Prosím o radu ve vztahu. Jsme před koncem ?

Anonymní
20.9.21 00:41

Prosím o radu ve vztahu jsme před koncem ?

Ahoj všem jdu s prosbou o radu. Jsme spolu 4roky, z toho rok bydlíme spolu. Začal mi vyčítat že ho jen ponižuju a urazim, často jsme se hadaly. Náš vztah byl fajn, ale přišel mi prechozely, z tohoto důvodu sem chtěla posun a začala do něj šit, že chci dítě. On o dítěti nechtěl ani slyšet, z důvodu :kytka: toho že máme byt v rekonstrukci, splácí auto atd. Z tohoto důvodu byl velmi často v práci, což sem mu taky vycitala. V práci jsme často oba dva, takže když jsme měli volno jezdily jsme spolu po výletech a to nas bavilo oba. Jenže to se stalo osudným, začal mi vyčítat, že se mnou nic neudělá v bytě a že ho jen brzdim. samozrejme já to viděla naopak, že mě je 30 let a on nechce dítě, takže tím se naše hádky prohloubily. Do toho on zjistil, že se občas sejdu s kamarádem, ale on je gay a nikdy by s ním nic nebylo, spíš sem to brala jako útěchu na rameno a občas se vypovídat z toho všeho, abych zabránila hádce doma. Najednou to v něm vše bouchlo, a chtěl abych se okamžitě odstěhovala. Pak se tedy uklidnil že mi dá čas a klid než si něco najdu. Je to týden, skoro vůbec nebyl doma ani nemám čas si o tom všem s ním promluvit, vcera přišel domů jen se vyspal z noční a odpoledne už mu volala nějaká holka, pak mi řekl že nepřijde domů. Že konečně začal žít a doufá že i já brzy budu mít život po jakém toužím. Holky ale já toužím po životě s ním. A vůbec teď nevím, zda se stěhovat nebo ne. Připadám si I blbě když sem v bytě který je jeho a on chodí pryč. Podle kamarádky je ublizeny že zjistil že sem se občas sešla s tím kamarádem, on mi dokonce i řekl že sem mu lhala a tím je naše důvěra pryč a dělá mi naschvaly(jakože s tou holkou). Ale já nemám ani prostor si o tom s ním promluvit, nechávám ho v klidu volne, ať vše rozdycha a promysli…co si o tom holčičky myslíte? Je nějaká šance, jak říká kamarádka, nebo už má jiný život? Což snad ani nejde po týdnu. Nevím zda hi nechat, bojovat nebo naopak si hledat nějaký jiný byt. Diky za rady a pomoci ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.9.21 01:11

Ahoj :) No, jak bych to jenom… Holčička jsi tady tuším především ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.9.21 01:20

@Kočka nedomácí asi jo tedy, děkuji za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
20.9.21 05:04

Neponizuj se a odejdi. Bude te to sice nejaky cas bolet, ale posun se dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
20.9.21 05:29

Najdi si bydlení a odejdi, toto by stejně nefungovalo. Časem to přebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10506
20.9.21 06:02

Nevím, na co čekáš. Sbal si věci a jdi. Řekl ti to jasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10120
20.9.21 06:49

No sama jsi ten váš vztah dotlačila do rozchodu. Když řešíte rekonstrukci bytu a splácení auta = že to sebere hodně peněz = že musí víc pracovat = že má málo času a tak jde pokračovat. A ty místo toho, aby jsi aspoň něco z toho vzala jako fakt a přizpůsobila se tomu. Tak si jedeš pořád jen to svoje. On vypadá rozumně, že si těch závazků (hlavně finančních) nechce na sebe nabrat až tolik a ty tohle evidentně vůbec neresis. Takže se na něj vyprdni a nech jej nějaké, která bude za schopného a pracovitého chlapa ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
20.9.21 06:51

Takhle se chovala i moje kamarádka. Byla věcné naštvaná, hádali se, pak se ponizovala a když dostala 3 měsíce na vystěhování, tak doufala že si to rozmyslí a nicc si nehledala. Poslední týden čučela jak puk a s taskama neměla kam jít :roll: najdi si být holčičko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6929
20.9.21 06:53

Trochu mi přijdeš sama jako dítě. Jen spolu bydlíte. Manželství asi nebylo ani v plánu, ale dítě ano? Tobě by to nevadilo? Pode mě tu kamarádku už má déle a tebe už má dost. Na nic nečekej. Ztrácíš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10120
20.9.21 06:58
@thalasan píše:
Takhle se chovala i moje kamarádka. Byla věcné naštvaná, hádali se, pak se ponizovala a když dostala 3 měsíce na vystěhování, tak doufala že si to rozmyslí a nicc si nehledala. Poslední týden čučela jak puk a s taskama neměla kam jít :roll: najdi si být holčičko.

Já bych to opravil spíš na věčně nespokojenou a z toho naštvaná. Prostě ji nic není dost dobrý a pořád chce něco víc a víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
20.9.21 07:13

Lidi jsou ve vztahu, aby jim bylo spolu dobře. Ne, aby na sebe štěkali a byli nepříjemní. Co sis myslela, že se stane? Nikdo nechce být peskovaný a tlačený do kouta, zejména, když má sám dost starostí a místo podpory do něj partnerka ryje.
To, že ti dal čas na vystěhování, znamená jenom to, že si uvědomuje, že tě asi nemůže vyhodit ze dne na den na ulici. Nic víc. Kdyby si to chtěl rozmyslet, tak spíš, když tě nějakou dobu neuvidí, takže seber zbytky hrdosti a odstěhuj se.
Můžeš mu nechat dopis, nebo poslat zprávu, že by sis chtěla promluvit, ale udělej to až po odstěhování, jestli si budeš pak ještě myslet, že máte budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7841
20.9.21 07:23

Lidi jako ty miluju. Máš se sbalit a táhnout jinam, čemu na tom nerozumíš? Přestaň toho chudáka už deptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35689
20.9.21 07:24

Neptej se „holčiček“ a kamarádů gayů, místo toho si pohovoř s ním. Aby mi chlap dělal naschvály ve 30 letech, na to bych zvědavá nebyla. Žít v bytě, který mi nepatří, a čekat, až se vrátí od jiné ženské. Chtěla bych od něj vědět, na čem jsem a podle toho bych se zachovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
20.9.21 08:29

Na tvou otázku - váš vztah není před koncem, už skončil. Tvůj ex nebyl spokojený, asi někoho potkal, kdo mu dal impuls to rozseknout, ze slušnosti ti dává čas, najít si jiné bydlení a ty by ses ze slušnosti měla taky co nejdříve odstěhovat.. I kdyby tvému ex jeho nový, začínající vztah nevyšel, k tobě se s velkou radost nebude chtít vracet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
20.9.21 08:31

Jako chápu tě, že ve 30ti máš na první dítě nejvyšší čas, ale pokud chlap nechce nebo není úplně přesvědčený, tak toho určitě nedosáhneš neustálým pruzením. Teď už jsi ho podle všeho vyprudila natolik, že už tě má plný zuby. Sbalila bych se a odešla. Třeba mu začneš chybět a ozve se, těžko říct. A když ne, aspoň máš poučení pro příště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat