Prosím o radu - vracím se do zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:20
Prosím o radu - vracím se do zaměstnání

Ahoj všem,
příští týden to budu teprve řešit, ale chci být trochu přichystaná, takže sbírám info.
Jsem zaměstnaná u firmy, smlouva na neurčito. Těhotenství, rodičák na 3 roky. Během těch 3.let mi zrušili mé pracoviště, dále se firma přejmenovala a změnili se majitelé. Co teď bude se mnou až se vrátím? Mám na něco nárok? Myslím, že na mě zapomněli.
 Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33283 příspěvků 27.09.18 20:38

se zeptej zaamětnavatele

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:46
@matkabagristy píše:
se zeptej zaamětnavatele

Celý vedení je obměněné…Zeptám se, ale až příští týden. Do té doby zjištuji info všude možně.

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 27.09.18 20:59

Já si myslím že jste furt u nich vedená jako zaměstnankyně, určitě si Myslim, že na vás nezapomněly… Nemáte třeba nějakou kolegyni v práci která tam zůstala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:21
@MisulkaP píše:
Já si myslím že jste furt u nich vedená jako zaměstnankyně, určitě si Myslim, že na vás nezapomněly… Nemáte třeba nějakou kolegyni v práci která tam zůstala?

I když se společnost přejmenovala?

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 27.09.18 21:26
@Anonymní píše:

Určitě… Naše firma se teď taky přejmenovala a normálně máme smlouvy které jsme měly..ja mám smlouvu na neurčito, jsem teď na rizikovém těhotenství a vrátím se zpět až po rodicaku… Oni vám to místo musí držet anebo pokud vás nevezmou zpět musí vám vyplatit odstupné, aspoň já si myslím že by to tak mělo být ;)

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 27.09.18 21:32

Nejde o název. Měnila společnost ič?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:37
@lachtanice86 píše:
Nejde o název. Měnila společnost ič?

To já bohužel netuším…

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 27.09.18 21:42
@Anonymní píše:
To já bohužel netuším…

Tak se podívej do své pracovní smlouvy a pak to over na obchodním rejstriku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:51
@Peta02 píše:
Tak se podívej do své pracovní smlouvy a pak to over na obchodním rejstriku

Vypadá to, že ne…

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 27.09.18 22:12
@Anonymní píše:
Vypadá to, že ne…

Tak si myslím, že prebrali vše včetně zaměstnanců. A normálně tě mají ve stavu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63696 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 07:59

Podle toho co pises, tak taky myslim, ze zapomneli, protoze kdyz rusili cele pracoviste, tak ti mohli dat výpověď i na RD a usetrili by platy za vypovedni dobu. Nicmene, kdyz to neudelali, tak te bud zamestnaji nebo ti daji vypoved s odstupnym ted.

eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 28.09.18 08:22
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
příští týden to budu teprve řešit, ale chci být trochu přichystaná, takže sbírám info.
Jsem zaměstnaná u firmy, smlouva na neurčito. Těhotenství, rodičák na 3 roky. Během těch 3.let mi zrušili mé pracoviště, dále se firma přejmenovala a změnili se majitelé. Co teď bude se mnou až se vrátím? Mám na něco nárok? Myslím, že na mě zapomněli.
Díky

Co je to „zrušili mé pracoviště“? Firma, která vás zaměstnávala, skončila v místě (např. obci), které máte v pracovní smlouvě uvedeno jako místo výkonu práce? Anebo odvezli soustruh, u kterého jste stála, do šrotu? Konkretizujte to.

eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 28.09.18 08:24
@Anonymní píše:

Když se společnost přejmenovala, tak to na jejích závazcích a pohledávkách nic nemění.

Máš pracovní smlouvu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 11:08

Firma má spoustu poboček a tam,kde jsem pracovala já,tak tu pobočku zrušili během tě doby,co jsem byla na MD.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >