prosím o radu výběr lázní pro dítě s respiračními problémy

1503
8.3.08 23:13

prosím o radu výběr lázní pro dítě s respiračními problémy

rosím o veškeré rady, zkušenosti při výběru lázní pro Kátu. Minulý týden Káta prodělala těžký astmatický záchvat, oboustraný zánět na plicích a dnes mi bylo řečeno, ať si do pátku vyberu, kam chceme jet.
Nabídka - Jánky, Jeseníky, Luhačovice..nebo cokoliv, co bude vyhovovat.

Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost - samozřejmě pojedu s ní, takže jak zkušenosti pro dítě, tak pro mě.

děkuju holky předem
miselline

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.3.08 07:54

Ahojky, nám byly doporučeny Luhačovice (jsme z Ostravy), v Jeseníkách se střídají tři roční období -jaro, podzim, zima a léto tam prostě není, vím jak byli kluci ve Velkých Losinách v srpnu a chladno tam bylo ráno do 11 a pak už od 15 znova. Já jsem tedy na radu paní v pojišťovně volila Luhačovice a taky dr mi obě (naše obvodní i dr. z pneumologie) doporučily jako první Luhačovice, taky jedu s Elinkou-musíme nastoupit do 3.6. aby nám to vyšlo v červenci má Eli 6 let. Tak posoudíme až se vrátíme, vím že dospěláci nedají na Luhačovice dopustit. Tak správnou volbu a hlavně hodně zdravíčka Anulka

• Nahlásit
  • Citovat
6149
9.3.08 08:00

Já jsem v děstvé prodělala takových zápalů plic nekolik a byla jsem v Jánských lázních, tam se mi to z pohledu dítěte zdálo fakt dobré a to jsem byla malá - 4 roky. pak jsem jezdila tehdy do zotaven - Bukovany a pak v nějaké v Krkonoších..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
9.3.08 19:38

Ahoj,

jako dítě jsem měla taky velké problémy a byla jsem v Luhačovicích. Podle toho co říká mamka tak mi to hodně pomohlo. Syn je v tomto bohužel po mě takže zřejmě taky pojedeme do lázní a taky bych pro něho vybrala Luhačovice. Mimochodem je tam opravdu krásně :) a hlavní je, že teď se může jet s dítětem. Kdysi to nešlo :(

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
9.3.08 20:21

ahojky jsem z J.Hradce a ucila jsem na ZŠ.Z me tridy jezdil jeden kloucek do lecebny v OSTROVE u Macochy.Moc si to chvalili.Ale nevim,jestli je primo urcena respiracnim chorobam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
10.3.08 08:39

Ahojky,my jsme byli v Jeseníkách a bylo tam super.Je pravda,že jsme tam byli v zimě a na to si fakt nemůžeme stěžovat.Holky co tam byly v létě si také nestěžovaly,prý to bylo ještě lepší,ale to už je názor druhých a to já posoudit nemůžu.
V Jeseníkách probíhaly procedury typu inhalace 2× denně,koupele,sauna,bazén(ale pouze pokud dítě není velký atopik,což byl náš případ,takže my bazén neměli),dechová cvičení,míčkování a klimatoterapie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
10.3.08 15:45

Ahoj,
já jsem byla s malým v Jánských lázních. On má ale pohybové problémy, takže jsem byli v DLL Vesna a co vím tak respiračky jsou kromě toho i na jiné budově kterou neznám, takže co se týče toho tak nemůžu sloužit. Ale v Jánkách se mi moc líblo. Je to uprostřed hor, takže vzduch a okolí nádhera. Při procházkách je to sice pořád z kopce do kopce, ale to mi nevadilo, aspoň jsem trochu udržovala fyzičku :) . Byli jsme tam ale na začátku podzimu a to bylo krásně. Nevím jak v zimě, bývá tam dlouho sníh. Ale jinak velká spokojenost i s jídlem a personálem.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
13.3.08 09:20

Já jsem před mnoha a mnoha lety byla několikrát v Luhačovicích a jednou ve Velkých Losinách. Ty Luhačovice se mi líbily víc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama