Prosím o radu ty které mají Medelu Mini Electric

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 23.01.10 22:05
Prosím o radu ty které mají Medelu Mini Electric

Holky co máte odsávačku mateřského mléka Medelu, máte Mini Electric nebo Mini Electric Plus.
Nevím kterou koupit, využije se to na ty obě prsa nebo stačí na jedno? :nevim:
Ještě se mi líbí Medela Swing

Reakce:
Lenka2602
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 22:17

Ahoj, já krmím pouze odsátým mlíkem, takže u mě odsávačka jede pořád :lol: Mám Mini Electric a jsem s ní spokojená, odsávám po jednom.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 24.01.10 09:17

Měla jsem Medelu Mini Electric a byla jsem s ní moc spokojená… 3 týdny jsem mlíko jenom odsávala a vozila do porodky pro malou. Dost často se stává, že jak odsáváš jedno prso, z toho druhého začne taky téct, takže pokud budeš ve stejnou hodinu potřebovat odsát obě, byla by lepší ta pro obě prsa, aby ti zbytečně trocha mléka z toho druhého neutekla :-) Ale dá se to chytat i jinak, nebo když ti nebude záležet na každé kapce, tak to neřeš a jdi klidně do té Mini Electric :wink:

duuupka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.10 11:51

Tak já mám taky Mini Electric a jsem spokojená. Já jsem jednou rukou držela odsávačku a druhou jsem držela prso. Takže dvě najednou by se mi asi dělali špatně. Někdy ani nebylo potřeba odsát obě. Protože to jedno už vysál prcek.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 18.09.14 15:53

Snad poradíte :-) koupila jsem si zde na bazaru Medelu ME a příjde mi, že mezi nejnižšší a nejvyšší úrovní sání není prakticky rozdíl, předtím jsem měla vypůjčenou Swing a s tím se to vůbec nedá srovnávat… :nevim: otázka zní - má to tak být, nebo sem koupila vadný kus?

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 35 inzerátů 18.09.14 16:03

No to asi není dobře. Já tuto odsávačku měla a občas se mi nezvyšoval podtlak když nebyla čistá membrana a prostor pod ní a taky je nutné tu membranu občas vyměnit za novou. Občas jsem nad tím taky laborovala ale jinak jsem byla spokojená.

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.14 16:20

@geilens no urcite to problem je, ja jsem ji mela kdysi pujcenou v porodce na rozkojeni, davala jsem intenzitu tak neco pres pulku a kdybych ji dala uplne na nejvic, utrhlo by mi to cecek :lol: rozdil sel poznat na 10000%, neco je spatne :think:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 18.09.14 16:30

@loula @Hermina.p děkuju :)

opinka
Kelišová 5285 příspěvků 18.09.14 22:06

@geilens Asi máš bohužel vadný kus, tuto odsávačku mám a rozdíl mezi min a max je teda obrovský. Nebo mě napadlo, jestli není už nefunkční to gumové těsnění :nevim:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 18.09.14 22:08

@opinka zítra ji posílám zpet :cert: je možné že bych ji blbě složila třeba?

opinka
Kelišová 5285 příspěvků 18.09.14 22:19

No možná jsi tam nějak málo zastrčila ten bílý gumový „cucek“ kulatý, takové to těsnění. Nebo už je těsnění nefunkční :nevim:. Možná bych to zkusila ještě jednou podle návodu rozložit a složit. Lahvičku na tom určitě našroubovanou máš, že jo.
Jinak je to ale super odsávačka. Mně to třeba s manuální nikdy nešlo, tato funguje bezvadně. Tak snad se ti ji podaří zprovoznit.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 18.09.14 22:23

Zkoušela jsem tu membránu i vyměnit za novou - efekt nula
ona saje, odsaju s ni v pohodě, ale nejde to regulovat :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >