ten jsem chtěla kupovat mam easy wallker…Jenze nejde polozit a navíc bych chtěla na zimu aby malé nefoukal vitr do korby máme tady kruté zimy na jaře u bych vytáhla ten náš achjo :(

Ten Hartan je opravdu super. Da se najit i na bazaru ale chce to trpelivost, moc jich neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.7.15 21:24

Jeste jako plus povazuji bezdusova kola, i v narocnem terenu se nemusim bat ze pichneme coz se u jinych stava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
16.7.15 21:33

@fidysek jojo je krásnej, ale jeto pálka já dala za kočár se vším všudy 30000kč nemůžu zase vypláznout tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.7.15 21:36

No ja za novy ktery asi prodam taky a za Hartan z bazaru 5000 :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
16.7.15 22:52

Já mam Gesslein F6 z druhý ruky. Má vyměnitelný kola z aretačních na terénní, přehazovací rukojeť, kola bez duše. jsem s ním max spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama