Reklama

Prosím o radu - vracím se do zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:20
Prosím o radu - vracím se do zaměstnání

Ahoj všem,
příští týden to budu teprve řešit, ale chci být trochu přichystaná, takže sbírám info.
Jsem zaměstnaná u firmy, smlouva na neurčito. Těhotenství, rodičák na 3 roky. Během těch 3.let mi zrušili mé pracoviště, dále se firma přejmenovala a změnili se majitelé. Co teď bude se mnou až se vrátím? Mám na něco nárok? Myslím, že na mě zapomněli.
 Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33154 příspěvků 27.09.18 20:38

se zeptej zaamětnavatele

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:46
@matkabagristy píše:
se zeptej zaamětnavatele

Celý vedení je obměněné…Zeptám se, ale až příští týden. Do té doby zjištuji info všude možně.

MisulkaP
Stálice 69 příspěvků 27.09.18 20:59

Já si myslím že jste furt u nich vedená jako zaměstnankyně, určitě si Myslim, že na vás nezapomněly… Nemáte třeba nějakou kolegyni v práci která tam zůstala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:21
@MisulkaP píše:
Já si myslím že jste furt u nich vedená jako zaměstnankyně, určitě si Myslim, že na vás nezapomněly… Nemáte třeba nějakou kolegyni v práci která tam zůstala?

I když se společnost přejmenovala?

MisulkaP
Stálice 69 příspěvků 27.09.18 21:26
@Anonymní píše:

Určitě… Naše firma se teď taky přejmenovala a normálně máme smlouvy které jsme měly..ja mám smlouvu na neurčito, jsem teď na rizikovém těhotenství a vrátím se zpět až po rodicaku… Oni vám to místo musí držet anebo pokud vás nevezmou zpět musí vám vyplatit odstupné, aspoň já si myslím že by to tak mělo být ;)

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 27.09.18 21:32

Nejde o název. Měnila společnost ič?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:37
@lachtanice86 píše:
Nejde o název. Měnila společnost ič?

To já bohužel netuším…

Peta02
Kecalka 344 příspěvků 27.09.18 21:42
@Anonymní píše:
To já bohužel netuším…

Tak se podívej do své pracovní smlouvy a pak to over na obchodním rejstriku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:51
@Peta02 píše:
Tak se podívej do své pracovní smlouvy a pak to over na obchodním rejstriku

Vypadá to, že ne…

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 27.09.18 22:12
@Anonymní píše:
Vypadá to, že ne…

Tak si myslím, že prebrali vše včetně zaměstnanců. A normálně tě mají ve stavu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 07:59

Podle toho co pises, tak taky myslim, ze zapomneli, protoze kdyz rusili cele pracoviste, tak ti mohli dat výpověď i na RD a usetrili by platy za vypovedni dobu. Nicmene, kdyz to neudelali, tak te bud zamestnaji nebo ti daji vypoved s odstupnym ted.

eumedon
Extra třída :D 13541 příspěvků 28.09.18 08:22
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
příští týden to budu teprve řešit, ale chci být trochu přichystaná, takže sbírám info.
Jsem zaměstnaná u firmy, smlouva na neurčito. Těhotenství, rodičák na 3 roky. Během těch 3.let mi zrušili mé pracoviště, dále se firma přejmenovala a změnili se majitelé. Co teď bude se mnou až se vrátím? Mám na něco nárok? Myslím, že na mě zapomněli.
Díky

Co je to „zrušili mé pracoviště“? Firma, která vás zaměstnávala, skončila v místě (např. obci), které máte v pracovní smlouvě uvedeno jako místo výkonu práce? Anebo odvezli soustruh, u kterého jste stála, do šrotu? Konkretizujte to.

eumedon
Extra třída :D 13541 příspěvků 28.09.18 08:24
@Anonymní píše:

Když se společnost přejmenovala, tak to na jejích závazcích a pohledávkách nic nemění.

Máš pracovní smlouvu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 11:08

Firma má spoustu poboček a tam,kde jsem pracovala já,tak tu pobočku zrušili během tě doby,co jsem byla na MD.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >